FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Potahové látky ze Španělska, Německa a Belgie

Vystavovatel: CLIPET s.r.o. - Hala -

Firma CLIPET s.r.o. byla založena v roce 1997. Začínala jako velkoobchod potahových látek dovezených ze Španělska. Postupem času začala přibírat látky i z Belgie a Německa. V posledních letech se nabídka rozšířila i o látky dekorační a galanterii. Sortiment je vhodný pro čalouníky, výrobce nábytku, dekoratéry a architekty bytových interiérů. Zboží je zasíláno poštou, nebo osobně rozváženo.


Luxusní kožené sedací soupravy

Vystavovatel: Bytcentrum v.o.s. - Hala -

Společnost Bytcentrum vyrábí sedací soupravy na míru a současně dováží luxusní sedací soupravy od předních evropských výrobců. Naše česká výroba se zaměřuje především na zakázkové atypické sedačky s úpravami rozměrů dle požadavků architektů a všech zákazníků, kteří hledají exkluzivní kožené a látkové sedačky s více než dvacetiletou tradici, a to v nepřeberném množství dekorů a barev kopírující aktuální designové trendy. V současné době nás naleznete na prodejnách v Praze a Napajedlích u Zlína, kde si můžete osobně vyzkoušet vybrané modely. Všechny luxusní sedací soupravy dnes nabízíme v moderním, klasickém, rustikálním, ale i anglickém provedení vyzdvihující ergonomii sezení i příznivou cenu při zachování vysoké kvality všech použitých materiálů a řemeslné zručnosti pro výrobu luxusní sedací soupravy.


Americké značky luxusních postelí King Koil a Serta

Vystavovatel: Royal Comfort s.r.o. - Hala -

Firma Royal Comfort s.r.o. je zástupcem amerických značek luxusních postelí King Koil a Serta. Oba tito prestižní výrobci se vývojem špičkových postelí zabývají již desítky let a ve výrobních závodech po celém světě udávají nejmodernější trendy v oblasti spánku. Ve svých matracích využívají především jedinečných vlastností pružinových systémů, přírodních materiálů a nejmodernějších visco-elastických pěn. Na veletrhu For Interior předvede King Koil moderní design postele Magnum s nadstandardním rozměrem postelového čela, a to šíří přes tři metry a výšce necelé dva metry. Jedinečnost postele dotváří komfortní pružinová matrace Nobility Superior s bočním čalouněním a doplňky v podobě lavice před postelí a nočních stolků.


Luxusní matrace a příslušenství

Vystavovatel: CFH Group, a.s. - Hala -

Přijdte se poradit, jak zdravě spát, proč je vhodné investovat do kvalitní zdravotní matrace a jaké účinky mají naše polštáře a matrace na tělo během spánku. Budeme vystavovat klienty nejlépe hodnocené produkty - např. unikátní systém rehabilitace během spánku Magnistretch v obou dostupných tuhostech. Luxusní vysokou matraci Virtuoso obsahující tradiční přírodní materiály jako jsou např. koňské žíně, merino vlno, hedvábí, kašmír nebo velbloudí vlna. Kolekci Toscana zastoupí matrace, které jsou výjimečné pro své složení z výjimečných patentovaných pěn s extrakty léčivých bylin. K vyzkoušení budou k dispozici veškeré polštáře, které máme v nabídce. A samozřejmě nebude chybět oblíbené příslušenství, psí pelíšky a kolekce vůní inspirovaná Toscánskem.


Bona Spray Mop

Vystavovatel: BONA CR, spol. s r.o. - Hala -

Bona Spray Mop je mop k čištění všech druhů podlah. Jen nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Účinný čistící prostředek odstraní i větší nečistoty, mop dosáhne i do těžce přístupných míst, jako pod nábytek apod. Mikrovláknová utěrka pohltí nečistoty, nepoškrábe podlahu a podlaha je suchá během chvilky. Bona Spray Mop je ideální pomocník do domácnosti. Náplň je určena pro všechny typy podlah.


Sotfware pro návrh interiérů a projektování

Vystavovatel: ArchiSoft - software pro návrh interiérů - Hala -

RCHline.XP 2016 je nová generace projekčního software s nástroji určenými speciálně pro návrhy interiérů a nábytkový design. Software umožní návrh interiéru jakékoliv místnosti a prostoru do všech detailů. Modely místností a budov je možné vytvářet stavebními nástroji, z fotografií nebo importem projektu z ostatních programů. Design interiéru je zaměřen na jednoduchost návrhu, soulad barev, dekoru a osvětlení. Naleznete zde všechny nástroje, které interiérový designér vyžaduje - kuchyně (návrh skříněk, nářezové plány, podhledové osvětlení aj.), koupelny (sanita, pokládky, spárořezy aj.), místnosti (modelář místností, čalouněný nábytek apod.), kanceláře (kazetové stropy, elektroinstalace aj.), nekonečné knihovny materiálů, textilií, tapet, svítidel, nábytku a zařízení předních světových výrobců, ale i možnost vytvářet své vlastní objekty. Estetickou pohodu vašeho návrhu představí fotorealistické vizualizace a animace. Samozřejmostí jsou výkazy a projektová dokumentace až do stádia prováděcích výkresů.


Nadčasový design firmy HETH

Vystavovatel: HETH s.r.o. - Hala -

Tvoříme nadčasový design, který musí být funkční a nemůže být pouze samoúčelný. Pracujeme s kvalitními a nadčasovými materiály, zejména se dřevem a dalšími přírodními materiály. Dvacet let zkušeností pod dohledem majitele - u všeho podstatného a komplikovaného je vždy přímo majitel p.Heth, který má 20 let zkušeností v oboru. Díky tomu se nám daří předcházet problémům nebo je řešit dříve, než přerostou přes hlavu. Na detailech nám záleží, protože detaily tvoří celkový dojem - u všech produktů nabízíme standardně detaily, které nejsou u sériových produktů nebo u standardních montážních firem obvyklé a zavedené. Pro koho děláme - nikdo nemůže dělat pro všechny cílové skupiny zákazníků. Jsme přesvědčeni, že jsme vyhovující dodavatel pro architekty, náročnější klientelu nebo klienty, kteří už nechtějí pouze to, co mohou koupit všude.


Designový, inovativní a kvalitní produkt, z kterého bude mít radost.

Vystavovatel: PHASE SLOVAKIA s.r.o. - Hala -

Na slovenském trhu jsme již 10.rokov během, kterých jsme se zdokonalili nejen v technologií, obchodě ale i kvalitě. Jedinečný dizajn, který najdete jen v prodejnách Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY SEDAČKY DIZAJNUJEME. Disponujeme vlastním výrobním studiem a výrobou. Náš dizajnér Mgr.art.Peter Ondrejka se snaží ve svých návrzích dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy PHASE . Nasloucháme Vaším potřebám, trendy a směr kterým se ubíráme je i na základě požadavků našich zákazníků. Kromě vizuální stránky produktů dbáme na komfort uživatele. Navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, kterým se Vám snažíme vyvolat komfort ze samotného sezení a nebo ležení. Sedačka Phase musí sloužit pro vaše pohodlí.


Ložnice FLABO (design: Jochen Flacke)

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala -

Historie naší firmy sahá až do roku 1897. Během své existence prošla mnoha událostmi, ať už vlastnickými či politickými změnami nebo ekonomickou krizí. I přes všechny tyto změny jsme stoprocentní rodinnou firmou a společně s námi se o Vás stará více než 60 kolegů. Věříme v poctivou práci. V naší ložnici FLABO Vám nabízíme prémiové zpracování kvalitního nábytku tak, jak jsme to dělali i doposud. Chceme Vám však nabídnout navíc atmosféru, styl a osobitost, která je obsažena ve vzhledu našich výrobků a je podpořena unikátním přístupem designéra. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním přímo vybízí k lenošení v posteli. Pevný masivní dub je u postele FLABO odlehčen výrazně ustoupeným soklem. Celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků se tak vznáší v prostoru a navozuje pocit „spánku v oblacích“. Levitující řešení předchází možnosti nepříjemného zakopnutí o sokl postele. Šikovností konstruktérů byla zachována plnohodnotná zásuvka vetknutého nočního stolku. Možnost volby potahové látky a odstínu olejování masivního dubu skýtá mnoho variant při začleňování postele FLABO do interiéru ložnice.


JV Pohoda - Kvalitní nábytek

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o. - Hala -

Pokud hledáte zajímavý nábytek, bytové doplňky nebo jen inspiraci pro svůj interiér, určitě byste neměli přehlédnout nabídku společnosti JV Pohoda s.r.o. Firma je zaměřena na vysoce kvalitní, řemeslně zpracovaný italský nábytek. Cílem je nabízet nábytek, který je "výrazně jiný" než ten, který si zákazníci mohou běžně pořídit v nábytkových hypermarketech. Výrobci, které společnost zastupuje, pracují jen s těmi nejlepšími materiály a používají nejmodernější technologie výroby. Přitom však není nikdy opomenuta, ale naopak upřednostňována řemeslná ruční práce. V nabídce společnosti najdete obrovskou škálu koženého i textilního sedacího nábytku, nábytku z masivu, jídelních setů, komod, konferenčních stolků, ratanového nábytku a dalších bytových doplňků z těch nejmodernějších materiálů. Nabídka firmy obsahuje též širokou škálu relaxačních polohovatelných křesel i sedacích souprav a masážních křesel s nejvyšší výbavou funkcí, díky kterým si můžete dopřát wellness masáže přímo v pohodlí vašeho domova. Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naši expozici.


Výroba dubových a jasanových masivních podlah

Vystavovatel: BOHEMIA PARKET s.r.o. - Hala -

Firma BOHEMIA-PARKET s.r.o. vznikla v roce 1995 a má tedy za sebou více jak 20letou historii. Její původní činností bylo pouze prvotní zpracování kulatiny, které se však díky dynamickému rozvoji společnosti ve střední podnik rozšířilo nejprve o výrobu sušeného truhlářského řeziva a poté i o výrobu hoblovaných polotovarů. V současné době je nosným programem výroba dubových nebo jasanových masivních podlah.


Sedací soupravy také pro pečovatelství a zdravotnictví

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala -

Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek a 10 barevných odstínů dřeva. Sedací nábytek není nutné objednávat v celých sestavách. Možnost výběru samostatné sedačky, křesla, židle či stolku. Sedací soupravy jsou zajímavé svojí variabilností a splňují spojení požadavků pro komfortní sezení s lehkostí vzhledu výrobků.


Pohovky Kolinger

Vystavovatel: Kolinger s.r.o. - Hala -

Bylo to v roce 1982 když se pan Antonín Kolinger nemohl spokojit s nabídkou nábytku na nefunkčním trhu a začal podomácku vyrábět pěnové pohovky. Dnes se pan Kolinger senior věnuje zdraví a zdravému stravování a výrobu a prodej nábytku mají na starosti další členové rodiny. Dodnes je tak výroba a prodej rodinnou záležitostí. "Přijďte se přesvědčit o jedinečné variabilitě a nekonečných možnostech využití našich pohovek do naší expozice, kde se Vám budu osobně věnovat. Petr Kolinger – výrobce."


S PF nábytkem v pohodlí

Vystavovatel: PF NÁBYTEK spol. s r.o. - Hala -

Při setkání tváří v tvář libovolné z námi vyráběných sedacích souprav spolehlivě a okamžitě poznáte, s jakým smyslem a citem pro detail, důrazem na kvalitu a dlouhou životnost všech našich výrobků byl tento nábytek vyroben. A přesně proto děláme nábytek s chutí, radostí a entuziasmem, protože víme, že zrovna on je tím potencionálním srdcem vašeho domova. Právě proto Vás tak rádi zveme v duchu našeho motta - "Vítejte v pohodlí!"


Neato robotický vysavač

Vystavovatel: BLAKAR TRADING s.r.o. - Hala -

Neato Botvac D5 Connected je špičkový a nejvýkonnější robotický vysavač s dokonale přesnou laserovou navigací. Mezi jeho přednosti patří Wi-Fi připojení a ovládání přes chytrý telefon, hodinky a tablet. Unikátní D-tvar s technologií CornerClever™ bezproblémově vysává nečistoty pouhý 1 cm od stěn a rohů. Ve výbavě mu nechybí boční kartáček pro maximální sběr nečistot a magnetická hraniční páska. Neato skenuje a mapuje každou místnost, nábytek, dveře i schody v reálném čase, vysává systematicky místnost po místnosti a nevynechá žádné místo podlahy. Ideální na všechny typy podlah včetně koberců a snadno si poradí se zvířecími chlupy. Výhodou je vysokokapacitní Li-Ion baterie pro extra výdrž. Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu z místa, kde skončil. Doporučeno na podlahovou plochu až 420 m2. Více na www.neatorobotics.cz


Celomasivní i dýhovaný nábytek z dubu, buku a ořechu

Vystavovatel: Kaplan nábytek s.r.o. - Hala -

Již od roku 1934 vyrábíme stoly, židle a další celomasivní i dýhovaný nábytek z dubu, buku a ořechu. Naší specialitou jsou moderní stoly, na kterých nepoznáte, že jsou rozkládací, a jejichž nosnost je i přesto i po rozložení nejméně 120 kg. Na naše restaurační židle dáváme záruku 10 let na konstrukční pevnost! Sestavte si váš ideální jídelní set z naší široké nabídky stolů a židlí a my vám ho zdarma přivezeme a vystěhujeme po celé ČR a většině SR.


Originální nábytek s užitkovou i estetickou hodnotou

Vystavovatel: in - ELIS CZ, s.r.o. - Hala -

Individualita a detail jsou pojmy, které nás už roky motivují při výběru nábytku do naší nabídky. Přední světoví výrobci, které exkluzivně zastupujeme na území České a Slovenské republiky se vyznačují nejen mnohaletou tradicí, ale i vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Nejmodernější technologie, kvalitní materiály a tým špičkových designerů jsou zárukou toho, že se do Vašeho domova dostane originální kus nábytku.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Cesta k čisté, kvalitní a nezávadné vodě v bazénu Obyvatelé Rožnovska nemohou kvůli suchu nakládat s vodou z toků Ceny bytů a domů v ČR rostly v 1. čtvrtletí nejrychleji v EU Města pro lidi nebo pro automobily? Rozsáhlá oprava kanalizace komplikuje dopravu v Krnově Zkušenosti s bydlením v dřevostavbě po deseti letech
Plán výstaviště

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje