FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Barevné palety na veletrhu FOR INTERIOR

Vystavovatel: BarevnePalety.cz - Ing. Ivana Šťovíčková

Vyrábíme nábytek z jednocestných, tepelně ošetřených palet s různými rozměry a typy. Náš nábytek a doplňky z palet jsou současným ekologickým trendem, který se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Jejich jednoduchý design zpestří jakoukoli domácnost i zahradu.


MAYER CZ – tradiční český výrobce poctivých židlí a křesel

Vystavovatel: MAYER CZ s.r.o.

Chybí Vám v nabídce firem vybavujících kancelářské interiéry poctivá manažerská křesla vyrobená zkušenými čalouníky v Česku? Jsme MAYER CZ, tradiční český výrobce poctivých ergonomických židlí a křesel se zárukou 5 let. Ze zkušeností našich klientů reálná životnost našich výrobků násobně převyšuje záruku! Vytváříme nadstandardní hodnoty - sázíme na zkušenost, kvalitní ruční práci a pečlivý prodejní servis. Vystavujeme ergonomicky vylepšená manažerská křesla ERGO LINE, PREMIUM LINE a MyCRONOS a novou ucelenou řadu ergonomických židlí PRIME pro interiéry jak kancelářských, tak zdravotnických interiérů. Více na www.mayer.cz.


Člověk je stvořen k pohybu.

Vystavovatel: 3D EXPRES s.r.o.

Užívejte si nespoutané sezení i v kanceláři. Vyzkoušejte balanční japonské židle Kokuyo, které se přizpůsobí vám. Vystavujeme také novinku Pofit – první židli s mobilní aplikací, která hlídá vaše správné sezení. Zdravé sezení v kostce na stánku www.sedetzdrave.cz


JV Pohoda nabízí nábytek pro “individualisty"

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o.

JV Pohoda nabízí nábytek pro “individualisty”, tedy pro lidi, kteří chtějí výběrem nábytku a tvorbou interiéru, zdůraznit a podtrhnout svoji osobitost. V naší nabídce najdete luxusní, designový a moderní nábytek pro kompletní interiér. Nabízíme nábytek pro obývací pokoje, ložnice, jídelny i pracovny a stejně tak vybavení pro všechny bytové prostory. Designový nábytek je vždy lákadlem pro oko každého milovníka krásných věcí. Na druhé straně se snažíme, aby byl také funkční, komfortní a pohodlný. Vše výše uvedené má nábytek JV Pohoda již ve svém rodném listu. Designový nábytek, jehož funkčnost a použitelnost je minimální, nebo sporná v naší nabídce nenajdete. Luxusní nábytek je i dobrou investicí, protože se vyrábí jen v omezených sériích a jeho cena časem neklesá, ale naopak roste. Jsme zástupci několika evropských výrobců luxusního nábytku. Našimi obchodními partnery jsou firmy s dlouholetou tradicí, své partnery jsme vybrali tak, aby jejich nábytek obsahoval podobné nebo shodné typy materiálů a aby si byli stylově blízcí. Není proto problém vybrat různé kusy nábytku od různých dodavatelů, které v konečném důsledku budou vypadat jako jedna designová linka. Kromě spokojených zákazníků nám záleží i na tom, aby naše nabídka obsahovala ty nejnovější designové trendy a měli jsme neustálý přehled o široké nabídce sortimentu v oboru nábytkářství. Navštěvujeme proto největší světové veletrhy nábytku, kde navazujeme nejen obchodní kontakty, ale hlavně získáváme skvělý přehled o všech novinkách ze světa designu. Luxusní nábytek těchto značek vyniká svým dokonalým zpracováním, použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě naprosto jedinečným designem s důrazem na detail. Právě kouzlo detailu rozhoduje o celkovém dojmu a zpravidla i o konečném rozhodnutí. Sjednejte si schůzku na našem showroomu a zodpovědný pracovník se bude věnovat jen Vám. Zboží, které si u nás vyberete, jsme připraveni Vám dodat až do bytu, či domu a to včetně donášky, montáže a veškerých služeb s tím souvisejících.


NÁBYTEK S PŘÍBĚHEM

Vystavovatel: SVA-solutions s.r.o., nábytek s příběhem

originální recyklovaný nábytek a zakázková renovace Zabýváme se designovou renovací dřevěného i starožitného nábytku. Do renovace vnášíme nové prvky, čímž vytváříme neotřelé a vždy originální kusy nábytku. Jsme ekologičtí – recyklujeme a upcyklujeme nábytek. Chceme ukázat, že i starý nábytek má své kouzlo a patří do moderního interiéru.Více na www.nabytekspribehem.eu.


Rodinný minimalismus od JECH

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o.

Připadají vám moderní věci spíš nepraktické než vhodné do opravdového rodinného života? Nechte se přesvědčit o opaku. Sedačka Levi je minimalistická vzhledem a zároveň až neuvěřitelně praktická a variabilní. Jednoduše snímatelné potahy ocení hlavně ti, kteří sedačku používají jako ústřední místo domova, kde se odehrává vše zábavné. Potahy jsou navíc vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a odolají tak i těm nejdivočejším uživatelům. Vyšší členové domácnosti nebo ti, kdo se v sedačce chtějí prostě jen víc uvelebit, ocení možnost prodloužení sedu až o 8 cm. A nenadálí i plánovaní nocležníci si užijí noc jako v luxusním hotelu díky výplním z kvalitních studených pěn a taštičkových pružin, zatímco vy budete mít rozestláno i zastláno raz dva díky nové a propracované technologii rozkládání. Cena sedačky na obrázku: 45 520 Kč Více na www.jech.cz


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR INTERIOR podzim 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje