Nepodceňujte přípravu, inspirujte se firmou EDEL a úspěch se dostaví!

A jaká výstava byla? Doslova neskutečný a nepopsatelný zážitek! Jak moc dokáže zahřát na srdci poctivé uznání a pochvala! Náš stánek byl jedním z nejnavštěvovanějších, zásluhou hlavně díky pečlivé a velmi detailní přípravě.

Na výstavě jsme představili nové výrobky, které se setkaly s překvapivě velkým ohlasem. Náš speciálně školený tým se samozřejmě individuálně postaral o to, aby každý návštěvník dostal odpověď na jakoukoliv otázku týkající se technologie zpracování, informace o kůžích, pěnách a konstrukcích.

 

 

Prvním představeným výrobkem byla EDEL GENESIS, elegantní a minimalistická sedací souprava s dřevěnou podnoží, ve skandinávském designu, který je poslední dobou velmi oblíbeným a vyhledávaným stylem.

 

 

Druhým výrobkem pak byla exkluzivní sedací souprava EDEL MOVE, která se pyšní vyhřívanými sedáky a je elektronicky polohovatelná.

 

 

Protože spousta z nás vlastní malé prostory k bydlení, představili jsme i sedací soupravu rozložitelnou na postel - EDEL B.E.D 

 

 

A jelikož spousta z nás ráda čte, a to nejlépe v teplé posteli, představili jsme postel s polohovacím čelem, díky které budete mít z Vaší knihy ještě větší zážitek. Jedinečná postel na FOR INTERIOR 2017 – EDEL REST

 

 

Moc si vážíme, že jsme měli možnost prezentovat naši společnost široké veřejnosti na tak skvělé výstavě, stejně tak si upřímně ceníme hojné účasti, zájmu a podpory. Bylo to natolik úžasné, že jsme se rozhodli prezentovat nové produkty i na letošní výstavě FOR INTERIOR 2018. Jaké budou a kolik jich bude, zůstane prozatím naším malým tajemstvím. A pokud Vám zvědavost (nebo Vaše postel) nedá spát, přijďte náš stánek navštívit, my se o to tajemství s Vámi rádi podělíme.

 

 

Zároveň Vám nabízíme pomoc s výběrem čalouněného hotelového nábytku, zodpovězení Vašich dotazů a možnost prohlédnout si naše nabízené portfolio, které jsme vyrobili na zakázku. Popřípadě se už teď můžete podívat na našich stránkách www.edel.cz v sekci reference na krásné hotely, restaurace apod., které jsme realizovali. Na našem webu můžete v sekci zakázková výroba najít i některé výrobky vyrobené na zakázku právě pro tyto krásné a luxusní reference nejen na území České republiky.

Budeme se na Vás těšit 4.-7.10.2018 na našem stánku.

Team EDEL