FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Rady a tipy pro interiér „LIVE“

Každý den ve 14 hodin si přijďte poslechnout komentovanou prohlídku speciální expozice INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Expozicí vás provede zkušená designérka a autorka tří knih s tématem interiérů Iva Bastlová. Poví vám, jak řešit málo úložného prostoru v bytě, jak vylepšit ergonomii v bytě i na jaké detaily se zaměřit při výběru typizovaného i zakázkového nábytku.

2020-09-21 08:54:10 Více  

Křest knihy INTERIÉRY DO DETAILU

Těšíme se na již třetí knihu úspěšné autorky a designérky Ivy Bastlové, která nese název INTERIÉRY DO DETAILU s podtextem „Nápady pro ty, kteří chtějí od svého domova víc“.

 

A tímto vás srdečně zveme na křest a autogramiádu knihy, která se koná 2. října od 14:30 hodin na expozici INSPIRACE PRO BYDLENÍ ve vstupní hale č. 1.

2020-09-18 07:45:44 Více  

Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

2020-09-17 09:11:18 Více  

Expozice plná kontrastů a barev

Jak kombinovat barvy a materiály? Proč šedá není nuda a kam použít materiál corten? To vše a mnoho dalších tipů ohledně barev a materiálů se dozvíte na doprovodném programu – expozici INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Uvidíte také, jak lze tvořit intarzii ve vinylových podlahách, jak pracovat s digitálním tiskem a jak kombinovat italský a zakázkově vyráběný nábytek. Více najdete na www.inspirace-pro-bydleni.cz

 

2020-09-16 09:43:42 Více  

Více inspirace než kdykoliv předtím!

Nenechte si ujít prohlídku unikátní a hlavně inspirativní expozice 5 interiérů – od kuchyně přes obývací pokoj až po předsíň, kde si můžete vyzkoušet různá nábytková řešení a inspirovat se při výběru barev a dekorů na nábytek, podlahu i výmalbu. Na místě se lze poradit se specialisty, jak z oblasti kování, tak i materiálů. Projekt pro návštěvníky připravil tým českých designérek a značka Blum.

 

2020-09-15 10:23:50 Více  

Máme pro Vás skvělou zprávu! Nemůžete prohrát!

Buďte mezi prvními! Přijďte na veletrh FOR INTERIOR, udělejte nákup nebo objednávku za 500 Kč a více a budete mít možnost roztočit kolo štěstí a získat pěkný dárek navíc.

Většinu cen do soutěže věnovali vystavovatelé veletrhu.

 

Každý den se točí a vyhrává cca 100 cen do vyčerpání zásob.

 

2020-09-10 11:05:43 Více  

Moderní design, který dává vyniknout čistým liniím a kráse přírodního dubového dřeva.

BOLZANO je kvalitní a velmi pohodlné křesílko pevné konstrukce.
Stabilní a vysoko odolné prevedení, křesílko je vhodné nejen do domácností, ale i do veřejných prostor, kaváren, hotelů a restaurací.

 

 

2020-09-08 08:00:09 Více  

AUTOSHOW úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA EXPO PRAHA

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

2020-09-02 10:31:47 Více  

Pozvánka na FOR INTERIOR

2020-08-31 14:13:43 Více  

Skleněné záclony - skvělý designový prvek do Vaší domácnosti

Glass Curtains (skleněné záclony) jsou uměleckým designovým prvkem pro každé okno. Propojují interiér se zahradou či ulicí a zároveň vytváří v interiéru osobitou a současně intimní atmosféru. Díky 100% ruční výroby se stane každé okno domácí galerií. Tradiční česká výroba od firmy Bradna restaurování.

 

2020-08-27 08:44:50 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR INTERIOR podzim 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje