Víte, jak si zařídit ložnici?

Veletrhy interiérů a designu již řadu let obohacuje svými konzultacemi a poradenstvím architektka, která má za sebou dlouholetou praxi a obrovské množství realizací Eva Lövenhöferová, ze Studia Evalofa. Nyní se můžete těšit na její workshop pro veřejnost, zaměřený na prostory pro spaní napříč všemi generacemi. Bude se věnovat uspořádání ložnic v souvislosti s celkovou koncepcí bydlení.  Dále také místům určeným ke spaní, což jsou nejenom ložnice, ale i dětské pokoje, obýváky a pokoje pro hosty. Dozvíte se informace o matracích, postelích a okolním vybavení, místech pro ukládání věcí, větrání, světlu i zatemnění.

Zájemci se budou moci aktivně zapojit a získat tipy pro své bydlení a po workshopu navštívit stánek Studia Evalofa, kde architektka Eva připravena ke konkrétním konzultacím.

Kdo se bude chtít věnovat jiným prostorům či přímo konkrétním řešením, může si donést projektovou dokumentaci nebo plánky.

Těšíme se na Vás.

Kdy? v sobotu 12. října 2019 od 13. hodin 

Kde? Boho café, Hala 3, podium

Studio Evalofa v přístupu ke klientům. Jedinečné ve službách, které nabízí. Jedinečné ve svých nápadech a kreativitě. Umí nejenom vytvořit studii interiéru, ale i zajistit kompletní realizaci. A to naprosto funkčně a navíc velmi pěkně. Mění tak lidem životy. Usnadňuje jim je a zpříjemňuje zároveň. „Základem každé spolupráce je zjištění potřeb klienta. A taky pochopení jeho způsobu života, vkusu a fungování domácnosti. Vznikají pak funkční projekty doladěné k naprosté spokojenosti“, říká architektka Eva. Studio spolupracuje s lety osvědčenými dodavateli. Jsou jimi například zkušení projektanti, špičkoví čeští truhláři, šikovní elektrikáři a další řemeslníci a další dodavatelé zařízení včetně úklidu.