Buďte vidět ve světě interiéru!


Staňte se součástí jedné z nejvýznamnějších událostí oborů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury, největšího jarního souběhu veletrhů pro bydlení a zahradu!

Představte své novinky a produkty na 18. veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2023!

Vánoční pohodu jsme již nechali za dveřmi a v plném nasazení pro vás opět připravujeme největší jarní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2023, který se tradičně uskuteční v souběhu s výběrovým veletrhem interiérového designu DESIGN SHAKER a veletrhem zahradní architektury, zeleně, nábytku a zahradní a komunální techniky FOR GARDEN.

Rádi bychom vás pozvali k účasti a představení vašich novinek a portfolia vašich produktů na veletrhu interiérovým architektům, designérům, odborné a široké veřejnosti a všem, kdo zařizují a zvelebují vlastní bydlení či jiné prostory.

Centrem a živým srdcem celé akce bude opět kavárna DESIGN CAFÉ ve výstavní hale 4 s aktuálními interiérovými trendy, přednáškami, prezentacemi novinek a workshopy s příležitostí podpořit oblíbenou kreativitu návštěvníků.

Letos připravujeme ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou významnou novinku jarního souboru veletrhů bydlení a zahrad, a to jednodenní odbornou akci pod názvem KONFERENCE MATERIÁL + TREND, by  konference INTERIÉRY (nejvýznamnější akce o designu interiérů, nábytku a materiálů pro výrobu nábytku v ČR, v roce 2022 proběhl již 11.ročník). Jejím hlavním tématem jsou rozličné materiály, jejich vlastnosti a možnosti a také trendy v oboru interiérů. Konference je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům a prodejcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Oslovte nás, a společnými silami a díky kvalitnímu výstavnímu zázemí jistě zdárně připravíme dokonalý prostor pro profesionální prezentaci vašich produktů a novinek na 18. veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2023.

Těšíme se na Vás!PF2023


 

 KONFERENCE INTERIÉRY - BUDEME U TOHO!
Na podzimním veletrhu FOR INTERIOR bylo uděleno ocenění TOP EXPO


Soutěž organizátora veletrhu o nejpůsobivější expozici, která je zároveň funkční a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem.

 

Ocenění TOP EXPO FOR INTERIOR podzim 2022 bylo uděleno dvěma společnostem bez pořadí:

AMPLLA a.s.

Firma v rámci expozice poutavě prezentovala nový design hasicího přístroje, který je zajímavý nejen svým netradičním průlomovým  provedením, ale také širokou paletou různých barevných možností a vzorů. Tento hasicí přístroj plní svoji funkci, ke které je určený a současně tvoří doplněk a ozdobu interiéru.

 

    

 

 

SMAKO s.r.o.

Firma představila jednoduchý a účelný design expozice s důrazem na nasvícení rozsáhlé nabídky jednotlivých nabízených povrchů nábytkových dvířek, čímž vynikly jejich dekory a struktury.

 Podzimní veletrh FOR INTERIOR je za námi a již připravujeme jarní!
Podzimní veletrh FOR INTERIOR je za námi a již připravujeme jarní!
Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily Ford


Titulárními vozy veletrhu FOR INTERIOR  jsou vozy Ford. Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera tohoto veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si na místě o nabídku autorizovanému prodejci Ford https://fordamb.cz/  nebo jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord.Veletrh FOR INTERIOR nabídne bezplatné poradenství i soutěž o 250.000 Kč na nový dům
PŘEDNÁŠKA: Trendy z Milána
KVALITU A ŘEMESLO POZNÁTE NEJVÍCE TAM, KDE TO NENÍ OKEM VIDĚT!
Pozvánka na ENERGO SUMMIT 2022


Zveme vás na 7. ročník energetického summitu, jehož cílem je podpořit veřejnou debatu ke směřování české energetiky v budoucnu s ohledem na existující i budoucí možné problémy, pomoci k prezentování nezbytných a v řadě i nepopulárních kroků pro občany ČR a přispět k celospolečenské i politické podpoře rozvoje energetiky ČR.

V rámci konference vystoupí zástupci státní správy a jejich institucí, podnikatelských a zaměstnavatelských svazů, energetického sektoru atd., což umožní prezentovat návrhy řešení ze širokého spektra pohledu na tento sektor.

Zaměření konference, která bude rozdělena do 2 navazujících bloků, je následující:

Blok 1:

  • Současný stav energetiky v ČR, SEK, Green deal, problémy a plány
  • Energetická bezpečnost ČR

Blok 2:

  • Problémy na energetickém trhu z pohledu dodavatelů energie i zákazníků
  • Prezentace konkrétních řešení pro zákazníky

Vstup na summit je zdarma

Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:
7. června 2022 od 10.00 hod. (registrace účastníků již od 9.30 hod.), Kongresový sál, Vstupní hala II, PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - LetňanyUž nyní připravujeme podzimní FOR INTERIOR


Už nyní připravujeme podzimní FOR INTERIOR v termínu 20. - 24. 9. 2022. I tentokrát v souběhu s mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH.

Zapište si a buďte opět u toho!FOR GARDEN, FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER 2022
Veletrhy FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER udělily TOP EXPO za nejpoutavější expozice


Soutěž organizátora veletrhu o nejpůsobivější expozici, která je zároveň funkční a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem.

Ocenění TOP EXPO za FOR INTERIOR jaro 2022 získala firma:

POLYSTONE s.r.o.

Dekorativní materiály vždy vynikají ve své kráse  ve velkých formátech než v malých vzorcích. Velkoformátové desky s dramatickým žílováním, podpořené nasvícením skvěle vystihují krásu prodávaných produktů a působí na návštěvníky jako magnet.

Ocenění TOP EXPO DESIGN SHAKER 2022 bylo uděleno dvěma společnostem bez pořadí:

POLSTRIN DESIGN s.r.o.

Firma v rámci expozice vtipně zužitkovala zbytkový materiál z potahů. Ekologicky v duchu udržitelného trendu. Kabelky lze použít i jako vzorkovník potahových materiálů firmy. Svůj vysněný potah odedneška můžete nosit i na nákupy nebo obchodní schůzky. Stačí si vybrat tvar z nabízených druhů kabelek.

MARIELI

Jak znovu a znovu vytvořit expozici s lůžkovinami aby zaujala, může být náročné. Snová instalace postele vnořená do probouzejícího se jara. Brand koresponduje s přírodním bio produktem lůžkovin a expozice ho skvěle podpořila.PŘÍVÍTEJTE JARO NA STÁNKU MIX-TEE


Skvělé jarní čajové novinky Basilur Vintage Blossoms a mnohem více na Vás čekají na stánku firmy Mix-Tee, číslo 3C01.

 ŽIVĚ od 13.30: doprovodný program veletrhů FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER


PŘÍMÝ PŘENOS doprovodného programu veletrhů FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER odstartuje ve čtvrtek 31. 3. 2022 ve 13.30. Sledujte přednáškový blok designérky Ivy Bastlové Jak zařídit interiér? Ergonomicky, esteticky, ekologicky. Více informací o veletrzích na www.forinterior.cz a www.designshaker.cz.

 To je název bloku přednášek s kurátorkou DESIGN DESIGN Veronikou Loušovou

 

Kdy? V PÁTEK 1. 4. 2022

Kde? Hala 4, 4B08, DESIGN CAFÉ

 

Jaké přednášky Vás čekají a co všechno se dozvíte?

Malý byt nemusí představovat handicap bydlení. Při chytrém řešení nemusíte malou plochu pocítit jako sklad, kam se chodí jen přespat. Minimalismus čistých linií s poctivým řemeslem, který je zároveň i v dnešní době módně nazvaný „udržitelný“ byl vždy dobrou strategií pro zařizování bytu.

 Začlenění venkovních ploch k práci i odpočinku se může zdát náročné. Neužívané terasy a balkony lze využít snadněji, než myslíte. Lepší klima pro bydlení získáte pomocí rostlin, vertikální systémy pro interiér a exteriér jsou snadno udržovatelné.

11.00 – 11.20 |  NÁBYTEK Z MASIVU V 21. STOLETÍ

Stůl a postel jako základní kameny domova. Masivní dřevo je svou kvalitou nepřekonatelné. V nadčasovém pojetí vás může provázet po celý život i v 21.století.

Pořadatel: Javorina, ABF a.s.

11.30 – 11.50 | VERTIKÁLNÍ ZAHRADOU K LEPŠÍMU KLIMATU OKOLÍ

Vertikální zahrady si většina představí v komerčním prostoru a fasádách velkých budov. Jsou vhodné ale i pro soukromé využití a menší plochy teras, balkonů a předzahrádek. Vnitřní prostory pokojů získají větší vlhkost vzduchu. V létě své okolí ochladí. Systém může i recyklovat vodu a šetřit energii.

Pořadatel: Zahrady s.r.o., ABF a.s.

Partner: TVbydleni.cz

12.00 – 12.20 | PRAKTICKÉ ZMĚNY V BYTĚ

Obměny v bytě přináší novou energii do celé domácnosti. Někdy stačí vyměnit dekorace. Při zařizování nového se zase vyplatí důkladně plánovat a počítat s dlouhodobým používáním.

Pořadatel: Lusito, ABF a.s.

12.30 – 12.50 | MINIMALISMUS V LOŽNICI

K povlečení někdo přistupuje netečně, pro někoho je velké téma. Faktem je, že spánek a kvalitní materiály patří k sobě. Skandinávií inspirované myšlenky, čistota designu a udržitelný materiál.

Pořadatel: GIVILI, ABF a.s.

Bližší info na: https://forinterior.cz/#schedule

 Trendy i nestárnoucí klasika v jednom interiéru


 

 Jak si co nejlépe zařídit interiér?


To se dozvíte na souběhu veletrhů FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER, které se konají od 31. března do 3. dubna na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Návštěvníkům bude radit i česká designérka Iva Bastlová v rámci speciálního doprovodného programu! Přijďte načerpat inspiraci i nakoupit. Více informací najdete na www.forinterior.cz a na www.designshaker.cz.

 

 

 

 Veletrhy a akce bez omezení


Od 14. 3. 2022 již nejsou platná  žádná mimořádná opatření proti koronaviru vztahující se na konání veletrhů a dalších akcí na výstavišti. Zrušena tak byla i povinnost nošení respirátorů v uzavřených prostorech.

Veletrhy a další akce pořádané na výstavišti se tímto krokem vracejí do podoby, jak jsme je znali před pandemií. Těší nás rostoucí zájem vystavovatelů i návštěvníků o akce v letošní sezóně a věříme, že tento trend bude úspěšně pokračovat.

Přestože formální kontroly zmizely, výstaviště PVA EXPO PRAHA zůstává bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu a bezpečnost všech účastníků. Těšíme se na vás na nejbližších akcích!DESIGN GALLERY


Hala 4, stánek 4C06

31. 3.-3. 4. 2022, otevírací doba veletrhu

 

Výstava vybraných designových solitérů a vítězů soutěže Nábytek roku 2022.

 

Pořadatel: ABF, a.s.

Web: www.designshaker.cz

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh

Registrace: bez registrace

 Dopravní omezení v oblasti Letňan


 

Vážení návštěvníci veletrhů v areálu PVA EXPO PRAHA,

 

věnujte pozornost této informaci ohledně dočasného omezení dopravního provozu v ulici Tupolevova.

 

Z důvodu rekonstrukce v úseku Beranových – Veselská bude dopravní režim v oblasti Letňan řešen následovně: provoz ve směru od Čakovic směrem k areálu PVA EXPO PRAHA Letňany bude po celou dobu trvání rekonstrukce bez omezení, ale v opačném směru - do Čakovic - bude provoz umožněn pouze autobusům MHD a cyklistům, pro ostatní dopravu je vyznačena objízdná trasa po komunikacích Beranových a Veselská.

 

Termín rekonstrukce: 1. 3. – 10. 4. 2022. Více informací na opravujeme.toNa veletrh již bez certifikátu!


 

Důležitá změna!! Veletrhy jsou nyní přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Tento krok znamená mnohem větší komfort jak pro naše návštěvníky, tak vystavovatele. Zároveň věříme, že je to signál oznamující blížící se konec koronavirové pandemie, na který všichni netrpělivě čekáme. 

 

I bez kontrol certifikátů zůstávají naše veletrhy bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Těšíme se na vás na veletrhu, který již proběhne ve zlepšené atmosféře, bude se těšit většímu zájmu návštěvníků i vystavovatelů a přinese potřebný restart veletržních příležitostí.Připravujeme jarní FOR INTERIOR v roce 2022
Ohlédnutí za podzimními veletrhy FOR INTERIOR a FOR ARCH 2021
KONFERENCE INTERIÉRY - 4. 11. NEBUDEME CHYBĚT!
SOUČASNÝ INTERIÉROVÝ DESIGN - OSOBITÝ STYL FUNKČNĚ A PRAKTICKY


23. 9. 2021 | 14.00

 

14.00–16.00 | Vstupní hala II, Přednáškový sál 4

Představíme, co je IN v moderních interiérech, od nábytku, svítidel, přes bytový textil až po různé doplňky a poradíme, jak propojit trendy s nadčasovostí. Rady a tipy:

Jak a podle jakých pravidel měnit svůj interiér?

Jaké kombinace materiálů a doplňků využít, aby se proměna povedla a nemusela být nákladná.

Kde je možné poradit se s odborníky a jak probíhá spolupráce s bytovým architektem?

Přednášející: Ing. Diana Turinová, Simona Hynková

 

Pořadatel: DECO LOCO/LUSITO/ Klastr českých nábytkářů  

Partner: Kronospan 

Web: www.decoloco.cz, www.lusito.cz, www.furniturecluster.cz

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh

Registrace: není nutnáSoutěž TOP EXPO na veletrhu FOR INTERIOR


Při soutěže TOP EXPO byly vyhlášeny nejpůsobivější expozice, které jsou zároveň i vysoce funkční a splňují kritéria pro komunikaci se zákazníkem. Hodnoceny byly všechny expozice veletrhů v kategoriích do 60 m2 a nad 60 m2.


FOR INTERIOR TOP EXPO – kategorie do 60 mzískaly expozice:

LUSITO - DECO LOCO - Hala 4 - číslo stánku 4A13 


FOR INTERIOR TOP EXPO – kategorie nad 60 mzískaly expozice:

JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 5 - číslo stánku č. 5B5Mix tee na veletrhu FOR INTERIOR


Čajové novinky a mnoho dalšího na Vás čekají na stánku firmy MixTee.cz číslo 5D13.Horké noviny z výroby WOOD 4 EVER


Přijďte si prohlédnout novou kolekci solitérů značky WOOD 4 EVER Signature vyrobených z masivního dubu a navrženou ve spolupráci s designerkou Ivou Bastlovou.


Najdete nás v Hale 5 na stánku Klastru českých nábytkářů, stánek číslo 5A02.