FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Člověk je stvořen k pohybu.

Vystavovatel: 3D EXPRES s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C04

Užívejte si nespoutané sezení i v kanceláři. Vyzkoušejte balanční japonské židle Kokuyo, které se přizpůsobí vám. Vystavujeme také novinku Pofit – první židli s mobilní aplikací, která hlídá vaše správné sezení. Zdravé sezení v kostce na stánku www.sedetzdrave.cz


AGC Flat Glass Czech a.s. představuje Glastetic

Vystavovatel: AGC Flat Glass Czech, a.s., člen AGC Group - Hala - 5, Stánek - B05

Glastetik je obchodní síť sklenářských firem zabývajících se instalacemi designovými skel nejen v interiéru. Nabízíme komplexní sklenářské služby od zaměření po instalaci. Naší specializací jsou skleněné obklady, stěny, příčky, celoskleněné dveře, renovace oken a další sklenářské práce. Objevte svět interiérových skel na www.glastetik.cz


Jsme český výrobce vysoce kvalitních celomasivních designových rozkládacích stolů a židlí.

Vystavovatel: Kaplan nábytek s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A07

Jsme český výrobce vysoce kvalitních celomasivních designových rozkládacích stolů a židlí. Nosnost našich stolů je více jak 120 kg, a to i po rozložení na délku až 340 cm. V naší práci spojujeme tradiční řemeslné postupy, nejmodernější technologie a jedinečnou lidskou zručnost. Nejen díky tomu sbírají naše výrobky prestižní ocenění v Čechách i na zahraničních veletrzích. Více informací najdete na www.kaplan-nabytek.cz.


Nowodvorski Lighting

Vystavovatel: Nowodvorski Lighting - Hala - 5, Stánek - B01

Svítidla Nowodvorski – značka, se kterou se musí počítat


MIOTTO poprvé na veletrhu FOR INTERIOR

Vystavovatel: RIMEX INTERIER s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A04

MIOTTO je kompletní koncept bydlení, který ztělesňuje trendy a styly z celého světa. V podstatě je elegantní a vyvolává emoce nadčasového šarmu a dokonalosti. Kolekce MIOTTO kombinuje řadu materiálů, textur, chutí a vzorů - je moderní ve všech aspektech a přesto jsou produkty pohodlné a svůdné. Prvky jsou začleněny do kolekce, jsou-li jemné, vyvážené, vysoce kvalitní a nesou ducha světového designu, který se odráží v MIOTTO. Krásné formy definují prostor a vyjadřují váš osobní styl - sofistikované, vyvážené, jemné… MIOTTO. Vyberte si design, který sdělí váš individuální vkus a dodá vašemu domovu patřičný luxus.


Vrecko na servírovanie

Vystavovatel: LOCALHAND - Hala - 2, Stánek - B02

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ľanové vrecko na pečivo pre stolovanie, vonkajší materiál je 100% ľan a vnútro 100% bavlna. Kruhový podklad s priemerom 22cm. Vrecko zatvoríte zaťahovacími šnúrkami. Lanovo bavlnené vrecko s čipkou ochráni Vaše pečivo a zároveň obohatí výzdobu Vašeho stolovania.


Řešeto

Vystavovatel: D.P.V., s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C06

Antibakteriální matrace od českého výrobce s 20letou tradicí na trhu. Kvalitní materiály a technologie ŘEŠETO přináší dokonalou hygienu a vysoký komfort spánku. Firma ŘEŠETO vyrábí kvalitní matrace, bukové postele ze 4cm masivu, lamelové a laťové rošty a polštáře. www.matrace-reseto.cz.


Společnost RIMEX se představí na veletrhu FOR INTERIOR

Vystavovatel: RIMEX INTERIER s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A04

Společnost Rimex byla založena původně v roce 1993, kdy se stal jejím nosným programem velkoobchod s kancelářským nábytkem a židlemi.

Charakteristika:
Společnost Rimex byla založena původně v roce 1993, kdy se stal jejím nosným programem velkoobchod s kancelářským nábytkem a židlemi. Postupně se začala zabývat ve větší míře přímým zařizováním kancelářských interiérů. Po získání zastoupení pro prodej kožených sedacích souprav pro ČR od firmy DSM ze Slovenska v roce 1999 společnost rozšířila sortiment i o bytový nábytek. V roce 2001 bylo otevřeno specializované STUDIO LOŽNIC A MATRACÍ, kde byl představen ložnicový nábytkový program včetně roštů, matrací, peřin a povlečení. Důležitým krokem pro společnost RIMEX se v dubnu v roce 2003 v Miláně stalo uzavření smlouvy s významným italským výrobcem kožených sedacích souprav MAX DIVANI. Max Divani je rodinná společnost s 60ti letou zkušeností. Flexibilita a týmová práce umožňuje elegantní pohyb mezi tradicí a inovací. Nadčasové a moderní sedací soupravy Vám zaručí také pohodlnost a ten správný odpočinek po dlouhém dni v práci. Kolekce designových pohovek a křesel Max Divani nabízí celou řadu různých kombinací stylů, materiálů a detailů, z nichž si můžete vybrat. Italské pohovky Max Divani, bohaté na pohodlí a základní linie, se mísí s atmosférou domova, obnovují je a zvyšují na novou a vyšší úroveň kvality. Dnes RIMEX nabízí ucelený sortiment bytového i kancelářského nábytku, profesionální služby a nezbytný klientský servis vč. výroby nábytku na míru. Nyní má společnost Rimex Interier s. r. o. specializované studio na sedací soupravy Max Divani v Praze na Vinohradské 22 a v Olomouci Interiérové studio se širším sortimentem kde jsou samozřejmě hlavním bodem sedací soupravy od Max Divani.


Sedací souprava Levi

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Sedací souprava Levi je minimalistická vzhledem a zároveň neuvěřitelně praktická a variabilní. Jednoduše snímatelné potahy, kvalitní studené pěny a taštičkové pružiny. Propracovaný a jednoduchý systém rozkládání. Možnost výroby i s dřevěnými bočnicemi (s označením LIA)


Český výrobce ložnicového a masivního nábytku z exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU.

Vystavovatel: Milan Holubička - ECLISSI - Hala - 5, Stánek - B03

Český výrobce ložnicového a masivního nábytku z exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU.


Rodinný minimalismus od JECH

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Připadají vám moderní věci spíš nepraktické než vhodné do opravdového rodinného života? Nechte se přesvědčit o opaku. Sedačka Levi je minimalistická vzhledem a zároveň až neuvěřitelně praktická a variabilní. Jednoduše snímatelné potahy ocení hlavně ti, kteří sedačku používají jako ústřední místo domova, kde se odehrává vše zábavné. Potahy jsou navíc vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a odolají tak i těm nejdivočejším uživatelům. Vyšší členové domácnosti nebo ti, kdo se v sedačce chtějí prostě jen víc uvelebit, ocení možnost prodloužení sedu až o 8 cm. A nenadálí i plánovaní nocležníci si užijí noc jako v luxusním hotelu díky výplním z kvalitních studených pěn a taštičkových pružin, zatímco vy budete mít rozestláno i zastláno raz dva díky nové a propracované technologii rozkládání. Cena sedačky na obrázku: 45 520 Kč Více na www.jech.cz


Rozhodujete se, zda vyhodit starý nábytek, nebo opravit? Máme pro vás řešení jak nevyhazovat, ale renovovat!

Vystavovatel: Ceiba, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B07

Profesionální dekorové fólie Cover Styl do interiéru jsou ideálním řešením k renovaci, vylepšení nebo přeměně Vaší zdi či nábytku s neuvěřitelnými výsledky - estetické, ekonomické, rychlé a odolné. Aplikace PVC materiálu je velmi snadná a rychlá. Více než 1000 vzorů je dostupných k rozpoutání Vaší kreativity. Materiál nepůsobí dobře pouze vizuálně, ale reprodukuje pocit přírodních materiálů i na dotyk. Díky svým vlastnostem umožňují rychlou, snadnou a hlavně dokonalou instalaci a vzhledem k vysoké kvalitě je materiál odolný proti vlhku, teplu a snadno se udržuje. Vzhledem k vysoké kvalitě fólie Cover styl poskytují ochranu proti vlhkosti, UV záření, praskání, blednutí a žloutnutí. Nabízí Vám garanci až 10 let proti opotřebení a zaručení barevné stálosti.


Matrace, která jedinečným způsobem pomáhá od bolestí zad

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala - 2, Stánek - B07

Světový lídr v oblasti zdravého spánku, společnost Magniflex, nabídne návštěvníkům veletrhu FOR INTERIOR možnost vyzkoušet si celosvětový patent vyvinutý ve spolupráci s inženýry ze španělské Zaragoza Univerzity, matraci Magnistretch, pomáhající během spánku lidem s výhřezem ploténky, lidem trpícím problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti či sesedáním páteře.

Charakteristika:
Matrace Magnistretch při zatížení lidským tělem díky principu trakčního natahování páteře neinvazivně napínají tělo – od kyčelních kloubů směrem k hlavě a od kyčelních kloubů směrem k nohám – protisměrně. Testy dokazují, že 8 hodin spánku na této matraci natáhne páteř stejně, jako 30 minut intenzivních strečových cviků, zaměřených na roztažení a uvolnění páteře. Pravidelným natahováním tak lze účinně zpomalit proces sesedání páteře a pomoci při uvolnění skřípnutých nervů. Spánek na matracích Magnistretch je ještě více regenerační díky kombinaci vysoce kvalitních studených pěn Eliosoft a Elioform, paměťové pěny Memoform prošité v potahu a termoregulační textilii Outlast® původně vyvinuté NASA pro vesmírné skafandry s cílem poskytnout tělu optimální tepelný komfort. Prospěšnost nově vyvinuté konstrukce matrace pro biomechanickou obnovu páteře během spánku potvrdila svým certifikátem i největší profesní organizace amerických chiropraktiků, ACA. V kolekci Magnistretch naleznete 4 matrace. Každá má trochu jiná specifika a pomáhá osobám s odlišnými požadavky. Vybere si proto každý, přijďte si také vyzkoušet tuto jedinečnou regeneraci!


Rohové sezení - TEMPLE

Vystavovatel: Bytcentrum v.o.s. - Hala - 2, Stánek - A05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ojedinělý a neotřelý minimalistický design rohové dvojbarevné sedací soupravy s možností nastavení krátkého i hlubokého sedáku přes multifunkční kování.


Barevné palety na veletrhu FOR INTERIOR

Vystavovatel: BarevnePalety.cz - Ing. Ivana Šťovíčková - Hala - 5, Stánek - B17

Vyrábíme nábytek z jednocestných, tepelně ošetřených palet s různými rozměry a typy. Náš nábytek a doplňky z palet jsou současným ekologickým trendem, který se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Jejich jednoduchý design zpestří jakoukoli domácnost i zahradu.


Set stůl RADIX a židle TAMMI

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Stůl RADIX je vyráběn z masivního dubu, dubu rustik nebo jádrového jasanu. Stolová deska o tloušťce 40mm je s rovnou nebo zkosenou hranou pod ostrým úhlem, pohledově pak vypadá stůl velmi subtilně. Stolové celodřevěné podnoží má dvojici noh ve tvaru nesouměrného „X“ s mírným zalomením. Toto řešení umožňuje pohodlné sezení jak z čela stolu, tak z boku stolu, aniž by sedící člověk narážel koleny o nohy stolu. Podnoží je kvůli snadnému transportu dodáváno zvlášť a montuje se ke stolové desce až u zákazníka pomocí speciálního kování Hettich. Židle TAMMI z pera nadějné mladé návrhářky Sabiny Stržínkové je celodřevěná s čalouněným sedákem. Nohy ve tvaru otevřeného „Y“ jsou v horní části vetknuté do područky židle včetně viditelného čepového spojení. Vrchní část tvarovaného opěráku židle je možno zvýraznit odlišnou barvou.


První infračervená kancelářská židle I-Medic a Infrakabina ERGO BALANCE 2

Vystavovatel: Infrasauny s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B02

První kancelářská židle s integrovaným infračerveným zářením vyhlašuje boj proti problémům se zády, vnitřním pocitem chladu a napětí.Střední část představuje nově vyvinutý 3D uhlíkový zářič. Přechody mezi židlí a 3D infračerveným zářičem jsou plynulé. Je jedno v jaké pozici sedíte, zářič přebírá pohyb. Speciální potah sedadla dokonale ladí s 3D zářičem.Díky speciální konstrukci a uspořádání topných částí se zářič přesně přizpůsobí zádům uživatele a poskytne celé ozařované ploše výjimečné homogenní a příjemné teplo.Mimoto vydává 3D – infračervený zářič teplo ve zřetelně vyšší intenzitě než ohřívač sedadel a pracuje bezkontaktně, což zaručuje mnohem lepší způsob působení. Infrakabina ERGO BALANCE 2 Jednoduchý, elegantní a nadčasový: díky zapuštěné konstrukci je interiér čistý a prostorný a technické prvky dobře zapadají. Ať už si vyberete skleněné a dřevěné prvky nebo umístění dveří - vaše požadavky a nápady lze realizovat individuálně.Technické parametry Počet osob 2 Rozměry 128 x 115 x 208 cm Výkon 1.900 Watt Infrakabina Více informací na www.physiotherm.cz


MAYER CZ – tradiční český výrobce poctivých židlí a křesel

Vystavovatel: MAYER CZ s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B11

Chybí Vám v nabídce firem vybavujících kancelářské interiéry poctivá manažerská křesla vyrobená zkušenými čalouníky v Česku? Jsme MAYER CZ, tradiční český výrobce poctivých ergonomických židlí a křesel se zárukou 5 let. Ze zkušeností našich klientů reálná životnost našich výrobků násobně převyšuje záruku! Vytváříme nadstandardní hodnoty - sázíme na zkušenost, kvalitní ruční práci a pečlivý prodejní servis. Vystavujeme ergonomicky vylepšená manažerská křesla ERGO LINE, PREMIUM LINE a MyCRONOS a novou ucelenou řadu ergonomických židlí PRIME pro interiéry jak kancelářské, tak zdravotnické. Více na www.mayer.cz.


3D Art Wall

Vystavovatel: Bradna restaurování s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

3D Art wall – plastický 3D obklad, který každý interiér pozvedne na zcela novou úroveň. Ručně vráběná povrchová úprava zlato, měď, stříbro či různobarevné lazury dotvoří interiér v umělecký prvek.


Řešeto

Vystavovatel: D.P.V., s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C06

Antibakteriální matrace od českého výrobce s 20letou tradicí na trhu. Kvalitní materiály a technologie ŘEŠETO přináší dokonalou hygienu a vysoký komfort spánku. Firma ŘEŠETO vyrábí kvalitní matrace, bukové postele ze 4cm masivu, lamelové a laťové rošty a polštáře. www.matrace-reseto.cz.


JV Pohoda nabízí nábytek pro “individualisty"

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B08

JV Pohoda nabízí nábytek pro “individualisty”, tedy pro lidi, kteří chtějí výběrem nábytku a tvorbou interiéru, zdůraznit a podtrhnout svoji osobitost. V naší nabídce najdete luxusní, designový a moderní nábytek pro kompletní interiér. Nabízíme nábytek pro obývací pokoje, ložnice, jídelny i pracovny a stejně tak vybavení pro všechny bytové prostory. Designový nábytek je vždy lákadlem pro oko každého milovníka krásných věcí. Na druhé straně se snažíme, aby byl také funkční, komfortní a pohodlný. Vše výše uvedené má nábytek JV Pohoda již ve svém rodném listu. Designový nábytek, jehož funkčnost a použitelnost je minimální, nebo sporná v naší nabídce nenajdete. Luxusní nábytek je i dobrou investicí, protože se vyrábí jen v omezených sériích a jeho cena časem neklesá, ale naopak roste. Jsme zástupci několika evropských výrobců luxusního nábytku. Našimi obchodními partnery jsou firmy s dlouholetou tradicí, své partnery jsme vybrali tak, aby jejich nábytek obsahoval podobné nebo shodné typy materiálů a aby si byli stylově blízcí. Není proto problém vybrat různé kusy nábytku od různých dodavatelů, které v konečném důsledku budou vypadat jako jedna designová linka. Kromě spokojených zákazníků nám záleží i na tom, aby naše nabídka obsahovala ty nejnovější designové trendy a měli jsme neustálý přehled o široké nabídce sortimentu v oboru nábytkářství. Navštěvujeme proto největší světové veletrhy nábytku, kde navazujeme nejen obchodní kontakty, ale hlavně získáváme skvělý přehled o všech novinkách ze světa designu. Luxusní nábytek těchto značek vyniká svým dokonalým zpracováním, použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě naprosto jedinečným designem s důrazem na detail. Právě kouzlo detailu rozhoduje o celkovém dojmu a zpravidla i o konečném rozhodnutí. Sjednejte si schůzku na našem showroomu a zodpovědný pracovník se bude věnovat jen Vám. Zboží, které si u nás vyberete, jsme připraveni Vám dodat až do bytu, či domu a to včetně donášky, montáže a veškerých služeb s tím souvisejících.


Polohovatelný rošt UNO DELUXE

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala - 2, Stánek - B07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Polohovatelný rošt Uno Deluxe je navržen a zkonstruován tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň pohodlí. Nejmodernější technologie polohovacího mechanismu pro samostatné nastavení výšky hlavy a nohou, noční LED světlo, možnost masáží, funkce pomáhající proti chrápání a polohy stavu beztíže. Nosnost 598 kg.


Truhlářství - Aleš Souček

Vystavovatel: Aleš Souček - truhlářství - Hala - 2, Stánek - C02

Výrobou zakázkového nábytku pro bytové i komerční interiéry se zabýváme více než 20 let. Nabízíme vám komplexní služby - od konzultace, výtvarného návrhu až po výrobu a kvalitní odbornou montáž od nás. Jsme kvalitní česká výroba - díky řemeslnému fortelu našich truhlářů zajišťujeme vysokou kvalitu a životnost našich výrobků.


NÁBYTEK S PŘÍBĚHEM

Vystavovatel: SVA-solutions s.r.o., nábytek s příběhem - Hala - 5, Stánek - B19

originální recyklovaný nábytek a zakázková renovace Zabýváme se designovou renovací dřevěného i starožitného nábytku. Do renovace vnášíme nové prvky, čímž vytváříme neotřelé a vždy originální kusy nábytku. Jsme ekologičtí – recyklujeme a upcyklujeme nábytek. Chceme ukázat, že i starý nábytek má své kouzlo a patří do moderního interiéru.Více na www.nabytekspribehem.eu.


Vrecko na uskladnenie

Vystavovatel: LOCALHAND - Hala - 2, Stánek - B02

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Lanové vrecúško na chlieb zo 100% lanu. Rozmer 30x40 cm. Ak chcete, aby Váš chlebík zostal čo najdlhšie čerstvý a po kuchyni sa Vám nepovalovali igelitové sáčky, tak potrebujete naše vrecúško.


Houpajda, aneb pohoda nejen doma...

Vystavovatel: Tereza Řeháková - Hala - 6, Stánek - A01

"Za značkou Houpajda stojí matka dvou dětí, která se nebojí žádné výzvy. Tereza, vyrábí závěsná křesla pro smích dětí a spokojenou duši dospěláků. V jednoduchém designu, který obohatí každý prostor, se ukrývají terapeutické účinky na každého z nás. Je to originální kus nábytku, pod kterým se skvěle vytírá a nikdy Vám netáhne na záda. Nechte se obejmout..."


Glass curtains – Skleněné záclony

Vystavovatel: Bradna restaurování s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Skleněné záclony jsou designovým prvkem pro každé okno. Propojují interiér se zahradou či ulicí a přitom vytváří dostatečnou intimitu v interiéru. Každé okno je díky českému sklu malou domácí galerií.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR INTERIOR podzim 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje