FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

Novinky


1.uzávěrka přihlášek za zvýhodněné ceny

Rádi bychom informovali všechny zájemce o účast na 7. ročníku veletrhu nábytku, interiérů  a bytových doplňků FOR INTERIOR 2016, že přípravy na tento veletrh jsou již v plném proudu  a začíná se pracovat na výstavních rastrech. FOR INTERIOR  je největším podzimním veletrhem nábytku v ČR. V loňském roce se prezentovalo v 6 ti výstavních halách celkem 532 firem, na ploše 31 200 m2. Termín 1. uzávěrky za nejvýhodnější ceny je 30.4. 2016. Včasný termín přihlášení Vám kromě příznivé ceny zajistí také atraktivnější místo ve výstavní hale a hladký průběh přípravných prací na veletrhu.   V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci .

27.04.2016 14:49:13 více  

Druhé kolo obchodních schůzek pro nábytkářské firmy

Další kolo oblíbených obchodních schůzek se uskuteční na podzim 30.9.2016 při souběhu veletrhů FOR INTERIOR a FOR GASTRO&HOTEL, takže pokud jste nestihli první kolo, které se konalo na jaře (18.3.2016) při veletrhu FOR FURNITURE, stále máte možnost se přihlásit a nalézt nové obchodní kontakty či uzavřít spolupráci.

 

24.03.2016 14:39:08 více  

Charitativní akce vynesla projektu Škola pro Barmu 158 777 Kč

Na veletrzích FOR ARCH a FOR INTERIOR proběhla charitativní akce ateliéru de.fakto, jehož architekti přímo před zraky diváků navrhli 8 projektů domů a 3 interiéry. Charitativní akce vynesla projektu Škola pro Barmu 158 777 Kč.
Podívejte se na video s Jakubem Kohákem.

08.10.2015 17:53:57 více  

Největší podzimní veletrhy bydlení a gastronomie byly zahájeny


Ve čtvrtek 1. října 2015 byly slavnostně zahájeny největší podzimní veletrhy bydlení a gastronomie. Přestřižení pásky se ujal ministr financí Andrej Babiš, náměstek ministra průmyslu a obchodu Karel Novotný, náměstkyně ministra zemědělství Viera Šedivá, starosta MČ Praha 18 Ivan Kabický, předseda představenstva ABF Pavel Sehnal a generální ředitel ABF Tomáš Kotrč. „Jsem nesmírně rád, že jsem mohl udělit záštitu těmto veletrhům, protože je vidět, že českým firmám se daří. Tento segment ekonomiky je důležitý. Je dobře, že se rozvíjí a majitel výstaviště pan Sehnal investuje do areálu výstaviště v Letňanech a má expanzní plány,“ řekl na zahájení ministr financí Andrej Babiš. Po zahájení následovala konference Ministerstva financí a Finanční správy ČR k tématu Elektronická evidence tržeb.

01.10.2015 15:48:44 více  

FOR INTERIOR V ČESKÉ TELEVIZI

28.09.2015 14:41:02 více  

Originální designové dřevěné obklady

přináší jako první na český trh společnost WONDERWALL STUDIOS® , které představí na veletrhu FOR INTERIOR, v hale 3.Tyto dřevěné obklady nabízejí nejen úžasný design, ale i příběh, Pro výrobu obkladů je používáno výhradně nepotřebné tropické dřevo z jižní Asie, pocházející nejčastěji ze starých budov, železničních pražců či z kořenů padlých stromů. Místní řemeslníci dřevo zpracují do nových tvarů a holandští designéři mu pak vdechnou nový - lepší život.

24.09.2015 16:50:09 více  

Soubor veletrhů FOR INTERIOR , FOR DECOR&PRESENT a FOR GASTRO&HOTEL hlásí obsazené všechny haly

1. října začíná v areálu PVA EXPO PRAHA šestý  ročník veletrhu nábytku FOR INTERIOR, spolu s veletrhy FOR DECOR & PRESENT a odborným veletrhem FOR GASTRO & HOTEL. Letos bude obsazeno sedm hal areálu a bude se opravdu na co dívat.
24.09.2015 15:48:47 více  

FENG SHUI na veletrhu FOR INTERIOR

Chystáte se na veletrh FOR INTERIOR? Pak si nenechte ujít prezentaci interiérového studia CASA MODERNA, které si pro vás připravilo v pátek a v sobotu informace o interiérech podle feng shui. Na stánku se tak budete moci setkat s Radkou Hozmanovou, která založila Evropskou školu feng shui a oboru se aktivně věnuje. „Interiéry podle feng shui jsou interiéry s duší, protože je vytvářím jako koncept pro konkrétní obyvatele. Cítíme v nich plnost, správné uspořádání, měkkost, řád v barvách, kvalitních materiálech, vzorech a doplňcích," říká Radka Hozmanová.

30.09.2015 16:47:09 více  

Relaxujte na nové posteli od firmy LB Bohemia

 

Rodinná společnost LB BOHEMIA, představí na veletrhu stylové a designové ložnice s exkluzivními  a moderními prvky. Ložnice BOHEMIA, postele VALY   a PAULO  poskytují luxusní  odpočinek a relaxaci  s využitím moderních  trendů a poznatků z oblasti zdravého spaní. LB B

Z ucelené nabídky  firmy LB BOHEMIA, s.r.o. si vybere  každý to nejlepší sám a jen pro sebe, aby se ráno probudil svěží, odpočatý a plný sil. To je důležité prproto, abychom  byli výkonní v práci a po návratu domů měli dostatek sil a chuti na své volnočasové aktivity, rodinu a přátele.

Udělejte  tedy něco miořádného  sami pro sebe , navštivte  nás a udělejte si radost některým z našich výrobků.oto, abychom  byli výkonní v práci a po návratu domů měli dostatek sil a chuti na své volnočasové aktivity, rodinu a přátele.

10.09.2015 11:32:20 více  

Interiér potřebuje květiny

a květiny, potřebují květináče, které Vám představí společnost FLORAVIL.Květináče na míru kolekce CUBIC,  dokáže co nejvíce přizpůsobit přáním zákazníků, a to co se týče hranatých tvarů libovolné velikosti, barev nebo složitějších kombinací, například s připojeným posezením či odkládacím prostorem.

Předvede také samozavlažovací vertikální květináčovou zahradu TOP7, jejíž předností je jednoduchá a rychlá montáž a nenáročná údržba a svítící barevné samozavlažovací květináče kolekce COLORS.
10.09.2015 15:09:39 více  Další
Plán výstaviště

Videoreportáž z veletrhu
Závěrečná zpráva FOR INTERIOR

Facebook