FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR INTERIORJiž zítra začíná největší podzimní veletrh nábytku v ČR!

Již od zítřka můžete navštívit největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků.

  

28.09.2016 18:39:35 více


Sexy Fusion -inovativní koncept, který sjednocuje high-end zvuk, design, umění potenciál a nechybí ani filantropie.

Sexy Fusion jsou zakázkové reprosoustavy s dosud nevídanou flexibilitou umístění v interiéru. Designový audio systém slouží jako modulární platforma, která umožňuje přizpůsobení se charakteru domova, kanceláře či obchodních prostor. Synergie elektroniky, designu a alternativní investice je zajištěna díky vyměnitelnému přednímu panelu tvořeném uměleckou fotografií v přísně omezené edici s certifikátem. Součástí balíčku služeb je i nalezení optimálního umístění reprosoustav v interiéru z pohledu akustiky včetně měření.

27.09.2016 11:49:17 více


Videopozvánka na veletrh FOR INTERIOR

Od 29. září do 2. října se v PVA EXPO PRAHA uskuteční sedmý ročník veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Chystaným veletržním děním vás provede manažerka veletrhu Ing. Daniela Boučková. 

23.09.2016 11:41:35 více


DEKORACE A BYTOVÉ DOPLŇKY VÁS ZVOU DO HALY 4

Jako každoročně, i na letošním veletrhu FOR INTERIOR, potěší mnohé návštěvníky samostatná sekce DEKORACÍ A BYTOVÝCH DOPLŇKŮ - umístěná v nové výstavní hale č. 4. Různorodý a oblíbený sortiment poskytne inspiraci k doladění bytového interiéru či možnost přímého  nákupu originálních dekorací a dárků za veletržní slevy. V nabídce bude široký sortiment   bytového textilu od českých výrobců, originální dekorativní sklo, značkové kuchyňské doplňky, půvabné stylové dekorace, ručně malované obrazy, dárkové kazety a mnoho nezbytných maličkostí pro běh každé domácnosti.  Udělejte si radost na veletrhu a přijďte si vybrat dárek, dekoraci nebo nové vybavení do kuchyně do Výstavní haly 4.

22.09.2016 09:21:09 více


Soutěž o týdenní zapůjčení vozu FORD

V rámci statutárního partnerství ABF, a. s. a Ford Motor Company, s. r. o., si Vás dovolujeme pozvat ke stánku Ford, kde si můžete prohlédnout jak užitkové vozy Ford Transit pro Vaše podnikání, tak i novinky – nové prémiové SUV Ford Edge, nový Ford Ranger a také zcela nový Ford Kuga ST-Line.

21.09.2016 17:19:02 více


Inteligentní sedačka AVILA

V nadčasovém designu sedačky Avila si najdou to své všichni milovníci moderního stylu a inteligentního nábytku. Široké sedáky vám poskytnou požadované pohodlí i při delším sezení. Variabilitu sedací soupravy oceníte zejména při práci – praktický stolek s USB vám umožní plnohodnotně využít její potenciál při práci z domu nebo při jakékoliv jiné činnosti, při které potřebujete oporu. Záhlavník je možné přizpůsobovat podle potřeby.

Součástí sedačky Avila je elektrické vysouvání sedáku, díky čemuž se při polohování místa k sezení nebudete muset namáhat. Novinkou je integrovaná chladnička, se kterou budete mít vždy po ruce chlazené nápoje nebo něco k zakousnutí.

21.09.2016 16:58:48 více


Nadčasovost černobílé kombinace od firmy TWIN s.r.o.

Toužíte po elegantním interiéru, kde bude vše ladit a nic nenaruší čistý design? Ideální volbou je kování s novou černou matnou povrchovou úpravou XR-I (inoxchrom iron).

Tento povrch tvoří jeden z nejtvrdších kovů – titan, vytvářející odolný štít chránící kování proti mechanickému poškození. Kliky si navíc můžete sjednotit na dveřích interiérových, vstupních i oknech. Povrch je rovněž snadný na údržbu a žádné otisky prstů Vás tak již nemusí trápit.

Přijďte si kování osobně vyzkoušet na veletrh FOR INTERIOR 2016. V této úpravě můžete vybírat i z dalších modelů.

Těšíme se na Vás v hale č. 5, na stánku 5D14.  

09.09.2016 14:21:37 více


PŘIJĎTE SE PORADIT ZDARMA DO PORADNY BYTOVÉHO ARCHITEKTA V PRŮBĚHU VELETRHU FOR INTERIOR

Interiérová designérka Eva Lövenhöferová Vám na stánku č. 3A16 poradí  s vaším interiérem či kanceláří. Nezapomeňte okotovaný plánek Vašeho interiéru! Doporučujeme Vám, domluvit si čas konzultace předem.

06.09.2016 17:10:38 více


Moderna, klasika, extravagance či exotický Orient?

Řešíte, jak ze svého domova, zahrady či kanceláře vytvořit osobité místo, kde se budete cítit dobře, kde můžete nerušeně pracovat i relaxovat? Přijďte se inspirovat ke stánku firmy DONATE, která se opět po delší době představí na veletrhu.

Ryze česká rodinná firma DONATE nabízí originální kolekce interiérového a exteriérového nábytku z celého světa. V sortimentu DONATE vedle nábytku pro dům a zahradu nechybí vkusné dekorace, luxusní lampy, vázy, svícny, zrcadla a řada dalších doplňků a dekoračních předmětů nejrůznějších materiálů a barev. Více se dozvíte na http://www.donate.cz/

26.08.2016 14:37:11 více


Kolik stojí designér?

Plánujete zařizovat nový byt či dům nebo velkou rekonstrukci? Pak vás bude zajímat, kdy je nejlepší začít s návrhy interiérů. Také vás možná napadne otázka, kolik stojí služba interiérového designéra, co vše jeho práce obnáší, proč si službu objednat, jak si dobře vybrat a kdy je lepší jít jinou cestou. To a mnohem více se dozvíte na této přednášce, která se koná  nai veletrhu FOR INTERIOR  1. října od 13,30 . Hlavní přednášející je zkušená designérka a lektorka Iva Bastlová z ateliéru Loxo

23.08.2016 15:40:07 více
předchozí následující
ESTAV.cz
ESTAV.cz Cesta k čisté, kvalitní a nezávadné vodě v bazénu Obyvatelé Rožnovska nemohou kvůli suchu nakládat s vodou z toků Ceny bytů a domů v ČR rostly v 1. čtvrtletí nejrychleji v EU Města pro lidi nebo pro automobily? Rozsáhlá oprava kanalizace komplikuje dopravu v Krnově Zkušenosti s bydlením v dřevostavbě po deseti letech
Plán výstaviště

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje