FOR INTERIOR FOR INTERIOR

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Exkluzivní čaje a káva

Vystavovatel: MIX-TEE velkoobchod,s.r.o. - Hala -

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to nabízíme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1 000 produktů.


Keramických kuchyňských dřezy a stylové baterie

Vystavovatel: Ing. Stanislav Novák - Hala -

Jeden z nejprodávanějších modelů keramických dřezů. V černé glazuře Nigra 87, s baterií Scope s černým ramínkem.


Odborník na výrobu zdravotních a ortopedických matrací

Vystavovatel: MATERASSO Slovakia s.r.o. - Hala -

Historie Společnost MATERASSO Slovakia, s. r. o., byla založena roku 1995 se zaměřením na výrobu zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek a polštářů, kontinentálních postelí a lamelových roštů. Od roku 2012 byl výrobní sortiment rozšířen o výrobu sedacích vaků. V současné době MATERASSO Slovakia, s. r. o. vyrábí více než 300tis.matrací, přes 70tis. lamelových roštů a10tis.postelí ročně a to v různých modelech. Doplňkovou činností společnosti MATERASSO Slovakia, s. r. o. je výroba bytových doplňků, polštářů. MATERASSO Slovakia, s. r. o., pokrývá 60-70% slovenského trhu, přičemž své výrobky vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Finska, Nizozemska, Litvy, Itálie, Rakouska, Panamy, Jihoafrické republiky, Číny a dalších zemí světa. Podle potřeb a požadavků zákazníka se vyrábějí výrobky: - v libovolném rozměru, různých tvarech - podle jeho specifických požadavků - např. při zdravotních problémech - dle hmotnosti zákazníka. Přizpůsobit je také možno: - ortopedické vlastnosti - tvrdost a elastičnost matrace - antialergické vlastnosti - estetické vlastnosti. Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka". Materasso Slovakia s.r.o. je jediný výrobce matrací na Slovensku pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli. Společnost Materasso je držitelem mnoha certifikátů a ocenění. (Například: Slovak Gold, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace" a jiné.) Materasso Slovakia, s. r. o., tak přispívá k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.


Italské matrace nejvyšší kvality

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala -

Přijďte se poradit, jak zdravě spát. Proč je vhodné investovat do kvalitní zdravotní matrace a jaké účinky mají naše matrace a polštáře na Vaše tělo během spánku? Budeme vystavovat klienty nejlépe hodnocené produkty, např. unikátní systém rehabilitace během spánku - matrace Magnistretch v obou dostupných tuhostech.


Křeslo ušák

Vystavovatel: PK interier Pavel Kružík - Hala -

Výrobu tohoto křesla jsme zachovali z dob minulých - jedná se o řemeslnou a výjimečnou ruční práci. Kostra je masivní z tvrdého dřeva, sedák je pružinový, vyvázaný africkou trávou a koňskými žíněmi. Velmi důležitá a nezbytná je pro správné sezení podpěra v bederní části, která zajišťuje zdravý a pohodlný posed. Koupí tohoto tradičního křesla získáte dědičný kousek i pro Vaše blízké či další generace.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Praktická školení i teoretické semináře Knauf v roce 2018 Vstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha The Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoru Plasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictví Umění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich nové Karlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci roku
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva z veletrhu

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje