Buďte vidět ve světě interiéru!


Staňte se součástí jedné z nejvýznamnějších událostí oborů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury, největšího jarního souběhu veletrhů pro bydlení a zahradu!

Představte své novinky a produkty na 18. veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2023!

Vánoční pohodu jsme již nechali za dveřmi a v plném nasazení pro vás opět připravujeme největší jarní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2023, který se tradičně uskuteční v souběhu s výběrovým veletrhem interiérového designu DESIGN SHAKER a veletrhem zahradní architektury, zeleně, nábytku a zahradní a komunální techniky FOR GARDEN.

Rádi bychom vás pozvali k účasti a představení vašich novinek a portfolia vašich produktů na veletrhu interiérovým architektům, designérům, odborné a široké veřejnosti a všem, kdo zařizují a zvelebují vlastní bydlení či jiné prostory.

Centrem a živým srdcem celé akce bude opět kavárna DESIGN CAFÉ ve výstavní hale 4 s aktuálními interiérovými trendy, přednáškami, prezentacemi novinek a workshopy s příležitostí podpořit oblíbenou kreativitu návštěvníků.

Letos připravujeme ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou významnou novinku jarního souboru veletrhů bydlení a zahrad, a to jednodenní odbornou akci pod názvem KONFERENCE MATERIÁL + TREND, by  konference INTERIÉRY (nejvýznamnější akce o designu interiérů, nábytku a materiálů pro výrobu nábytku v ČR, v roce 2022 proběhl již 11.ročník). Jejím hlavním tématem jsou rozličné materiály, jejich vlastnosti a možnosti a také trendy v oboru interiérů. Konference je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům a prodejcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Oslovte nás, a společnými silami a díky kvalitnímu výstavnímu zázemí jistě zdárně připravíme dokonalý prostor pro profesionální prezentaci vašich produktů a novinek na 18. veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2023.

Těšíme se na Vás!