Přijďte se na chvíli zastavit a relaxovat do expozice značky Dreambeds Karla Vágnera

Najdete zde matrace a postele renomovaných značek jako Hästens, Vispring, Somnus, Zleep a Aston. Tyto značky využívají tradiční postupy a zaměřují se hlavně na přírodní materiály z udržitelných zdrojů. Když se spojí tradice, zkušenosti a přírodní materiály, vzniknou matrace, které prokazatelně vylepší kvalitu vašeho spánku a tím pádem i celého života.

Lůžka a matrace do prodejen vybírá spánkový specialista Karel Vágner. Se svou manželkou na nich několik měsíců spí, aby je důkladně otestovali.

Jak se šijí královské matrace

 

Britská značka Vispring šije své matrace ručně, všechny jemné detaily vytvoří člověk z přírodních materiálů jako je vlna, bavlna, mohér, koňské žíně a podobně. Každá se vyrábí na zakázku konkrétnímu člověku. Vyberete si ze 3 tvrdostí matrací, více jak 120 druhů látek a 28 druhů čel. Na postele Vispring vám dávají doživotní záruku.

●     Značka Vispring se stala průkopníkem prvních kapsičkových pružin v roce 1901

●     V roce 1912 se stala výhradním dodavatelem matrací pro Titanic.

●     V roce 2012 získala značka Vispring Cenu britské královny za podnikání, kterou královna uděluje těm nejlepším firmám za kvalitu, inovace a udržitelný rozvoj.

 

Od čtvrtka do soboty si můžete prohlédnout, jak se tvoří matrace. Přijede totiž specialista přímo z anglické výroby. Nenechte si tuhle jedinečnou možnost ujít.

Vyzkoušejte, zda správně spíte

 

Zastavte se a udělejte si pohodlí na některé posteli. Odborníci z Dreambeds vás navedou a pomohou vám uvědomit si, jak se cítíte. Vyberou pro vás správnou matraci na základě vašich potřeb.

Cílem značky Dreambeds je najít pro lidi postele a matrace, v nichž se budou cítit příjemně a tím i zkvalitní svůj spánek. Navštivte je během veletrhu nebo potom v prodejnách na Praze 2 v ulici Vinohradská.