FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

STREET FOOD FESTIVAL

gastronomické lahůdky prostřednictvím mobilních vozů a stánků
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Pátek, 06.10.2017 10:00 - 18:00

Místo konání: PVA EXPO PRAHA

Popis místa konání: Venkovní plocha


Organizátor: Food event
Pouliční stravování z různých částí světa budou moci vyzkoušet návštěvníci na venkovní ploše o rozloze 1500 m2. Představí se zde účastníci z Thajska, Maroka, Gruzie, Vietnamu, Japonska, Mexika a dalších zemí. Cílem festivalu je ukázat návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a kreativní přístup v rámci fastfoodu a rychlého občerstvení.

Odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 se uskuteční již posedmé na pražském výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Na své si přijdou jak profesionálové z oboru stravování, tak laici – milovníci kvalitní gastronomie. Kromě téměř tří stovek expozic budou celé čtyři dny veletrhu nabité bohatým doprovodným programem.

www.foodevent.cz

 


ESTAV.cz
ESTAV.cz Stovky let zapomenutá technologie pomáhá chránit stavby proti zemětřesení Studenti architektury budou soutěžit o 350 tis. korun a stáž u architekta Josefa Pleskota Jaký druh vytápění zvolit v nízkoenergetických a pasivních domech? Přeživší pádu vilémovského mostu: Podpěry klenby se uvolňovaly VIDEO: Moderní a úsporný rodinný dům stavěli ze dřeva, slámy i hlíny Slevový poukaz od Wienerbergeru slibuje kvalitní stavbu domu za výhodné ceny
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva z veletrhu

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje