FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Exponáty Grand Prix - FOR INTERIOR


Sedací souprava Levi

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala 2 - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Sedací souprava Levi je minimalistická vzhledem a zároveň neuvěřitelně praktická a variabilní. Jednoduše snímatelné potahy, kvalitní studené pěny a taštičkové pružiny. Propracovaný a jednoduchý systém rozkládání. Možnost výroby i s dřevěnými bočnicemi (s označením LIA)


Polohovatelný rošt UNO DELUXE

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala 2 - B07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Polohovatelný rošt Uno Deluxe je navržen a zkonstruován tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň pohodlí. Nejmodernější technologie polohovacího mechanismu pro samostatné nastavení výšky hlavy a nohou, noční LED světlo, možnost masáží, funkce pomáhající proti chrápání a polohy stavu beztíže. Nosnost 598 kg.


Set stůl RADIX a židle TAMMI

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 2 - C07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Stůl RADIX je vyráběn z masivního dubu, dubu rustik nebo jádrového jasanu. Stolová deska o tloušťce 40mm je s rovnou nebo zkosenou hranou pod ostrým úhlem, pohledově pak vypadá stůl velmi subtilně. Stolové celodřevěné podnoží má dvojici noh ve tvaru nesouměrného „X“ s mírným zalomením. Toto řešení umožňuje pohodlné sezení jak z čela stolu, tak z boku stolu, aniž by sedící člověk narážel koleny o nohy stolu. Podnoží je kvůli snadnému transportu dodáváno zvlášť a montuje se ke stolové desce až u zákazníka pomocí speciálního kování Hettich. Židle TAMMI z pera nadějné mladé návrhářky Sabiny Stržínkové je celodřevěná s čalouněným sedákem. Nohy ve tvaru otevřeného „Y“ jsou v horní části vetknuté do područky židle včetně viditelného čepového spojení. Vrchní část tvarovaného opěráku židle je možno zvýraznit odlišnou barvou.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR INTERIOR podzim 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje