Výběr z nabídky rezidenčních projektů v Praze pro rok 2019

Chytré bydlení NMN@Holešovice, Praha 7-Holešovice

Společnost Trigema staví projekt nazvaný Chytré bydlení NMN@Holešovice, který rozhodně nezůstane svému názvu nic dlužen. 32 bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk bude mít totiž dokončenou předpřípravu pro inteligentní ovládání. Kromě toho je část bytů navržena jako tzv. modulární, což znamená, že je možné bytové jednotky vzájemně propojovat do většího celku. Půjde-li vše podle plánu, první příznivci chytrého bydlení by se mohli nastěhovat už na přelomu podzimu a zimy 2019. 

 

Javorová čtvrť II, Praha 10

Již v květnu 2019 se budete moci nastěhovat do nového developerského projektu Javorová čtvrť II, který se rodí podle plánů developerské společnosti Central Group. Bydlení v některém ze 143 nových bytů určitě vzbudí zájem milovníků přírody, protože jednou z mnoha výhod nového projektu je blízkost zeleně. Souběžně s výstavbou bytových jednotek totiž vznikají i rozsáhlé zelené parkové plochy a vysazuje se javorová alej, v níž nebudou chybět lavičky k odpočinku. 

 

Rezidence Prachnerova, Praha 5 – Smíchov, Košíře

Pokud ještě pochybujete, že i v samotném centru Prahy se dá bydlet zdravě, pak vás o tom zcela jistě přesvědčí nový developerský projekt Rezidence Prachnerova. Pro 118 nových bytů vyznačujících se plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk zajišťuje dokonale čisté ovzduší propracovaný systém rekuperace. Na živých lodžiích si můžete například pěstovat zeleninu. Novostavba, za kterou stojí investor IP IZOLACE POLNÁ, by měla být hotova na podzim roku 2019.

 

Bytový dům Suchdolské náměstí, Praha 6-Suchdol

Novostavbu s pěti nadzemními podlažími představuje Bytový dům Suchdolské náměstí. Developerská společnost SD Bohemia Group v tomto případě buduje komornější projekt s 26 novými byty 1+kk až 4+kk. Předností projektu je zejména účinná klimatizace zavedená úplně do všech bytů a dispoziční řešení bytů, kde jsou malé jednotky 1+kk umístěny hned vedle velkých, takže se zde nabízí případná možnost propojení dvou bytů do jednoho většího.