FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR INTERIORDruhé kolo obchodních schůzek pro nábytkářské firmy

Další kolo oblíbených obchodních schůzek se uskuteční na podzim 30.9.2016 při souběhu veletrhů FOR INTERIOR a FOR GASTRO&HOTEL, takže pokud jste nestihli první kolo, které se konalo na jaře (18.3.2016) při veletrhu FOR FURNITURE, stále máte možnost se přihlásit a nalézt nové obchodní kontakty či uzavřít spolupráci.

 

28.07.2016 15:38:09 více


MAGNIFLEX je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již přes 50 let

Soustředí se na odbornou konzultaci za účelem dokonalé spánkové regenerace. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let. Představte si dokonalý spánek, kdy vaše tělo nejen regeneruje, ale dokonce se protahuje a to bez vašeho přičinění. Spánek na této matraci má podobný účinek, jako 30 minut intenzivního strečinku. Matrace Magnistretch natahuje vaší páteř, zatímco spíte. Tyto matrace napomáhají při zdravotních problémech s páteří, klouby a se zádovým svalstvem (tři hlavní problémy, u kterých má matrace pomoci je výhřez ploténky, sesedání páteře a skřípnutý nerv v oblasti páteře, dále při bolestech krční a bederní páteře apod.). Jde o unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře. Proto Vám doporučujeme navštívit expozice této firmy, ktrá se bude nacházet opět v hale 5.

O majiteli firmy, panu Františkovi Hlaváčovi, se můžete dozvědět více v rozhovoru pro časopis Ekonom zde:

http://www.magniflex.cz/aktuality/zlata-klec-bankere-me-nebavila-rozhovor-pro-ekonom.html

25.07.2016 15:43:33 více


Postele BEDEUR, First Class Luxury Sleep

Německá společnost BEDEUR Vám přináší přírodní postele a matrace s dokonalou skladbou pohodlí a funkčností, dlouhé životnosti díky kvalitním materiálům, preciznímu provedení a First Class službami, které podobně jako při koupi auta určitě oceníte. Každá část je na individuálním přání klienta. Vybírat lze z různých čalounických potahových látek a barevných odstínů, typů čel, rozměrů, tuhostí, nožiček a prošití. Ručním zpracováním výhradně 100% přírodních materiálů a detailnímu prošití každé části postele získáte krásný klenot Vaší ložnice. Samozřejmostí každé postele jsou polštáře, peřiny, plédy a noční stolky.

28.06.2016 10:56:06 více


2. uzávěrka přihlášek

Dovolujeme si Vám oznámit, že právě proběhla 2. uzávěrka přihlášek na veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2016. V současné době je sice obsazeno již 80% výstavní plochy, ale stále se ještě můžete přihlásit. Budeme se těšit na viděnou!

16.06.2016 15:42:24 více


TWIN - Jedinečnost | elegance | design

Síla jednoduchosti. Čisté linie. To je systém skrytých zárubní XINNIX, díky kterému se dveře stávají součástí stěny, a odhaluje je pouze tenká linie po obvodu. Skryté zárubně XINNIX promění dveře ve funkční ozdobu nejen bytových, ale i kancelářských prostor. Nadčasové provedení systému XINNIX otevírá nové možnosti pro realizaci interiérů. TWIN dokáže vtisknout interiéru novou tvář. Přijďte se o tom přesvědčit na veletrh FOR INTERIOR.

09.06.2016 15:03:37 více


Pohovky Kolinger – ASON, tradice od roku 1982

Od roku 1982 pan Antonín Kolinger začal podomácku vyrábět pěnové pohovky. Od roku 2001 už jako společnost ASON interier s.r.o. vyrábí čalouněný nábytek pro zdravé sezení a ležení. Od roku 2014 převzal rodinnou výrobu pohovek ason Petr Kolinger. Výroba čalouněných pohovek pod značkou ason je tak v rodině druhou generací. Zajímavostí je, že rodina Kolinger poskytuje pozáruční servis na všechny výrobky, které kdy vyrobila (pakliže to umožňuje charakter výrobku). Např. u pohovky ason duo, která se nepřetržitě vyrábí od roku 1993 je možno obnovit potah, nebo matraci v sedáku a z 20let staré pohovky udělat rázem novou.

09.06.2016 13:55:39 více


1.uzávěrka přihlášek za zvýhodněné ceny

Rádi bychom informovali všechny zájemce o účast na 7. ročníku veletrhu nábytku, interiérů  a bytových doplňků FOR INTERIOR 2016, že přípravy na tento veletrh jsou již v plném proudu  a začíná se pracovat na výstavních rastrech. FOR INTERIOR  je největším podzimním veletrhem nábytku v ČR. V loňském roce se prezentovalo v 6 ti výstavních halách celkem 532 firem, na ploše 31 200 m2. Termín 1. uzávěrky za nejvýhodnější ceny je 30.4. 2016. Včasný termín přihlášení Vám kromě příznivé ceny zajistí také atraktivnější místo ve výstavní hale a hladký průběh přípravných prací na veletrhu.   V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci .

27.04.2016 14:49:13 více


Charitativní akce vynesla projektu Škola pro Barmu 158 777 Kč

Na veletrzích FOR ARCH a FOR INTERIOR proběhla charitativní akce ateliéru de.fakto, jehož architekti přímo před zraky diváků navrhli 8 projektů domů a 3 interiéry. Charitativní akce vynesla projektu Škola pro Barmu 158 777 Kč.
Podívejte se na video s Jakubem Kohákem.

08.10.2015 17:53:57 více


Největší podzimní veletrhy bydlení a gastronomie byly zahájeny


Ve čtvrtek 1. října 2015 byly slavnostně zahájeny největší podzimní veletrhy bydlení a gastronomie. Přestřižení pásky se ujal ministr financí Andrej Babiš, náměstek ministra průmyslu a obchodu Karel Novotný, náměstkyně ministra zemědělství Viera Šedivá, starosta MČ Praha 18 Ivan Kabický, předseda představenstva ABF Pavel Sehnal a generální ředitel ABF Tomáš Kotrč. „Jsem nesmírně rád, že jsem mohl udělit záštitu těmto veletrhům, protože je vidět, že českým firmám se daří. Tento segment ekonomiky je důležitý. Je dobře, že se rozvíjí a majitel výstaviště pan Sehnal investuje do areálu výstaviště v Letňanech a má expanzní plány,“ řekl na zahájení ministr financí Andrej Babiš. Po zahájení následovala konference Ministerstva financí a Finanční správy ČR k tématu Elektronická evidence tržeb.

01.10.2015 15:48:44 více


FOR INTERIOR V ČESKÉ TELEVIZI

28.09.2015 14:41:02 více
Další
Plán výstaviště

Videoreportáž z veletrhu
Závěrečná zpráva FOR INTERIOR

Facebook