FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Expozice plná kontrastů a barev

Jak kombinovat barvy a materiály? Proč šedá není nuda a kam použít materiál corten? To vše a mnoho dalších tipů ohledně barev a materiálů se dozvíte na doprovodném programu – expozici INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Uvidíte také, jak lze tvořit intarzii ve vinylových podlahách, jak pracovat s digitálním tiskem a jak kombinovat italský a zakázkově vyráběný nábytek. Více najdete na www.inspirace-pro-bydleni.cz

 

2020-09-16 09:43:42 Více  

Více inspirace než kdykoliv předtím!

Nenechte si ujít prohlídku unikátní a hlavně inspirativní expozice 5 interiérů – od kuchyně přes obývací pokoj až po předsíň, kde si můžete vyzkoušet různá nábytková řešení a inspirovat se při výběru barev a dekorů na nábytek, podlahu i výmalbu. Na místě se lze poradit se specialisty, jak z oblasti kování, tak i materiálů. Projekt pro návštěvníky připravil tým českých designérek a značka Blum.

 

2020-09-15 10:23:50 Více  

Máme pro Vás skvělou zprávu! Nemůžete prohrát!

Buďte mezi prvními! Přijďte na veletrh FOR INTERIOR, udělejte nákup nebo objednávku za 500 Kč a více a budete mít možnost roztočit kolo štěstí a získat pěkný dárek navíc.

Většinu cen do soutěže věnovali vystavovatelé veletrhu.

 

Každý den se točí a vyhrává cca 100 cen do vyčerpání zásob.

 

2020-09-10 11:05:43 Více  

Moderní design, který dává vyniknout čistým liniím a kráse přírodního dubového dřeva.

BOLZANO je kvalitní a velmi pohodlné křesílko pevné konstrukce.
Stabilní a vysoko odolné prevedení, křesílko je vhodné nejen do domácností, ale i do veřejných prostor, kaváren, hotelů a restaurací.

 

 

2020-09-08 08:00:09 Více  

AUTOSHOW úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA EXPO PRAHA

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

2020-09-02 10:31:47 Více  

Pozvánka na FOR INTERIOR

2020-08-31 14:13:43 Více  

Skleněné záclony - skvělý designový prvek do Vaší domácnosti

Glass Curtains (skleněné záclony) jsou uměleckým designovým prvkem pro každé okno. Propojují interiér se zahradou či ulicí a zároveň vytváří v interiéru osobitou a současně intimní atmosféru. Díky 100% ruční výroby se stane každé okno domácí galerií. Tradiční česká výroba od firmy Bradna restaurování.

 

2020-08-27 08:44:50 Více  

Letňanské výstaviště zavádí zvýšená bezpečností opatření

Výstaviště PVA EXPO PRAHA zahájí 28. srpna výstavou AUTOSHOW PRAHA podzimní sezónu roku 2020, která s sebou nese i zavedení mimořádných organizačně-zdravotnických opatření. Letňanský areál se proměnil v zónu s maximální bezpečností v souladu s vládními nařízeními a je připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů.

Více informací ZDE

2020-08-21 10:23:11 Více  

INFORMACE O PŘIPRAVENOSTI AREÁLU PRO VYSTAVOVATELE

Vážení vystavovatelé,

Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás prioritou.

Veletrhy konané v areálu PVA EXPO PRAHA jsou organizovány v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatřeními, která jsou dána Vládou ČR.

V rámci areálu PVA EXPO PRAHA jsme připraveni zabezpečit stavebně oddělené sektory na každou nařízenou okamžitou kapacitu a tím i zajistit oddělenost návštěvníků ve vnitřních prostorech, jak udává nařízení. Připravujeme detailní informovanost a navigační systémy vč. navýšení obslužného personálu pro co největší komfort návštěvníků a vystavovatelů. Více ZDE

2020-08-21 11:15:28 Více  

Firma Ceiba má pro Vás řešení jak nevyhazovat, ale renovovat!

Profesionální dekorové fólie Cover Styl do interiéru jsou ideálním řešením k renovaci, vylepšení nebo přeměně Vaší zdi či nábytku s neuvěřitelnými výsledky - estetické, ekonomické, rychlé a odolné.

2020-08-21 10:38:29 Více  předchozí následující
Závěrečná zpráva FOR INTERIOR jaro 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje