FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Kniha: Tajemství dřeva

Jubilejní desátá kniha Martina Patřičného o tajemstvích dřeva. Tajemství dřeva je zároveň vždycky tajemství nás, lidí. Vypráví naše lidské příběhy. Nemáme žádného většího, lepšího a bližšího přítele pro život, než je dřevo. Hudebním hostem bude herečka a písničkářka Terezie Palková.
Typ akce: Prezentace


Datum zahájení: Sobota, ..06.10.2018 15:00 - 16:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: Martin Patřičný

Vstupné: na základě registrace


Kontaktní informace:
ABF, a.s.

Pozor pro návštěvu akce je nutná registrace!


REGISTRACE ZDETajemství dřeva je zároveň vždycky tajemství nás, lidí. A jsou to tajemství, která jsme tisíce a tisíce let objevovali, hledali - a zase zapomínali. To největší tajemství jsou pro mě kouzla ve dřevě ukrytá, kresby, textura. Jak víte – když se kouzlo prozradí, stane se z něj nuda. Ale dřevěné kouzlo můžete vysvětlit i popsat a přesto zůstane kouzelné, tak jako mraky, tekoucí voda, oheň. Kniha o tajemstvích dřeva je moje jubilejní, desátá. Jistě nejkrásnější. Už v ní nikoho nic neučím, vysvětluju jen málo. Prostě dřevo vybírám, ukazuju a nechávám mluvit. A příběhy vyprávím ty naše, lidské. Nakonec – nemáme žádného většího, lepšího a bližšího přítele pro život, než je dřevo. Dřevo, co kdysi dlouho žilo ve stromech. A stálost, jistotu a věrnost mají stromy už v kořenech.

 

Redakce Literárních novin vyhlásila na základě ankety Patřičného knihu Tajemství dřeva knihou měsíce (října)

 

 


Přednášející: Martin Patřičný

 

Hudebním hostem bude herečka a písničkářka Terezie Palková.

 

 

 

 


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Pevné cihly vyrobené přímo na stavbě. Znáte proces litifikace? Běžná domovní čistírna STMH pro odchov rybí násady Vánoční dárky pro kutily Modernizace silnice z Chocně do Ústí n.O. skončí do roku 2020 Bílí sloni architektury. Drahé stavby, které nikdo nechce Výročí zlínského Baťova mrakodrapu připomene slavnostní nasvícení
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje