KONFERENCE INTERIÉRY - BUDEME U TOHO!


V letošním roce máme úspěšně za sebou jarní a podzimní veletrh  FOR INTERIOR a již nyní pro vás chystáme další jarní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR, v termínu 30. 3. – 2. 4. 2023. V souběhu s ním se opět uskuteční veletrhy DESIGN SHAKER a FOR GARDEN.

Ještě bychom Vás také rádi pozvali na 11. ročník konference INTERIÉRY, s  tématem TRENDY & TRADICE, který se bude konat ve čtvrtek 3. listopadu 2022 v Brně.

Jedná se o největší vzdělávací akci v oboru a my tam rozhodně, v pozici partnera, nebudeme chybět!

5 důvodů proč se zúčastnit:

1, Vyslechnete si dvě přednášky od zahraničních specialistů, kteří se profesně věnují monitorování trendů.
První z nich je italská architektka Elisabetta Rizzato, která se věnuje i tvorbě trend booků, spolupracuje se Salone del Mobile i Maison & Object a má velmi sledovaný blog i instagram.
Druhým z nich je Dr. Leonhard Oberascher, rakouský specialista působící na vysokých školách, který řeší trendy více vědecky a jehož citují i na školení v NCS colours.
Tyto přednášky budou s překladem.

2, Celkem vás však čeká 22 přednášek, jedna za druhou, stručně, jasně, výstižně, jak jste zvyklí z minulých ročníků.
Celý programwww.konference-interiery.cz/program/

3, Nesmíte určitě vynechat přednášku od Iva Tomana, jednoho z nejlepších českých školitelů a autora mnoha knižních bestsellerů. Téma TALENT není určeno studentům, ale profesionálů z praxe. Najít svůj opravdový talent je totiž stejné jako vykopat poklad!
A věděli jste, že Ivo je původem vystudovaný nábytkář?

4, Chybět nebude ani oblíbený mini veletrh, kde můžete získat užitečné kontakty a praktické vzorky zajímavých materiálů.

5, Důležité je potkat se osobně, vidět staré známé a nové si udělat a předat si osobní zkušenosti a prostě si jen lidsky promluvit! Loňská účast byla přes 400 osob.

Připomínáme, že registrace je nutná předem a kapacita sálu má své limity.
https://konference-interiery.cz/prihlaska/

On-line přenos ani kompletní záznam nebude k dispozici!

Těšíme se vás v Brně, v přednáškovém sále rotunda na BVV v Brně.