FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Organizer


ABF, a.s.

You will find at the fair - FOR INTERIOR


Luxusní kožené sedací soupravy

Exhibitor: BYTCENTRUM - exkluzivní sedací soupravy - Hala 3 - A08

Společnost Bytcentrum vyrábí sedací soupravy na míru a současně dováží luxusní sedací soupravy od předních evropských výrobců. Naše česká výroba se zaměřuje především na zakázkové atypické sedačky s úpravami rozměrů dle požadavků architektů a všech zákazníků, kteří hledají exkluzivní kožené a látkové sedačky s více než dvacetiletou tradici, a to v nepřeberném množství dekorů a barev kopírující aktuální designové trendy. V současné době nás naleznete na prodejnách v Praze a Napajedlích u Zlína, kde si můžete osobně vyzkoušet vybrané modely. Všechny luxusní sedací soupravy dnes nabízíme v moderním, klasickém, rustikálním, ale i anglickém provedení vyzdvihující ergonomii sezení i příznivou cenu při zachování vysoké kvality všech použitých materiálů a řemeslné zručnosti pro výrobu luxusní sedací soupravy.


JV Pohoda - Kvalitní nábytek

Exhibitor: JV POHODA s.r.o. - Hala 5 - A05

Pokud hledáte zajímavý nábytek, bytové doplňky nebo jen inspiraci pro svůj interiér, určitě byste neměli přehlédnout nabídku společnosti JV Pohoda s.r.o. Firma je zaměřena na vysoce kvalitní, řemeslně zpracovaný italský nábytek. Cílem je nabízet nábytek, který je "výrazně jiný" než ten, který si zákazníci mohou běžně pořídit v nábytkových hypermarketech. Výrobci, které společnost zastupuje, pracují jen s těmi nejlepšími materiály a používají nejmodernější technologie výroby. Přitom však není nikdy opomenuta, ale naopak upřednostňována řemeslná ruční práce. V nabídce společnosti najdete obrovskou škálu koženého i textilního sedacího nábytku, nábytku z masivu, jídelních setů, komod, konferenčních stolků, ratanového nábytku a dalších bytových doplňků z těch nejmodernějších materiálů. Nabídka firmy obsahuje též širokou škálu relaxačních polohovatelných křesel i sedacích souprav a masážních křesel s nejvyšší výbavou funkcí, díky kterým si můžete dopřát wellness masáže přímo v pohodlí vašeho domova. Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naši expozici.


Obrazy do Vašeho interiéru – „Obrazy duše“

Exhibitor: Jitka Němečková - Hala 5 - B16

….živé, hluboké, plné citů  a příběhů.

Takové jsou obrazy Jitky Němečkové - Obrazy Duše.

 

Autorka říká: „ Mé obrazy jsou určeny Vám, kteří jdete cestou vnímání vlastní jedinečnosti. Jste Tvůrcem svého života, vztahů a prostoru, ve kterém žijete, a je pro Vás důležitý pocit smysluplnosti a naplnění. Obrazy tvořím až  po rozhovoru s Vámi a tak mohou „vyprávět příběh“ přímo o Vás nebo o tématu, který je pro Vás podstatný. Výsledkem je obraz, se kterým lehce souzníte a který Vás spojí s tím, co je pro Vás důležité a co Vám dělá dobře.“

 

Všichni jste srdečně zváni do expozice „Galerie Obrazů Duše“. Do světa plného barev a jedinečnosti.


KAPRADINA..obchody s dárky a originálními dekoracemi, velkoobchod..již 15 let s vámi Srdečně zveme zákazníky i obchodní partnery do haly č.5, stánek B 14.

Exhibitor: KAPRADINA - Ivana Luxemburková - Hala 5 - B14

Připravili jsme pro vás lákavou a hlavně originální nabídku atypických dekorací a doplňků, které pro vás dovážíme a pečlivě vybíráme po celém světě. Najdete u nás styl provance i styl zámecký. Dále pak celoroční i vánoční dekorace. Doplňky do bytu, zahrady na chalupu i chatu. Pro firmy i jednotlivce nabízíme výrobu vánočních i celoročních balíčků na míru. Zadejte si styl, barvu i cenovou nabídku a my se o vše postaráme.


Sotfware pro návrh interiérů a projektování

Exhibitor: Archisoft - software pro návrh interiérů - Hala 3 - C02

ARCHline.XP je profesionální architektonický software pro návrhy interiérů, nábytkový design a stavební projektování. Modely místností a budov je možné vytvářet BIM stavebními nástroji, z fotografií nebo importem z ostatních programů (Revit, ArchiCAD, SketchUpƒ). Naleznete zde všechny nástroje, které interiérový designér vyžaduje - kuchyně (návrh skříněk, nářezové plány, podhledové osvětlení aj.), koupelny (sanita, pokládky, spárořezy aj.), místnosti (modelář místností, čalouněný nábytek, kazetové stropy, elektroinstalace aj.), nekonečné knihovny materiálů, textilií, záclon, tapet, svítidel, nábytku a zařízení předních světových výrobců, ale i možnost vytvářet své vlastní objekty. Součástí jsou fotorealistické vizualizace a animace, různé výkazy a projektová dokumentace.


Poradna interiérového architekta

Exhibitor: Studio Evalofa - Hala 4 - B02

Zařizujete byt, dům anebo kancelář? Jde o organizačně, časově a finančně náročný úkol. Využijte bezplatné konzultace na veletrhu For Interior ve dne 5-8/10 na výstavišti v Praze Letňanech. Z důvodu velkého zájmu je rezervace předem je nutná! Více na www.evalofa.com


Luxusní matrace a příslušenství

Exhibitor: Magniflex - Hala 5 - C05

Přijdte se poradit, jak zdravě spát, proč je vhodné investovat do kvalitní zdravotní matrace a jaké účinky mají naše polštáře a matrace na tělo během spánku. Budeme vystavovat klienty nejlépe hodnocené produkty - např. unikátní systém rehabilitace během spánku Magnistretch v obou dostupných tuhostech. Luxusní vysokou matraci Virtuoso obsahující tradiční přírodní materiály jako jsou např. koňské žíně, merino vlno, hedvábí, kašmír nebo velbloudí vlna. Kolekci Toscana zastoupí matrace, které jsou výjimečné pro své složení z výjimečných patentovaných pěn s extrakty léčivých bylin. K vyzkoušení budou k dispozici veškeré polštáře, které máme v nabídce. A samozřejmě nebude chybět oblíbené příslušenství, psí pelíšky a kolekce vůní inspirovaná Toscánskem.


Nadčasový design firmy HETH

Exhibitor: HETH s.r.o. - Hala 2 - C03

Tvoříme nadčasový design, který musí být funkční a nemůže být pouze samoúčelný. Pracujeme s kvalitními a nadčasovými materiály, zejména se dřevem a dalšími přírodními materiály. Dvacet let zkušeností pod dohledem majitele - u všeho podstatného a komplikovaného je vždy přímo majitel p.Heth, který má 20 let zkušeností v oboru. Díky tomu se nám daří předcházet problémům nebo je řešit dříve, než přerostou přes hlavu. Na detailech nám záleží, protože detaily tvoří celkový dojem - u všech produktů nabízíme standardně detaily, které nejsou u sériových produktů nebo u standardních montážních firem obvyklé a zavedené. Pro koho děláme - nikdo nemůže dělat pro všechny cílové skupiny zákazníků. Jsme přesvědčeni, že jsme vyhovující dodavatel pro architekty, náročnější klientelu nebo klienty, kteří už nechtějí pouze to, co mohou koupit všude.


Projekt rodinného domu od G SERVIS - záruka příjemného interiéru

Exhibitor: G SERVIS CZ, s.r.o. - Hala -

Projekt rodinného domu od G SERVIS - záruka příjemného interiéru Pokud se chystáte stavět, myslete na to, že již při stavbě domu se rozhoduje o tom, jak se vám v něm bude bydlet uvnitř. Základem všeho je kompletní projektová dokumentace pro realizaci jakékoliv stavby. Bez ní jednoduše nepostavíte ani základní kámen, ale ani nebudete vědět, jak umístit kuchyňskou linku nebo kde pověsíte záclonu. Má to však řešení. Projekty G SERVIS jsou dodávané v nadstandardní kvalitě a to rovnou v pěti vyhotoveních. Firma G SERVIS nabízí povinnou dokumentaci se slevou, která vám ušetří v rodinném rozpočtu až 5 590,- Kč. Každý koho zajímá, jak ušetřit, by měl zpozornět, protože G SERVIS pro své zákazníky připravil tzv. "Výhodný balíček povinné dokumentace". Projekty jsou vypracovány v souladu se všemi platnými vyhláškami a legislativou, takže se nemusíte starat, zda jste všechny normy a předpisy dodrželi. Projekty G SERVIS svým rozsahem velmi dobře poslouží při realizaci stavby, ať už svépomocí, nebo pro kontrolu při realizaci na klíč. Přidanou hodnotou typového projektu je to, že je prověřen stavebníky. „V naší společnosti se všichni snažíme předcházet problémům, a proto řešíme i ty nejmenší detaily. Věnujeme velkou pozornost také statickému posouzení a požárně-bezpečnostním řešením. Kvalitní stavbu a potažmo tedy i interiér vám zaručí rovněž promyšlené zpracování tzv. „profesí", které umožňují, aby byly jednotlivé rozvody a technologická zařízení hned dle projektové dokumentace realizovány,“ říká projektant G SERVIS Jan Korejtko. Potřebujete se na cokoli zeptat, nebo s čímkoli poradit? Sjednejte si zdarma bezplatnou konzultaci.


Pohovky Kolinger

Exhibitor: Kolinger s.r.o. - Hala 5 - B08

Bylo to v roce 1982 když se pan Antonín Kolinger nemohl spokojit s nabídkou nábytku na nefunkčním trhu a začal podomácku vyrábět pěnové pohovky. Dnes se pan Kolinger senior věnuje zdraví a zdravému stravování a výrobu a prodej nábytku mají na starosti další členové rodiny. Dodnes je tak výroba a prodej rodinnou záležitostí. "Přijďte se přesvědčit o jedinečné variabilitě a nekonečných možnostech využití našich pohovek do naší expozice, kde se Vám budu osobně věnovat. Petr Kolinger – výrobce."


Výroba dubových a jasanových masivních podlah

Exhibitor: BOHEMIA PARKET s.r.o. - Hala 2 - B03

Firma BOHEMIA-PARKET s.r.o. vznikla v roce 1995 a má tedy za sebou více jak 20letou historii. Její původní činností bylo pouze prvotní zpracování kulatiny, které se však díky dynamickému rozvoji společnosti ve střední podnik rozšířilo nejprve o výrobu sušeného truhlářského řeziva a poté i o výrobu hoblovaných polotovarů. V současné době je nosným programem výroba dubových nebo jasanových masivních podlah.


Originální produkty z pískovce

Exhibitor: Filip Mikolášek - Hala 4 - A14

Vytváříme interierový design z kvalitních a dobře vypadajících surovin. Vyrábíme originální produkty ze strukturovaného pískovce, nebo robustních pivních lahví. Jsme schopni realizovat jedinečné dekorace stěn, nebo celé interiery ve vyladěném stylu. Po celou dobu veletrhu si můžete u našeho stánku naše produkty zakoupit, nebo před-objednat se slevou 25%! Více informací na webu: https://www.original-design.cz Těšíme se na Vás! Filip Mikolášek - original design


MASIVNÍ NÁBYTEK pro každého na veletrhu FOR INTERIOR

Exhibitor: MASIVNÍ NÁBYTEK pro každého - Hala 2 - B01

Židle Wave je exkluzivní dubová židle z masivního dubu s hladkým dřevěným dubovým sedákem v olejovaném provedení. Disponuje výbornou pevností a skvělou stabilitou. Díky dubovému masivu Vám tato židle poslouží mnoho let.


Neato robotický vysavač

Exhibitor: BLAKAR TRADING s.r.o. - Hala 5 - B20

Neato Botvac D5 Connected je špičkový a nejvýkonnější robotický vysavač s dokonale přesnou laserovou navigací. Mezi jeho přednosti patří Wi-Fi připojení a ovládání přes chytrý telefon, hodinky a tablet. Unikátní D-tvar s technologií CornerClever™ bezproblémově vysává nečistoty pouhý 1 cm od stěn a rohů. Ve výbavě mu nechybí boční kartáček pro maximální sběr nečistot a magnetická hraniční páska. Neato skenuje a mapuje každou místnost, nábytek, dveře i schody v reálném čase, vysává systematicky místnost po místnosti a nevynechá žádné místo podlahy. Ideální na všechny typy podlah včetně koberců a snadno si poradí se zvířecími chlupy. Výhodou je vysokokapacitní Li-Ion baterie pro extra výdrž. Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu z místa, kde skončil. Doporučeno na podlahovou plochu až 420 m2. Více na www.neatorobotics.cz


Ložnice FLABO (design: Jochen Flacke)

Exhibitor: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 3 - B04

Historie naší firmy sahá až do roku 1897. Během své existence prošla mnoha událostmi, ať už vlastnickými či politickými změnami nebo ekonomickou krizí. I přes všechny tyto změny jsme stoprocentní rodinnou firmou a společně s námi se o Vás stará více než 60 kolegů. Věříme v poctivou práci. V naší ložnici FLABO Vám nabízíme prémiové zpracování kvalitního nábytku tak, jak jsme to dělali i doposud. Chceme Vám však nabídnout navíc atmosféru, styl a osobitost, která je obsažena ve vzhledu našich výrobků a je podpořena unikátním přístupem designéra. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním přímo vybízí k lenošení v posteli. Pevný masivní dub je u postele FLABO odlehčen výrazně ustoupeným soklem. Celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků se tak vznáší v prostoru a navozuje pocit „spánku v oblacích“. Levitující řešení předchází možnosti nepříjemného zakopnutí o sokl postele. Šikovností konstruktérů byla zachována plnohodnotná zásuvka vetknutého nočního stolku. Možnost volby potahové látky a odstínu olejování masivního dubu skýtá mnoho variant při začleňování postele FLABO do interiéru ložnice.


Celomasivní i dýhovaný nábytek z dubu, buku a ořechu

Exhibitor: Kaplan nábytek s.r.o. - Hala 3 - A06

Již od roku 1934 vyrábíme stoly, židle a další celomasivní i dýhovaný nábytek z dubu, buku a ořechu. Naší specialitou jsou moderní stoly, na kterých nepoznáte, že jsou rozkládací, a jejichž nosnost je i přesto i po rozložení nejméně 120 kg. Na naše restaurační židle dáváme záruku 10 let na konstrukční pevnost! Sestavte si váš ideální jídelní set z naší široké nabídky stolů a židlí a my vám ho zdarma přivezeme a vystěhujeme po celé ČR a většině SR.


Slavíme 120 let na trhu!

Exhibitor: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 3 - B04

Historie rodinné nábytkářské firmy JELÍNEK – výroba nábytku se začala psát již v roce 1897. 120let na trhu, to už je úctyhodná doba, která právem řadí firmu JELÍNEK k nejstarším firmám nejen v České republice, ale také v celé Evropě. Návštěvníci letošního FOR INTERIORU jsou srdečně zváni na expozici firmy JELÍNEK (hala 3B stánek 04), kde se mohou blíže seznámit s aktuální nabídkou i s historií firmy.


Stůl s masivní dřevěnou deskou a skleněnými nohami

Exhibitor: JV POHODA s.r.o. - Hala 5 - A05

Stůl kombinuje kontrast přirozeného dřeva a skla. Deska je vyrobena z ručně opracovaných masivních desek. Podnož stolu je ze silného bezpečnostního skla. Ponecháním přirozeného tvaru kmene na okrajích stolu je každý vyrobený kus originál. Stůl je vyráběn na míru, jsou možná různá materiálová a barevná provedení a tvary.


RWIN Interier

Exhibitor: Rwin interier - Hala 4 - B01

Přímý výrobce interiérového nábytku na klíč.


Bona Spray Mop

Exhibitor: BONA CR, spol. s r.o. - Hala 2 - C04

Bona Spray Mop je mop k čištění všech druhů podlah. Jen nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Účinný čistící prostředek odstraní i větší nečistoty, mop dosáhne i do těžce přístupných míst, jako pod nábytek apod. Mikrovláknová utěrka pohltí nečistoty, nepoškrábe podlahu a podlaha je suchá během chvilky. Bona Spray Mop je ideální pomocník do domácnosti. Náplň je určena pro všechny typy podlah.


Designový, inovativní a kvalitní produkt, z kterého bude mít radost.

Exhibitor: PHASE SLOVAKIA s.r.o. - Hala 3 - C04

Na slovenském trhu jsme již 10.rokov během, kterých jsme se zdokonalili nejen v technologií, obchodě ale i kvalitě. Jedinečný dizajn, který najdete jen v prodejnách Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY SEDAČKY DIZAJNUJEME. Disponujeme vlastním výrobním studiem a výrobou. Náš dizajnér Mgr.art.Peter Ondrejka se snaží ve svých návrzích dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy PHASE . Nasloucháme Vaším potřebám, trendy a směr kterým se ubíráme je i na základě požadavků našich zákazníků. Kromě vizuální stránky produktů dbáme na komfort uživatele. Navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, kterým se Vám snažíme vyvolat komfort ze samotného sezení a nebo ležení. Sedačka Phase musí sloužit pro vaše pohodlí.


Vysoké americké postele vyráběné firmou Diamond sleep

Exhibitor: T.G.H. DESIGN s.r.o. - Hala 5 - B15

Nabízíme vysoké americké postele, také nazývané kontinentální nebo boxspring. Jedno mají společné, jsou to VYSOKÉ LUXUSNÍ POSTELE. V životě je velice důležité, jak tělo v noci regeneruje a odpočívá. Po příjemném spánku jdete v novém dni do štěstí a do radosti. Vyrábíme pro Vás vysoké matrace, jejichž konstrukce je založena na desítkách let vývoje a osvědčeného systému MULTI LAYER POCKET SPRING. Na podzimní veletrh FOR INTERIOR 2017 jsme pro Vás připravili kolekci nových modelů pro rok 2018. Přijďte vyzkoušet ručně čalouněné postele a matrace v moderním designu. Těšíme se na Vás v hale 5, stánek 5B15.


Italská designová svítidla

Exhibitor: HAGOS s.r.o. - Hala 5 - C07

Společnost HAGOS dováží italská designová svítidla už téměř 25 let. V průběhu našeho působení jsme rozšířili aktivity i o navrhování osvětlení do konkrétních prostor včetně zajištění montáží. U nás zkrátka naleznete komplexní servis v oblasti osvětlení. Pokud tedy hledáte odborníky v oboru, určitě byste neměli minout náš stánek.


Sedací soupravy také pro pečovatelství a zdravotnictví

Exhibitor: JECH CZ s.r.o. - Hala 3 - B05

Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek a 10 barevných odstínů dřeva. Sedací nábytek není nutné objednávat v celých sestavách. Možnost výběru samostatné sedačky, křesla, židle či stolku. Sedací soupravy jsou zajímavé svojí variabilností a splňují spojení požadavků pro komfortní sezení s lehkostí vzhledu výrobků.


Benlemi

Exhibitor: Benlemi - Michal Pomp - Hala 4 - C05

Jsme mladou českou firmou vyrábějící designový nábytek z masivního dřeva a vrbového proutí. Specializujeme se na dřevěný dětský nábytek. V čele našeho sortimentu je především postel ve tvaru domečku. Rádi bychom prostřednictvím naší práce, našich nápadů a výrobků dostali opět nábytek z přírodních materiálů do českých a evropských domácností.


Potahové látky ze Španělska, Německa a Belgie

Exhibitor: CLIPET s.r.o. - Hala 3 - A01

Firma CLIPET s.r.o. byla založena v roce 1997. Začínala jako velkoobchod potahových látek dovezených ze Španělska. Postupem času začala přibírat látky i z Belgie a Německa. V posledních letech se nabídka rozšířila i o látky dekorační a galanterii. Sortiment je vhodný pro čalouníky, výrobce nábytku, dekoratéry a architekty bytových interiérů. Zboží je zasíláno poštou, nebo osobně rozváženo.


Originální nábytek s užitkovou i estetickou hodnotou

Exhibitor: in - ELIS CZ, s.r.o. - Hala 3 - C06

Individualita a detail jsou pojmy, které nás už roky motivují při výběru nábytku do naší nabídky. Přední světoví výrobci, které exkluzivně zastupujeme na území České a Slovenské republiky se vyznačují nejen mnohaletou tradicí, ale i vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Nejmodernější technologie, kvalitní materiály a tým špičkových designerů jsou zárukou toho, že se do Vašeho domova dostane originální kus nábytku.


S PF nábytkem v pohodlí

Exhibitor: PF NÁBYTEK spol. s r.o. - Hala 3 - A05

Při setkání tváří v tvář libovolné z námi vyráběných sedacích souprav spolehlivě a okamžitě poznáte, s jakým smyslem a citem pro detail, důrazem na kvalitu a dlouhou životnost všech našich výrobků byl tento nábytek vyroben. A přesně proto děláme nábytek s chutí, radostí a entuziasmem, protože víme, že zrovna on je tím potencionálním srdcem vašeho domova. Právě proto Vás tak rádi zveme v duchu našeho motta - "Vítejte v pohodlí!"


Zavřít
Enquiry participation
Inicializace, právě prohlíží: -

* - Mandatory Fields