FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR INTERIOR


Barevné palety na veletrhu FOR INTERIOR

Vystavovatel: BarevnePalety.cz - Ing. Ivana Šťovíčková

Vyrábíme nábytek z jednocestných, tepelně ošetřených palet s různými rozměry a typy. Náš nábytek a doplňky z palet jsou současným ekologickým trendem, který se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Jejich jednoduchý design zpestří jakoukoli domácnost i zahradu.


JV Pohoda nabízí nábytek pro “individualisty"

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o.

JV Pohoda nabízí nábytek pro “individualisty”, tedy pro lidi, kteří chtějí výběrem nábytku a tvorbou interiéru, zdůraznit a podtrhnout svoji osobitost. V naší nabídce najdete luxusní, designový a moderní nábytek pro kompletní interiér. Nabízíme nábytek pro obývací pokoje, ložnice, jídelny i pracovny a stejně tak vybavení pro všechny bytové prostory. Designový nábytek je vždy lákadlem pro oko každého milovníka krásných věcí. Na druhé straně se snažíme, aby byl také funkční, komfortní a pohodlný. Vše výše uvedené má nábytek JV Pohoda již ve svém rodném listu. Designový nábytek, jehož funkčnost a použitelnost je minimální, nebo sporná v naší nabídce nenajdete. Luxusní nábytek je i dobrou investicí, protože se vyrábí jen v omezených sériích a jeho cena časem neklesá, ale naopak roste. Jsme zástupci několika evropských výrobců luxusního nábytku. Našimi obchodními partnery jsou firmy s dlouholetou tradicí, své partnery jsme vybrali tak, aby jejich nábytek obsahoval podobné nebo shodné typy materiálů a aby si byli stylově blízcí. Není proto problém vybrat různé kusy nábytku od různých dodavatelů, které v konečném důsledku budou vypadat jako jedna designová linka. Kromě spokojených zákazníků nám záleží i na tom, aby naše nabídka obsahovala ty nejnovější designové trendy a měli jsme neustálý přehled o široké nabídce sortimentu v oboru nábytkářství. Navštěvujeme proto největší světové veletrhy nábytku, kde navazujeme nejen obchodní kontakty, ale hlavně získáváme skvělý přehled o všech novinkách ze světa designu. Luxusní nábytek těchto značek vyniká svým dokonalým zpracováním, použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě naprosto jedinečným designem s důrazem na detail. Právě kouzlo detailu rozhoduje o celkovém dojmu a zpravidla i o konečném rozhodnutí. Sjednejte si schůzku na našem showroomu a zodpovědný pracovník se bude věnovat jen Vám. Zboží, které si u nás vyberete, jsme připraveni Vám dodat až do bytu, či domu a to včetně donášky, montáže a veškerých služeb s tím souvisejících.


Člověk je stvořen k pohybu.

Vystavovatel: 3D EXPRES s.r.o.

Užívejte si nespoutané sezení i v kanceláři. Vyzkoušejte balanční japonské židle Kokuyo, které se přizpůsobí vám. Vystavujeme také novinku Pofit – první židli s mobilní aplikací, která hlídá vaše správné sezení. Zdravé sezení v kostce na stánku www.sedetzdrave.cz


NÁBYTEK S PŘÍBĚHEM

Vystavovatel: SVA-solutions s.r.o., nábytek s příběhem

originální recyklovaný nábytek a zakázková renovace Zabýváme se designovou renovací dřevěného i starožitného nábytku. Do renovace vnášíme nové prvky, čímž vytváříme neotřelé a vždy originální kusy nábytku. Jsme ekologičtí – recyklujeme a upcyklujeme nábytek. Chceme ukázat, že i starý nábytek má své kouzlo a patří do moderního interiéru.Více na www.nabytekspribehem.eu.


Rodinný minimalismus od JECH

Vystavovatel: JECH CZ s.r.o.

Připadají vám moderní věci spíš nepraktické než vhodné do opravdového rodinného života? Nechte se přesvědčit o opaku. Sedačka Levi je minimalistická vzhledem a zároveň až neuvěřitelně praktická a variabilní. Jednoduše snímatelné potahy ocení hlavně ti, kteří sedačku používají jako ústřední místo domova, kde se odehrává vše zábavné. Potahy jsou navíc vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a odolají tak i těm nejdivočejším uživatelům. Vyšší členové domácnosti nebo ti, kdo se v sedačce chtějí prostě jen víc uvelebit, ocení možnost prodloužení sedu až o 8 cm. A nenadálí i plánovaní nocležníci si užijí noc jako v luxusním hotelu díky výplním z kvalitních studených pěn a taštičkových pružin, zatímco vy budete mít rozestláno i zastláno raz dva díky nové a propracované technologii rozkládání. Cena sedačky na obrázku: 45 520 Kč Více na www.jech.cz


MAYER CZ – tradiční český výrobce poctivých židlí a křesel

Vystavovatel: MAYER CZ s.r.o.

Chybí Vám v nabídce firem vybavujících kancelářské interiéry poctivá manažerská křesla vyrobená zkušenými čalouníky v Česku? Jsme MAYER CZ, tradiční český výrobce poctivých ergonomických židlí a křesel se zárukou 5 let. Ze zkušeností našich klientů reálná životnost našich výrobků násobně převyšuje záruku! Vytváříme nadstandardní hodnoty - sázíme na zkušenost, kvalitní ruční práci a pečlivý prodejní servis. Vystavujeme ergonomicky vylepšená manažerská křesla ERGO LINE, PREMIUM LINE a MyCRONOS a novou ucelenou řadu ergonomických židlí PRIME pro interiéry jak kancelářských, tak zdravotnických interiérů. Více na www.mayer.cz.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR INTERIOR podzim 2019

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje