Exkluzivní veletržní zboží si můžete objednat již dnes!


Veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR letos nabídne produkty nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních značek ve dnech 19. až 23. září. Významná oborová událost proběhne tradičně v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ti, kteří hledají inspiraci z pohodlí domova nebo si chtějí atraktivní zboží objednat online, mohou využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

FOR INTERIOR je místem s největší nabídkou produktů pro pohodlné, funkční a zdravé bydlení. Představí novinky, produkty, technologie i inspiraci pro interiéry všech typů. Během jeho konání se mohou zájemci seznámit s tisíci exponáty nábytkářského oboru, poznat aktuální designové směry i inovativní výrobky zvelebující všechny typy interiéru, navíc kladoucí důraz na udržitelnost a ekologii.

Pestrý sortiment z mnoha odvětví nábytkářského odvětví, interiérů a bytového designu je k dispozici také na webovém portálu Shopex.cz. Jeho prostřednictvím mají nejen návštěvníci akce jedinečnou příležitost získat produkty, které budou vystaveny právě na veletrhu. Tato marketplace platforma nabízí také přístup k exkluzivním a limitovaným edicím vánočních dekorací a doplňků přímo od vybraných designérů a prodejců. Jaké nabízí výhody?

Veletržní produkty je možné nakupovat nejen během konání akce, ale také po celý rok, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Navíc za konkurenceschopné ceny, kdy nechybí pravidelné slevy, akce či speciální nabídky. Shopex.cz klade také důraz na bezpečnost transakcí zákazníků a nabízí zabezpečené platební brány. Díky spolupráci s prověřenými prodejci, především z řad vystavovatelů na letňanských veletrzích, jsou zásilky doručovány spolehlivě a rychle. Stačí si jen vybrat z široké nabídky. Více na www.shopex.cz.