FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Úpravy v domě i na zahradě dle principů Feng Shui

Ukázka postupu podle metod Feng Shui vycházející z praxe, z konkrétní zakázky. Řešení úpravy v domě i na zahradě od původní verze k novému návrhu a realizaci. Ukázka rozmístění nábytku, stylu, použití barev, vzorů a materiálů.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, ..06.10.2018 11:00 - 13:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: Mgr. Radka Košíčková (dříve Hozmanová) Evropská škola Feng Shui, semináře, návrhy interiérů podle Feng Shui

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.

Pozor pro návštěvu akce je nutná registrace!


REGISTRACE ZDEUkázka vychází z mojí praxe, z jedné konkrétní zakázky, kdy jsme řešili úpravy v domě i na zahradě.
Dům již stál, ale po čase nevyhovoval a slaďoval se nově podle životního směřování klienta.
Ve Feng Shui nás zajímá, jak se odráží stav bydlení do našeho života a zpět. Používáme metody, skrze ně rozklíčujeme stagnaci v životě, pak hledáme řešení a pracujeme na skutečných úpravách.
Uvidíte postup, jakým pracuji podle několika metod Feng Shui, které vám popíšu. Ukážu jejich praktické užití v praxi. Uvidíte, jak nám pomáhají vytvářet koncept, tedy celek a nikoli nahodilost při tvorbě našich domovů. Některá rychlá rozhodnutí v procesu úprav jsou nepromyšlená a pak nás rozhodnutí mrzí na několik let dopředu.
Společně projdeme od původní verze k novému návrhu a realizaci. Uvidíte použití rozmístění nábytku, stylu, použití barev, vzorů, materiálů. Dostatek času bude věnován i vašim osobním dotazům.

 

Přednášející: Mgr. Radka Košíčková (dříve Hozmanová)

 

 


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Pevné cihly vyrobené přímo na stavbě. Znáte proces litifikace? Běžná domovní čistírna STMH pro odchov rybí násady Vánoční dárky pro kutily Modernizace silnice z Chocně do Ústí n.O. skončí do roku 2020 Bílí sloni architektury. Drahé stavby, které nikdo nechce Výročí zlínského Baťova mrakodrapu připomene slavnostní nasvícení
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje