FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

ABSOLVENT ROKU 2017

Nejlepšího absolventa středních odborných škol v oblasti služeb, technických a gastronomických oborů roku 2017 vyhlásí prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, který se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Typ akce: Společenská akce


Datum konání: Sobota, 07.10.2017 10:00 - 15:30

Místo konání: PVA EXPO PRAHA

Popis místa konání: Vstupní hala II, Kongresový sál


Organizátor: Hospodářská komora České republiky

Pozor pro návštěvu akce je nutná registrace!


REGISTRACE ZDEOrganizátoři mezinárodního veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 a Hospodářská komora České republiky dlouhodobě podporují učňovské školství, které je v České republice ve velmi žalostném stavu. Nedostatek absolventů učňovských oborů působí velké problémy českým firmám a zvyšuje ceny prací.

 

V rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 vyhlásí prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý jméno nejlepšího absolventa středních odborných škol v oblasti technických a gastronomických oborů, který obdrží ocenění Absolvent 2017.

Vyhlášení vítězů proběhne na slavnostním ceremoniálu v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA v Letňanech v sobotu 7. 10. 2017 v 11 hodin.

 

 

 

 


Zpět na seznam
    REGISTRACE - ABSOLVENT ROKU 2017

    Po vyplnění formuláře obdržíte email s pozvánkou

    * - povinné údaje

ESTAV.cz
ESTAV.cz Den otevřených dveří v Národním stavebním centru v Brně Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR se blíží Jak si poradit s odpadní vodou u svého domu? Před 60 lety byl otevřen největší stadion v Evropě Camp Nou Prodejní ceny bytů v ČR vzrostly meziročně o 10,7 procenta Wienerberger hledá rodinu coby majitele prvního domu z projektu e4
Plán výstaviště

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje