FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Jde tvořit hezké vizualizace snadno a rychle? Jak dnes vypadá moderní vizualizační program.

Jak ale vypadá takový nový program, jaké jsou jeho klíčové vlastnosti? Nečekejte žádné technikálie, jde o jednoduchost ovládání, otevřenost externím zdrojům, postprodukci ve 3D a render přímo na grafické kartě. To je jen úplný základ. Více naživo!
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Čtvrtek, 22.03.2018 13:00 - 14:00

Místo konání: Hala 3, DESIGN FRIENDLY MEDIA CAFÉ, pódium

Organizátor: Lumiartsoft

Vstupné: Zdarma v rámci vstupenky na veletrh po předchozí registraci


Kontaktní informace:
ABF, a.s.

Pozor pro návštěvu akce je nutná registrace!


REGISTRACE ZDE 

Vizuální prezentace Vašeho návrhu je klíčovou složkou nejen předání informace o jeho podstatě a kvalitě nápadu, ale i pro určení hodnoty Vašeho díla. Obrázek mnohdy "prodává". Vizualizační programy ale byly dříve natolik složité a pomalé, že vytvoření jednoho kvalitního snímku trvalo celé dny. Vizualizace je ale možné s novým programem Lumion tvořit velice rychle, můžete rendrovat i videa a využívat virtuální realitu. No a jestli obrázek prodává, tak video ještě stokrát víc. Jak ale vypadá takový nový program, jaké jsou jeho klíčové vlastnosti? Nečekejte žádné technikálie, jde o jednoduchost ovládání, otevřenost externím zdrojům, postprodukci ve 3D a render přímo na grafické kartě. To je jen úplný základ. Více naživo!

 

www.lumion3d.cz

Registrace: www.forinterior.cz

 

 

 


    REGISTRACE - Jde tvořit hezké vizualizace snadno a rychle? Jak dnes vypadá moderní vizualizační program.

    Po vyplnění formuláře obdržíte email s pozvánkou

    * - povinné údaje

ESTAV.cz
ESTAV.cz Říčanští zastupitelé nesouhlasí s výstavbou sídliště pro 400 lidí Řím jako na dlani. Model města si objednal Mussolini. Dokončen byl dlouho po válce Vláda by měla v říjnu od MMR mít návrh zákona o sociálním bydlení Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevírání Jak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách? Plyn, elektřinu, uhlí, pelety? S volbou vytápění vám pomůže veletrh FOR ARCH
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje