FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Odborník na výrobu zdravotních a ortopedických matrací

Vystavovatel: MATERASSO Slovakia s.r.o. - Hala 5 - A10

Historie Společnost MATERASSO Slovakia, s. r. o., byla založena roku 1995 se zaměřením na výrobu zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek a polštářů, kontinentálních postelí a lamelových roštů. Od roku 2012 byl výrobní sortiment rozšířen o výrobu sedacích vaků. V současné době MATERASSO Slovakia, s. r. o. vyrábí více než 300tis.matrací, přes 70tis. lamelových roštů a10tis.postelí ročně a to v různých modelech. Doplňkovou činností společnosti MATERASSO Slovakia, s. r. o. je výroba bytových doplňků, polštářů. MATERASSO Slovakia, s. r. o., pokrývá 60-70% slovenského trhu, přičemž své výrobky vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Finska, Nizozemska, Litvy, Itálie, Rakouska, Panamy, Jihoafrické republiky, Číny a dalších zemí světa. Podle potřeb a požadavků zákazníka se vyrábějí výrobky: - v libovolném rozměru, různých tvarech - podle jeho specifických požadavků - např. při zdravotních problémech - dle hmotnosti zákazníka. Přizpůsobit je také možno: - ortopedické vlastnosti - tvrdost a elastičnost matrace - antialergické vlastnosti - estetické vlastnosti. Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka". Materasso Slovakia s.r.o. je jediný výrobce matrací na Slovensku pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli. Společnost Materasso je držitelem mnoha certifikátů a ocenění. (Například: Slovak Gold, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace" a jiné.) Materasso Slovakia, s. r. o., tak přispívá k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.


České sedací soupravy

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala 2 - B05

Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku až 5 let.


4 různé stupně tvrdosti v 1 matraci jsou ideální variantou pro páry!

Vystavovatel: Studio Moderna s.r.o. - Hala 5 - A03

Máte dilema? Měkkou, nebo tvrdou matraci? Matrace iMemory Silver s revolučním systémem 4 v 1 je oboustranná - má speciální jádro, které je na jedné straně tvrdší a na druhé měkčí. Postříbřená vlákna přirozeně desinfikují a čistí povrch lůžka, zároveň poskytují ochranu proti množení baterií a mají protizápachové vlastnosti. 3 zóny komfortu poskytují jednotlivým částem těla přesně takovou oporu, jakou potřebují.


Keramických kuchyňských dřezy a stylové baterie

Vystavovatel: Ing. Stanislav Novák - Hala 5 - A09

Jeden z nejprodávanějších modelů keramických dřezů. V černé glazuře Nigra 87, s baterií Scope s černým ramínkem.


Užijte si luxusní spánek

Vystavovatel: Purtex s.r.o. - Hala 2 - A04

Užijte si spánek jako v luxusním hotelu na exkluzivní čalouněné posteli Boxspring. Prvotřídní postel ruční výroby vyniká vysokou kvalitou zpracování, pevností konstrukce a elegantním designem. O správnou oporu těla se stará několik vrstev kvalitních polyurethanových pěn spolu s pružinovou konstrukcí, která je klíčovým prvkem každé postele Boxsping. Exkluzivní výška ložné plochy, která může mít až 70 cm dle volby matrace garantuje mimořádně pohodlné vstávání a jedinečný zážitek z každé noci prožité na této posteli.


Křeslo ušák

Vystavovatel: PK interier Pavel Kružík - Hala 2 - A08

Výrobu tohoto křesla jsme zachovali z dob minulých - jedná se o řemeslnou a výjimečnou ruční práci. Kostra je masivní z tvrdého dřeva, sedák je pružinový, vyvázaný africkou trávou a koňskými žíněmi. Velmi důležitá a nezbytná je pro správné sezení podpěra v bederní části, která zajišťuje zdravý a pohodlný posed. Koupí tohoto tradičního křesla získáte dědičný kousek i pro Vaše blízké či další generace.


Žijte zdravě - seďte zdravě !

Vystavovatel: WERTO s.r.o. - Hala 5 - B16

Muvman je variabilní židle pro zdravé sezení, která nachází široké uplatnění především na těch místech, kde se pracuje převážně vestoje.


Exkluzivní čaje a káva

Vystavovatel: MIX-TEE velkoobchod,s.r.o. - Hala 5 - D03

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to nabízíme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1 000 produktů.


Postel NADINE - z řady BIO nábytku

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 2 - C04

Postel je vyrobena z 40mm masivní vysokohorské dřeviny ZIRBE, rostoucí v rakouských Alpách. 100% přírodní materiál bez povrchové úpravy umožňuje přirozené uvolňování těkavého Pinosylvinu z pryskyřice, jejíž aroma má pozitivní vliv na lidský organizmus. Zaoblená, polstrovaná část hlavového čela postele NADINE zdůrazňuje lehkost levitující konstrukce. Užijte si alpskou atmosféru ve své ložnici.


Magniflex na For Interior poprvé představí technologickou novinku a celosvětový patent MagniSmartech – postel budoucnosti.

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala 5 - C05

MagniSmartech je inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké matrace se čtyřmi variantami komfortu. Klient si podle vlastních preferencí může vybrat buď patentovanou paměťovou pěnu, osvěžující gel, přírodní latex nebo studenou pěnu pro milovníky tvrdšího lůžka. Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit. Pomáhá tedy klientům zlepšit kvalitu života. Více na www.magniflex.cz

Charakteristika:
MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, fáze spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla a míru hluku v místnosti a mnoho dalšího. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány ve Vašem chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení. Díky tomu můžete mít kontrolu nad spánkem Vašich blízkých i na dálku. MagniSmartech nabízí řadu programů pro výjimečně pohodlný spánek. Od stavu beztíže, ve kterém lidské tělo rychle regeneruje, přes zvýšenou polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu, polohu pro čtení, až po manuální nastavení masáže horní či spodní části těla, polohy hlavy a nohou. MagniSmartech se dodává v rozměrech 160x200 a 180x200 cm a umožňuje nezávislé nastavení každé poloviny postele zvlášť pro nerušený odpočinek obou partnerů. Partneři mohou také individuálně zvolit tuhost lůžka a použité pěny na své straně lůžka. Komfort při usínání a probouzení ovlivňuje kvalitu spánku. Pro probouzení mohou být nastaveny různé funkce budíku. Od jemné masáže, přes chromoterapii až po změnu polohy. MagniSmartech nabízí relaxaci i díky barevnému podsvícení postele v různých intenzitách i odstínech. MagniSmartech si dokáže poradit i s chrápáním, kdy je spící jemně polohovacím roštem posunut do polohy, ve které přestane chrápat. Když systém vyhodnotí, že chrápání ustalo, vrátí spícího jemně do původní polohy. MagniSmartech. Spánek budoucnosti.


Luxusní sedací souprava Pappilon

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o. - Hala 5 - A05

Luxusní sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy. Soupravu je možné čalounit různými druhy potahů. Díky svému designu působí sedačka velmi vzdušně.


ESTAV.cz
ESTAV.cz VIDEO: Řízené větrání zajistí interiér napěchovaný čerstvým vzduchem Příklad výpočtu návratnosti investice vrtu pro tepelná čerpadla - II. Jak ušetřit v domácnosti: Porovnejte ceny dodavatelů elektřiny a plynu V Tokiu chtějí postavit nejvyšší dřevěný mrakodrap na světě Jaký druh vytápění zvolit v nízkoenergetických a pasivních domech? Proč vybrat Sendwix?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva z veletrhu

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje