FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Křeslo ušák

Vystavovatel: PK interier Pavel Kružík - Hala 2 - A08

Výrobu tohoto křesla jsme zachovali z dob minulých - jedná se o řemeslnou a výjimečnou ruční práci. Kostra je masivní z tvrdého dřeva, sedák je pružinový, vyvázaný africkou trávou a koňskými žíněmi. Velmi důležitá a nezbytná je pro správné sezení podpěra v bederní části, která zajišťuje zdravý a pohodlný posed. Koupí tohoto tradičního křesla získáte dědičný kousek i pro Vaše blízké či další generace.


Užijte si luxusní spánek

Vystavovatel: Purtex s.r.o. - Hala 2 - A04

Užijte si spánek jako v luxusním hotelu na exkluzivní čalouněné posteli Boxspring. Prvotřídní postel ruční výroby vyniká vysokou kvalitou zpracování, pevností konstrukce a elegantním designem. O správnou oporu těla se stará několik vrstev kvalitních polyurethanových pěn spolu s pružinovou konstrukcí, která je klíčovým prvkem každé postele Boxsping. Exkluzivní výška ložné plochy, která může mít až 70 cm dle volby matrace garantuje mimořádně pohodlné vstávání a jedinečný zážitek z každé noci prožité na této posteli.


Böhm – ten pravý expert pro hotelové pohodlí – už 25 let.

Vystavovatel: EXIT 112 s.r.o. - Hala 2 - B02

Navštivte stánek 2B2 v hale 2, kde se prezentuje firma Böhm. Už 25 let se věnujeme vybavování hotelů a penzionů nejrůznější úrovně. Umíme nabídnout dokonalé řešení přesně na míru danému prostoru. Hlavním produktem našeho hotelového programu jsou rozkládací pohovky a celá řada křesel a židlí nejrůznějších typů, které vhodně doplní interiér secesní vilky, nebo supermoderního hotelového komplexu. Kromě řešení pro malé pokoje nabízíme i velké sedací soupravy pro hotelové lobby, včetně nové modulární sestavy BLOK, ze které lze sestavit v podstatě libovolný tvar. Pro boutique hotely máme retro kolekci, která na Vás dýchne minulostí. Pro nové hotelové komplexy nové sestavy, které sledují současné trendy, nebo křeslo Phoenix, nedávno oceněné iF Design Award. Naše velké sestavy vynikají kvalitou, robustností konstrukce, dlouhodobou odolností a propracovaným designem. Rozkládací pohovky jsou plně konfigurovatelné sedací soupravy s výklopným mechanismem pro lůžko, které je vhodné pro každodenní spaní. Kvalitní mechanismus výklopu přitom bez problému snese každodenní vyklápění. Elegantní pohovku tak jedním pohybem proměníte v komfortní lůžko a zpět. Pohovka může být v rohovém provedení i standardním, na výběr máte z pěti šíří od 70 do 160 cm. Sestava může být i rohová s tím, že dlouhé křeslo lze využít jako prostor pro uložení peřin, povlečení a podobně. Na výběr máte celou řadu potahových materiálů od AquaClean, které umožňují snadné čištění, po látky s úpravami proti roztočům, látky s teflonovou úpravou až po kůže pigmentové, či luxusní anilinové. Zároveň ve spolupráci s JASYKO představíme unikátní řešení pro ozvučení prostor. Ozvučení je vestavné a výraznými basy ho doplní pohovka s vestavěným subwooferem, kterou jsme společně s JASYKO vyvinuly a nyní poprvé představíme. Zdroj zvuku se tím stává naprosto neviditelným a to je ideální jak pro designové prostory unikátních hotelových pokojů až po hotelové lobby.


Magniflex na For Interior poprvé představí technologickou novinku a celosvětový patent MagniSmartech – postel budoucnosti.

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala 5 - C05

MagniSmartech je inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké matrace se čtyřmi variantami komfortu. Klient si podle vlastních preferencí může vybrat buď patentovanou paměťovou pěnu, osvěžující gel, přírodní latex nebo studenou pěnu pro milovníky tvrdšího lůžka. Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit. Pomáhá tedy klientům zlepšit kvalitu života. Více na www.magniflex.cz

Charakteristika:
MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, fáze spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla a míru hluku v místnosti a mnoho dalšího. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány ve Vašem chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení. Díky tomu můžete mít kontrolu nad spánkem Vašich blízkých i na dálku. MagniSmartech nabízí řadu programů pro výjimečně pohodlný spánek. Od stavu beztíže, ve kterém lidské tělo rychle regeneruje, přes zvýšenou polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu, polohu pro čtení, až po manuální nastavení masáže horní či spodní části těla, polohy hlavy a nohou. MagniSmartech se dodává v rozměrech 160x200 a 180x200 cm a umožňuje nezávislé nastavení každé poloviny postele zvlášť pro nerušený odpočinek obou partnerů. Partneři mohou také individuálně zvolit tuhost lůžka a použité pěny na své straně lůžka. Komfort při usínání a probouzení ovlivňuje kvalitu spánku. Pro probouzení mohou být nastaveny různé funkce budíku. Od jemné masáže, přes chromoterapii až po změnu polohy. MagniSmartech nabízí relaxaci i díky barevnému podsvícení postele v různých intenzitách i odstínech. MagniSmartech si dokáže poradit i s chrápáním, kdy je spící jemně polohovacím roštem posunut do polohy, ve které přestane chrápat. Když systém vyhodnotí, že chrápání ustalo, vrátí spícího jemně do původní polohy. MagniSmartech. Spánek budoucnosti.


České sedací soupravy

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o. - Hala 2 - B05

Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku až 5 let.


Odborník na výrobu zdravotních a ortopedických matrací

Vystavovatel: MATERASSO Slovakia s.r.o. - Hala 5 - A10

Historie Společnost MATERASSO Slovakia, s. r. o., byla založena roku 1995 se zaměřením na výrobu zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek a polštářů, kontinentálních postelí a lamelových roštů. Od roku 2012 byl výrobní sortiment rozšířen o výrobu sedacích vaků. V současné době MATERASSO Slovakia, s. r. o. vyrábí více než 300tis.matrací, přes 70tis. lamelových roštů a10tis.postelí ročně a to v různých modelech. Doplňkovou činností společnosti MATERASSO Slovakia, s. r. o. je výroba bytových doplňků, polštářů. MATERASSO Slovakia, s. r. o., pokrývá 60-70% slovenského trhu, přičemž své výrobky vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Finska, Nizozemska, Litvy, Itálie, Rakouska, Panamy, Jihoafrické republiky, Číny a dalších zemí světa. Podle potřeb a požadavků zákazníka se vyrábějí výrobky: - v libovolném rozměru, různých tvarech - podle jeho specifických požadavků - např. při zdravotních problémech - dle hmotnosti zákazníka. Přizpůsobit je také možno: - ortopedické vlastnosti - tvrdost a elastičnost matrace - antialergické vlastnosti - estetické vlastnosti. Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka". Materasso Slovakia s.r.o. je jediný výrobce matrací na Slovensku pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli. Společnost Materasso je držitelem mnoha certifikátů a ocenění. (Například: Slovak Gold, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace" a jiné.) Materasso Slovakia, s. r. o., tak přispívá k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.


4 různé stupně tvrdosti v 1 matraci jsou ideální variantou pro páry!

Vystavovatel: Studio Moderna s.r.o. - Hala 5 - A03

Máte dilema? Měkkou, nebo tvrdou matraci? Matrace iMemory Silver s revolučním systémem 4 v 1 je oboustranná - má speciální jádro, které je na jedné straně tvrdší a na druhé měkčí. Postříbřená vlákna přirozeně desinfikují a čistí povrch lůžka, zároveň poskytují ochranu proti množení baterií a mají protizápachové vlastnosti. 3 zóny komfortu poskytují jednotlivým částem těla přesně takovou oporu, jakou potřebují.


Luxusní sedací souprava Pappilon

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o. - Hala 5 - A05

Luxusní sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy. Soupravu je možné čalounit různými druhy potahů. Díky svému designu působí sedačka velmi vzdušně.


Žijte zdravě - seďte zdravě !

Vystavovatel: WERTO s.r.o. - Hala 5 - B16

Muvman je variabilní židle pro zdravé sezení, která nachází široké uplatnění především na těch místech, kde se pracuje převážně vestoje.


Postel NADINE - z řady BIO nábytku

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 2 - C04

Postel je vyrobena z 40mm masivní vysokohorské dřeviny ZIRBE, rostoucí v rakouských Alpách. 100% přírodní materiál bez povrchové úpravy umožňuje přirozené uvolňování těkavého Pinosylvinu z pryskyřice, jejíž aroma má pozitivní vliv na lidský organizmus. Zaoblená, polstrovaná část hlavového čela postele NADINE zdůrazňuje lehkost levitující konstrukce. Užijte si alpskou atmosféru ve své ložnici.


Exkluzivní čaje a káva

Vystavovatel: MIX-TEE velkoobchod, s.r.o. - Hala 5 - D03

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to nabízíme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1 000 produktů.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Předkupní právo - současná právní úprava komplikuje realitní trh Světlý a otevřený interiér kavárny v Nové radnici respektuje historickou budovu Praha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí Příprava zahrady na jaro Nová řada kondenzačních kotlů Therm 25 s malými rozměry a modulací od 2,5 do 25 kW Akustický panel. K čemu je dobrý a z čeho se vyrábí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva z veletrhu

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje