FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Člověk je stvořen k pohybu.

Vystavovatel: 3D EXPRES s.r.o.

Užívejte si nespoutané sezení i v kanceláři. Vyzkoušejte balanční japonské židle Kokuyo, které se přizpůsobí vám. Vystavujeme také novinku Pofit – první židli s mobilní aplikací, která hlídá vaše správné sezení. Zdravé sezení v kostce na stánku www.sedetzdrave.cz


Jsme český výrobce vysoce kvalitních celomasivních designových rozkládacích stolů a židlí.

Vystavovatel: Kaplan nábytek s.r.o.

Jsme český výrobce vysoce kvalitních celomasivních designových rozkládacích stolů a židlí. Nosnost našich stolů je více jak 120 kg, a to i po rozložení na délku až 340 cm. V naší práci spojujeme tradiční řemeslné postupy, nejmodernější technologie a jedinečnou lidskou zručnost. Nejen díky tomu sbírají naše výrobky prestižní ocenění v Čechách i na zahraničních veletrzích. Více informací najdete na www.kaplan-nabytek.cz.


Houpajda, aneb pohoda nejen doma...

Vystavovatel: Tereza Řeháková

"Za značkou Houpajda stojí matka dvou dětí, která se nebojí žádné výzvy. Tereza, vyrábí závěsná křesla pro smích dětí a spokojenou duši dospěláků. V jednoduchém designu, který obohatí každý prostor, se ukrývají terapeutické účinky na každého z nás. Je to originální kus nábytku, pod kterým se skvěle vytírá a nikdy Vám netáhne na záda. Nechte se obejmout..."


Český výrobce ložnicového a masivního nábytku z exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU.

Vystavovatel: ECLISSI - postele z masivu

Český výrobce ložnicového a masivního nábytku z exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU.


AGC Flat Glass Czech a.s. představuje Glastetic

Vystavovatel: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Glastetik je obchodní síť sklenářských firem zabývajících se instalacemi designovými skel nejen v interiéru. Nabízíme komplexní sklenářské služby od zaměření po instalaci. Naší specializací jsou skleněné obklady, stěny, příčky, celoskleněné dveře, renovace oken a další sklenářské práce. Objevte svět interiérových skel na www.glastetik.cz


Rohové sezení - TEMPLE

Vystavovatel: Bytcentrum v.o.s.

Ojedinělý a neotřelý minimalistický design rohové dvojbarevné sedací soupravy s možností nastavení krátkého i hlubokého sedáku přes multifunkční kování.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR INTERIOR podzim 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje