FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


První kancelářská židle, kterou budou Vaše záda milovat

Vystavovatel: Austria Produkte, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C03

Naše infračervená kancelářská židle přináší na pracoviště to nejlepší teplo. Našli jsme ideálního partnera pro spolupráci. S Wagnerem, tradičním německým výrobcem kvalitních kancelářských židlí, nás spojuje průkopnický duch a vynalézavost. První kancelářská židle s integrovaným infračerveným zářením vyhlašuje boj proti problémům se zády, vnitřním pocitem chladu a napětí. Střední část představuje nově vyvinutý 3D uhlíkový zářič. Přechody mezi židlí a 3D infračerveným zářičem jsou plynulé. Je jedno v jaké pozici sedíte, zářič přebírá pohyb. Speciální potah sedadla dokonale ladí s 3D zářičem. Díky speciální konstrukci a uspořádání topných částí se zářič přesně přizpůsobí zádům uživatele a poskytne celé ozařované ploše výjimečné homogenní a příjemné teplo. Mimoto vydává 3D – infračervený zářič teplo ve zřetelně vyšší intenzitě než ohřívač sedadel a pracuje bezkontaktně, což zaručuje mnohem lepší způsob působení.


Belterra - český výrobce jídelních a konferenčních stolů

Vystavovatel: Belterra - židle, stoly - Hala - 2, Stánek - C09

Na výstavě prezentuje trendové židle a stoly z dubového masivu. K vidění budou designová křesílka představená na posledním milánském veletrhu. Více na www.belterra.cz


Vysoké kontinentální postele z dílny firmy Diamondsleep na veletrhu FOR INTERIOR!

Vystavovatel: Diamondsleep - Hala - 5, Stánek - B14

Vysoká americká postel spojuje zdravý spánek a elegantní design ve Vaší ložnici. Konstrukce postelí jsou vyráběny ručně z masivního dřeva. Čalouněny jsou z těch nejkvalitnější látek mistry s dlouholetou praxí. Prodyšné matrace s životností až 20 let jsou postaveny na pružinovém nebo taštičkovém základu, prokládané vrstvami přírodního latexu, který má přirozeně antibakteriální, antimikrobiální a hypoalergenní vlastnosti. Je odolný proti roztočům a nezadržuje prach. Více než 100 let osvědčený systém v inovativním designu využívaný řetězci luxusních hotelů po celém světě. Dopřejte svým hostům komfort a pohodlí vysokých amerických postelí a budou se k Vám rádi vracet.


Rostoucí nábytek sada Žolík II buk - růžová na jarním veletrhu FOR INTERIOR

Vystavovatel: Nábytek Amadeus, Lusien s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B17

Nejlevnější kombinace kvalitní dětské židle a psacího stolu! Určitě i Vy si přejete aktivní a šťastné dítě. Chcete, aby bylo zdravé, mělo zdravou páteř a bylo v pohodlí. Jednoduše chcete pro své milované dítě to nejlepší. Sada dětského rostoucího nábytku Žolík byla navržena právě pro Vás: pro rodiče, kterým není lhostejné zdravé sezení jejich potomka! Více na www.nabytek-amadeus.cz


Sedací souprava Atria z kolekce Carelli - Novinka roku 2019

Vystavovatel: CARELLI - sdružení M. Žemlička - Hala - 2, Stánek - A09

Subtilní italská sedací souprava s polohovacími opěrkami hlavy a dokonalou ergonomií. Ozdobné švy jsou ručně prošívané kontrastní kůží. Tento detail sedací soupravy podtrhuje ležérní nadčasový design sedací soupravy. Více na www.carelli.cz


Aby záda nebolela je tu balanční židle RedSpinal!

Vystavovatel: RedSpinal - Peter Knobloch - Hala - 5, Stánek - D12

A co umí? -uvolní ztuhlý krk a šíji -narovná kulatá záda -aktivuje ochablé zádové a břišní svaly -zpevní hluboký stabilizační systém páteře -odstraní bolest v bedrech Více na www.redspinal.cz


Maestro Dual 14

Vystavovatel: CFH Group, a.s. (Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality) - Hala - 2, Stánek - B02

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Luxusní, velmi vysoká matrace s nejvyšší zdravotní certifikací kombinující paměťovou pěnu Memoform, inovativní pěnu na bázi vody Aquabreeze a tradiční vzácné přírodní materiály, poskytující dokonalou podporu a extrémní pohodlí. Více na www.magniflex.cz


Ložnice MIA

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ložnice MIA je vyráběna z masivního dubu, dubu rustik (divoký dub) nebo vysokohorské alpské dřeviny ZIRBE. Základem ložnice MIA je lůžko na čtyřech odlehčených nožkách, dvojlůžko je uprostřed šířky vyztuženo středovou příčkou. Celomasivní hlavové čelo je mírně sešikmeno, nohové čelo je sníženo na úroveň bočnic, aby lehací plocha byla přístupná i z přední části lůžka. Noční stolky navazují na linii bočnic. Jednotícím prvkem designu lůžka a nočních stolků je jemná drážka umístěná u spodní či horní strany jednotlivých částí. Dalším výrazným prvkem je sešikmení všech horních obvodových hran, které mají funkční i ergonomický význam – především u bočnic postele při dosedání na matraci. Lůžko se vyrábí v délkách 200, 210 a 220cm a v šířkách 160, 180 a 200cm (vnitřní rozměry). Výška po horní hranu bočnice je 44cm. Dřevina ZIRBE je záměrně ponechávána bez povrchové úpravy. Výrazná vůně dřeva pak nerušeně působí jako bioaktivní síla, která zlepšuje spánek a prodlužuje život. Celá kolekce nábytkové řady MIA je vyrobena bez kovových prvků, aby bylo zamezeno negativnímu působení magnetického pole na spáče.


Firma LJV TRONIX zabývající se technologiemi pro skrytí Vaší tv, si pro Vás připravila novinku v podobě terasové skříňky speciálně vyrobené v Indonésii.

Vystavovatel: LJV TRONIX, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C06

Skříňka je z teakového dřeva INDONESIAN LEGAL WOOD.. Nyní můžete své oblíbené pořady sledovat také na své terase, z bazénu či výřivky. Ke skříňce je možné také objednat kompletní terasový nábytek ve stejném stylu a druhu materiálu, dle Vašeho přání.


Postel z masivu DEIRA

Vystavovatel: Postelia s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Postel z masivu DEIRA v retro stylu z přírodních materiálů a s přírodní povrchovou úpravou. Velká míra individualizace hlavového čela nabízí široký výběr materiálů od masivního čela, přes čalouněné čela z přírodní kůže, nebo látkou s povrchovou úpravou Aqua clean pro snadné čištění.


Tradiční výrobce dřevěného nábytku

Vystavovatel: Kaplan nábytek s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Již od roku 1934 vyrábíme stoly, židle a další dřevěný nábytek. Naší specialitou jsou moderní stoly, na kterých nepoznáte, že jsou rozkládací, a jejichž nosnost je i přesto 150 kg.


Vysoké kontinentální postele z dílny firmy Diamondsleep na veletrhu FOR INTERIOR!

Vystavovatel: Diamondsleep - Hala - 5, Stánek - B14

Vysoká americká postel spojuje zdravý spánek a elegantní design ve Vaší ložnici. Konstrukce postelí jsou vyráběny ručně z masivního dřeva. Čalouněny jsou z těch nejkvalitnější látek mistry s dlouholetou praxí. Prodyšné matrace s životností až 20 let jsou postaveny na pružinovém nebo taštičkovém základu, prokládané vrstvami přírodního latexu, který má přirozeně antibakteriální, antimikrobiální a hypoalergenní vlastnosti. Je odolný proti roztočům a nezadržuje prach. Více než 100 let osvědčený systém v inovativním designu využívaný řetězci luxusních hotelů po celém světě. Dopřejte svým hostům komfort a pohodlí vysokých amerických postelí a budou se k Vám rádi vracet.


Společnost Aksamite je v současné době jedním z předních českých výrobců čalouněného nábytku.

Vystavovatel: AKSAMITE nábytek s. r.o. - Hala - 2, Stánek - B05

Základem firmy je výroba sedacích souprav a postelí při použití kvalitních materiálů. Výsledkem je 5-ti letá záruka, kterou svým zákazníkům poskytují. V letošním roce představují v rámci veletrhu kromě stávajících oblíbených produktů novou sedací soupravu „ARTE“, která je jedinečná svým luxusním vzhledem a přiznanou spodní masivní dubovou lištou. V Praze se těší na naše zákazníky na dvou firemních prodejnách. V obchodním centru MODO v Průhonicích a v nově otevřené prodejně v RETAIL PARK Štěrboholy.


PředsÍňové stěny VENTUM

Vystavovatel: Dřevotvar družstvo - Hala - 2, Stánek - A01

• Hledáme stále nové cesty a postupy. Jednou z nich je spojení s úspěšným designovým studiem NOVAGUE. Díky této spolupráci přinášíme na trh zcela novou, minimalistickou produktovou řadu – předsíň VENTUM. • Kvalitu řešení ocenila mimo jiné odborná porota na brněnském veletrhu Mobitex 2018 cenou za progresivní design i Svaz českých a moravských výrobních družstev oceněním Inovace VD 2018. • MASIVNÍ DŘEVO A KVALITA ZPRACOVÁNÍ • Nikdy jsme neslevili z kvality a stále je pro nás důležité nabídnout i přírodní materiály – dýhu a masiv. Proto je dubové dřevo důležitou součástí produktové řady VENTUM. • UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ A CHYTRÉ DETAILY • Program VENTUM je výsledkem našeho snažení o dostupný předsíňový systém s možností využití zajímavých detailů – malá polička na klíče a další drobnosti, police na kabelky, čistící zóna a mnoho dalších. Více na www.drevotvar.cz/ventum


Kožená Exkluzivní sedací souprava Daphne...

Vystavovatel: Bytcentrum v.o.s. - Hala - 2, Stánek - A08

Umožňuje výrobu na míru po 20 cm. Její předností je velká variabilita – výběr ze dvou hloubek sedu, ze 3 tuhostí sedáku, možnost vložit relaxační mechanismus nebo prvek vario pro zvětšení hloubky sedu. V nabídce máme 4 kolekce kůží včetně novinky broušené kůže Togo. To vše Vám nakonfigurujeme přímo v naši expozici.


České sedací soupravy

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B04

Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku až 5 let.


Luxusní sedací souprava Pappilon

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A05

Luxusní sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy. Soupravu je možné čalounit různými druhy potahů. Díky svému designu působí sedačka velmi vzdušně.


Firma OFFICE PRO na veletrhu FOR INTERIOR a jejich zásuvkové panely

Vystavovatel: OFFICE PRO s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D08

Elektricky otočné zásuvkové přípojné panely poskytují moderní řešení pro použití elektrických, datových a AV přípojných bodů přesně tam, kde je potřebujete. K použití jsou připravené během několika vteřin - pouhým stiskem tlačítka. Pokud zásuvky nepoužíváte, můžete panel opět stiskem tlačítka otočit zásuvkami pod stolovou desku a mít tak „čistý stůl“.


Ložnice MIA je vyráběna z masivního dubu, dubu rustik (divoký dub) nebo vysokohorské alpské dřeviny ZIRBE

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C05

Základem ložnice MIA je lůžko na čtyřech odlehčených nožkách, dvojlůžko je uprostřed šířky vyztuženo středovou příčkou. Celomasivní hlavové čelo je mírně sešikmeno, nohové čelo je sníženo na úroveň bočnic, aby lehací plocha byla přístupná i z přední části lůžka.

Noční stolky navazují na linii bočnic. Jednotícím prvkem designu lůžka a nočních stolků je jemná drážka umístěná u spodní či horní strany jednotlivých částí. Dalším výrazným prvkem je sešikmení všech horních obvodových hran, které mají funkční i ergonomický význam – především u bočnic postele při dosedání na matraci. Celá kolekce nábytkové řady MIA je vyrobena bez kovových prvků, aby bylo zamezeno negativnímu působení magnetického pole na spáče.


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Jak směrovací číslo ovlivňuje délku vašeho života? ZAPA beton otevírá 2. ročník betonářských školení ZAPA TECH Domek ze dřeva a slámy navrhli a postavili žáci s rodiči a architekty BP: Obnovitelná energie bude do roku 2040 největším zdrojem Jak vytyčit rodinný dům? Stavební lavičkou! Dotaci na výměnu kotle získá v Pardubickém kraji dalších 733 lidí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje