FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Poděkování

Vážení vystavovatelé, návštěvníci a všichni mediální partneři a partneři,

rádi bychom Vám poděkovali za vaši účast na právě proběhlém veletrhu FOR INTERIOR. Do poslední chvíle jsme nevěděli, zda se veletrh díky vládním opatřením vůbec bude moci uskutečnit.

 

Vám všem, kteří jste měli tu odvahu a šli do toho s námi, patří naše velké poděkování za to, že jste nás přes všechnu tu nejistotu, která panovala podpořili a pomohli nám opět vytvořit navzdory všem opatřením veletržní atmosféru. Velice si toho vážíme.

Smyslem veletrhů je především vidět, být viděn a osobní setkávání a tak věříme, že tato nepříznivá doba brzy pomine a všichni se tak budeme moci vrátit k naší práci tak, jak jsme zvyklí.

Přejeme si, abychom se na jarním veletrhu FOR INTERIOR, který je plánovaný v termínu 25. – 28. 3. 2021  sešli již v normálním a běžném režimu.

 

Souběžně se uskuteční také veletrhy DESIGN SHAKER, FOR HABITAT, FOR GARDEN a specializovaná výstava SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE.

 

Budeme se opět těšit na setkání s Vámi všemi!

2020-10-06 18:14:23 Více  

Veletrhy FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL proběhnou podle plánu!

Veletrh nábytku FOR INTERIOR a veletrh gastronomie a hotelnictví FOR GASTRO & HOTEL, které začínají ve čtvrtek 1. října v PVA EXPO PRAHA, proběhnou bez dalších omezení a v řádném termínu. Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a mimořádných opatření v České republice od pondělí 5. října jejich průběh nebude nijak narušen. Letňanský areál je navíc plně připraven zajistit bezpečí a komfort vystavovatelů i návštěvníků.

2020-09-30 17:26:31 Více  

Veletrh FOR INTERIOR se uskuteční v plánovaném termínu

V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR informujeme, že veletrhy v Letňanech pokračují při dodržování aktuálních opatření přijatých Ministerstvem zdravotnictví ČR a Hygienické stanice hl.m.Prahy.

 

Podle dnešních informací pan ministr zdravotnictví Roman Prymula navrhne vládě vyhlásit nouzový stav s tím, že opatření budou mírnější než na jaře. Nouzový stav by podle něj měl platit od pondělí 5.10.2020 na 30 dní. Nouzový stav umožní státu rychleji reagovat na aktuální situaci při vyhlašování nových opatření i distribuování zdravotnického vybavení. Opatření, která budou přijata, budou cílena do školství a volnočasových aktivit, aby měla co nejmenší ekonomické dopady.

2020-09-29 17:50:14 Více  

Ministerstvo zdravotnictví ČR potvrdilo: Veletrhy jsou bezpečné a pokračují

V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR dnes přistoupilo Ministerstvo zdravotnictví k dalším protiepidemickým opatřením. Ta se však týkají především stravovacích zařízení a sportovních akcí. Výstavy a veletrhy nepředstavují zvýšené epidemiologické riziko a jejich konání pokračuje.

2020-09-28 16:22:17 Více  

Automobily značky Ford na veletrhu FOR INTERIOR

Ať už se prodejem bytového vybavení živíte nebo si vybíráte věci pro váš domov, pravděpodobně jezdíte autem. Ford jako partner veletrhů FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL si vás dovoluje pozvat na stánek v Hale 2, kde vám představí nejpopulárnější vozy. Přijďte si prohlédnout a domluvit zkušební jízdu třeba s SUV modelem Ford Puma, klasickým Focusem, 8-9místným Tourneem Custom nebo dodávkou Transitem Connect.

 

Přítomní specialisté z Ford Kačmáček vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Napište si o nabídku.

2020-09-25 11:26:46 Více  

ODVAHA NA OBZORU!

Mysleli jste, že Vás už nic nepřekvapí? Máte bazén, terasu nebo jen chcete zmodernizovat interiér?

V tom případě se k nám přijďte posadit na luxusní kus nefalšovaného designu v podobě francouzského nafukovacího nábytku.Tuto zbrusu novou generaci sedaček, křesel a mnohem víc…, vám přinášíme jako čerstvý vítr do stávajících trendů a konvencí. Naše produkty zaručeně uchvátí kohokoliv z kosmopolitní generace, městského kmenu se sebejistou chutí a vášní pro neobjevené.Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Budeme se na Vás těšit na stánku Vranová 2H42!

2020-09-24 08:30:07 Více  

Rady a tipy pro interiér „LIVE“

Každý den ve 14 hodin si přijďte poslechnout komentovanou prohlídku speciální expozice INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Expozicí vás provede zkušená designérka a autorka tří knih s tématem interiérů Iva Bastlová. Poví vám, jak řešit málo úložného prostoru v bytě, jak vylepšit ergonomii v bytě i na jaké detaily se zaměřit při výběru typizovaného i zakázkového nábytku.

2020-09-21 08:54:10 Více  

Křest knihy INTERIÉRY DO DETAILU

Těšíme se na již třetí knihu úspěšné autorky a designérky Ivy Bastlové, která nese název INTERIÉRY DO DETAILU s podtextem „Nápady pro ty, kteří chtějí od svého domova víc“.

 

A tímto vás srdečně zveme na křest a autogramiádu knihy, která se koná 2. října od 14:30 hodin na expozici INSPIRACE PRO BYDLENÍ ve vstupní hale č. 1.

2020-09-18 07:45:44 Více  

Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

2020-09-17 09:11:18 Více  

Expozice plná kontrastů a barev

Jak kombinovat barvy a materiály? Proč šedá není nuda a kam použít materiál corten? To vše a mnoho dalších tipů ohledně barev a materiálů se dozvíte na doprovodném programu – expozici INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Uvidíte také, jak lze tvořit intarzii ve vinylových podlahách, jak pracovat s digitálním tiskem a jak kombinovat italský a zakázkově vyráběný nábytek. Více najdete na www.inspirace-pro-bydleni.cz

 

2020-09-16 09:43:42 Více  následující
Závěrečná zpráva FOR INTERIOR jaro 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje