FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Závěrečná zpráva 2017
Jedeme na vlně kvalitního a zdravého spánku!
Závěrečná zpráva 2018
Nepodceňujte přípravu, inspirujte se firmou EDEL a úspěch se dostaví!


A jaká výstava byla? Doslova neskutečný a nepopsatelný zážitek! Jak moc dokáže zahřát na srdci poctivé uznání a pochvala! Náš stánek byl jedním z nejnavštěvovanějších, zásluhou hlavně díky pečlivé a velmi detailní přípravě.

Na výstavě jsme představili nové výrobky, které se setkaly s překvapivě velkým ohlasem. Náš speciálně školený tým se samozřejmě individuálně postaral o to, aby každý návštěvník dostal odpověď na jakoukoliv otázku týkající se technologie zpracování, informace o kůžích, pěnách a konstrukcích.

 

 

Prvním představeným výrobkem byla EDEL GENESIS, elegantní a minimalistická sedací souprava s dřevěnou podnoží, ve skandinávském designu, který je poslední dobou velmi oblíbeným a vyhledávaným stylem.

 

 

Druhým výrobkem pak byla exkluzivní sedací souprava EDEL MOVE, která se pyšní vyhřívanými sedáky a je elektronicky polohovatelná.

 

 

Protože spousta z nás vlastní malé prostory k bydlení, představili jsme i sedací soupravu rozložitelnou na postel - EDEL B.E.D 

 

 

A jelikož spousta z nás ráda čte, a to nejlépe v teplé posteli, představili jsme postel s polohovacím čelem, díky které budete mít z Vaší knihy ještě větší zážitek. Jedinečná postel na FOR INTERIOR 2017 – EDEL REST

 

 

Moc si vážíme, že jsme měli možnost prezentovat naši společnost široké veřejnosti na tak skvělé výstavě, stejně tak si upřímně ceníme hojné účasti, zájmu a podpory. Bylo to natolik úžasné, že jsme se rozhodli prezentovat nové produkty i na letošní výstavě FOR INTERIOR 2018. Jaké budou a kolik jich bude, zůstane prozatím naším malým tajemstvím. A pokud Vám zvědavost (nebo Vaše postel) nedá spát, přijďte náš stánek navštívit, my se o to tajemství s Vámi rádi podělíme.

 

 

Zároveň Vám nabízíme pomoc s výběrem čalouněného hotelového nábytku, zodpovězení Vašich dotazů a možnost prohlédnout si naše nabízené portfolio, které jsme vyrobili na zakázku. Popřípadě se už teď můžete podívat na našich stránkách www.edel.cz v sekci reference na krásné hotely, restaurace apod., které jsme realizovali. Na našem webu můžete v sekci zakázková výroba najít i některé výrobky vyrobené na zakázku právě pro tyto krásné a luxusní reference nejen na území České republiky.

Budeme se na Vás těšit 4.-7.10.2018 na našem stánku.

Team EDELOpětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Videoreportáž z veletrhu FOR INTERIOR 2018!
Předali jsme výhru: postel Materasso v hodnotě 170.000 Kč
Výběr z nabídky rezidenčních projektů v Praze pro rok 2019


Chytré bydlení NMN@Holešovice, Praha 7-Holešovice

Společnost Trigema staví projekt nazvaný Chytré bydlení NMN@Holešovice, který rozhodně nezůstane svému názvu nic dlužen. 32 bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk bude mít totiž dokončenou předpřípravu pro inteligentní ovládání. Kromě toho je část bytů navržena jako tzv. modulární, což znamená, že je možné bytové jednotky vzájemně propojovat do většího celku. Půjde-li vše podle plánu, první příznivci chytrého bydlení by se mohli nastěhovat už na přelomu podzimu a zimy 2019. 

 

Javorová čtvrť II, Praha 10

Již v květnu 2019 se budete moci nastěhovat do nového developerského projektu Javorová čtvrť II, který se rodí podle plánů developerské společnosti Central Group. Bydlení v některém ze 143 nových bytů určitě vzbudí zájem milovníků přírody, protože jednou z mnoha výhod nového projektu je blízkost zeleně. Souběžně s výstavbou bytových jednotek totiž vznikají i rozsáhlé zelené parkové plochy a vysazuje se javorová alej, v níž nebudou chybět lavičky k odpočinku. 

 

Rezidence Prachnerova, Praha 5 – Smíchov, Košíře

Pokud ještě pochybujete, že i v samotném centru Prahy se dá bydlet zdravě, pak vás o tom zcela jistě přesvědčí nový developerský projekt Rezidence Prachnerova. Pro 118 nových bytů vyznačujících se plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk zajišťuje dokonale čisté ovzduší propracovaný systém rekuperace. Na živých lodžiích si můžete například pěstovat zeleninu. Novostavba, za kterou stojí investor IP IZOLACE POLNÁ, by měla být hotova na podzim roku 2019.

 

Bytový dům Suchdolské náměstí, Praha 6-Suchdol

Novostavbu s pěti nadzemními podlažími představuje Bytový dům Suchdolské náměstí. Developerská společnost SD Bohemia Group v tomto případě buduje komornější projekt s 26 novými byty 1+kk až 4+kk. Předností projektu je zejména účinná klimatizace zavedená úplně do všech bytů a dispoziční řešení bytů, kde jsou malé jednotky 1+kk umístěny hned vedle velkých, takže se zde nabízí případná možnost propojení dvou bytů do jednoho většího.Soutěž o postel Materasso v hodnotě 170.000 Kč již má svoji výherkyni!
Přípravy na podzimní  veletrh FOR INTERIOR jsou již v plném proudu, uzávěrka přihlášek za nejvýhodnější ceny je 30.4.2018!
Oceněné firmy soutěže NÁBYTEK ROKU 2018!
Plánek výstaviště FOR INTERIOR
Plánek výstaviště FOR GASTRO
Videoreportáž z jarního veletrhu interiérů, designu a zahrad, který proběhl v termínu 22. - 25. 3. 2018
Představujeme vítěze prestižního ocenění GRAND PRIX a TOP EXPO!
Videoreportáž z jarního veletrhu interiérů, designu a zahrad, který proběhl v termínu 22. - 25. 3.2018.
Co vás čeká na veletrzích bydlení?
Souběh jarních veletrhů bydlení zahájen
Zastavte se na ochutnávku luxusních čajů Basilur na stánek MIX-TEE!
Přijďte se podívat na expozici Scéna: Inspirace & Trendy 2018
Sofa Real / Designový nábytek. I na toto se můžete těšit na veletrhu FOR INTERIOR!
Největší souběh jarních veletrhů bydlení právě začíná!


Souběh veletrhů bydlení láká na novinky, trendy a inovace od téměř 600 českých i zahraničních společností. Přijďte a získejte dokonalý přehled o aktuální nabídce na trhu. Vše pro stavbu, nábytek přímo od výrobců, interiéry, bytové doplňky, zahradní architektura i zahradní technika. Letos poprvé také výběrová výstava DESIGN V KOUPELNĚ. To vše doplní bohatý doprovodný program plný zajímavých přednášek, seminářů i workshopů. Konkrétně bychom vás rádi pozvali na Den v italském stylu, floristickou show se zajímavými osobnostmi, nebo víkendové worshopy designérů. Představeny budou i 4 aktuální interiérové trendy pro rok 2018.

Atraktivní bude i soutěž pro návštěvníky o luxusní postel v hodnotě 170 000 Kč, či zájezd na Srí Lanku.

Je toho opravdu hodně, na co se lze těšit, tak nezapomeňte a přijďte do Letňan.

Více informací o vystavovatelích, doprovodném programu i soutěžích naleznete na stránkách.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany

Kdy: 22. 25. 3. 2018Magniflex v ČR poprvé odhalí postel budoucnosti
DEN V ITALSKÉM STYLU 23. 3. 2018!
Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I

 

Přijďte si prohlédnout nové 8–9místné Tourneo Custom v nepřehlédnutelné oranžové barvě a vrcholné verzi Sport, velké prémiové SUV Edge, crossover S-MAX, terénní pick-up Ranger a městkou dodávku Transit Connect. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Při příležitosti veletrhů FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete na www.fordskladem.cz

 BEZPLATNÁ PORADNA INTERIÉROVÉHO ARCHITEKTA ATELIERU EVALOFA
Neviditelný zdroj zvuku představí firma Böhm
Oslavte 10 let čajů Basilur v ČR a vyhrajte zájezd na Srí Lanku!


Jedna z nejmladších srí lanských čajových firem na trhu, společnost Basilur, slaví jubilejních 10 let na českém trhu. Oslavte s námi toto krásné jubileum a vyhrajte luxusní zájezd na exotickou Srí Lanku, či desítky dalších hodnotných cen, věnovaných do soutěže výhradním dovozcem čajů Basilur do České republiky - společností MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.

Společnost Basilur je výrobcem prémiových čajů, které vyváží do 70 zemí světa. I přesto, že se jedná o velice mladou firmu, dokázala za dobu své krátké existence získat desítky ocenění za kvalitu, design či inovaci svých výrobků. Posledním velkým úspěchem je zisk dvou hlavních cen, předaných osobně prezidentem Srí Lanky při příležitosti oslav 150 let produkce čajů na Srí Lance. 

K tomuto desetiletému výročí připravila společnost MIX-TEE velké množství soutěží a akcí. Jejich vrcholem bude losování výherce soutěže o zájezd na Srí Lanku, který v rámci této expedice navštíví to nejlepší z tohoto exotického ostrova - plantáže, památky, drobné zpracovatele čaje a samozřejmě přímo firmu Basilur. Více informací na www.caje-mixtee.cz nebo na veletrhu For Habitat, hala 5, stánek D03.    INTERIÉROVÁ ELITA OPĚT PO ROCE V LETŇANECH


Největší jarní veletrh nábytku a interiérů v ČR, který jste v minulosti znali pod jménem FOR FURNITURE, změnil od letošního roku svůj název. Důvod je velmi logický. Více než 300 vystavovatelů v pěti veletržních halách už neprezentuje pouze nábytek, nýbrž všechno, co z interiéru vytvoří kompaktní celek doladěný do nejmenšího detailu včetně pečlivě vybraných materiálů, barev i osvětlení.

Součástí bude opět i přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER. Již sedmým rokem se můžete seznámit s novinkami a trendy významných začínajících i českých designérů, studií, firem, jako např. KARTELL, CASA MODERNA, JAP, LUSITO, ale rovněž i nováčků, kteří jsou na přehlídce poprvé, můžeme uvést: JUSTIN DESIGN, IVAN JUREČKA a další.

Připravovaný ročník letos nově doplní specializovaná přehlídka DESIGN V KOUPELNĚ věnující se koupelnám, jejich zařízení, vybavení a příslušenství. Zde se budou nejen prezentovat výjimečné koupelnové produkty a řady od domácích i světových značek, jako jsou HANS GROHE, HÜPPE, EMCO, RAKO, ZEHNDER a další. V rámci této sekce se chystá rovněž řada přednášek a diskusí na aktuální témata. Hlavním partnerem této sekce je ProCeram a.s.ERGONOMIE V KUCHYNI, přednáška designérky Ivy Bastlové
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Projektová dokumentace na rodinný dům: Dokumentace pro ohlášení stavby Moderní bydlení v panelovém bytě: Výsledek rekonstrukce a detaily realizace (2. díl) Ubytování na hladině jezera připomíná nenápadná hnízda v rákosí Kärcher – nová tvář budoucnosti v profesionálním čištění podlah Nabídka bytů u realitních kanceláří meziročně klesla o 13 procent Jak dosáhnout chytrého a bezpečného domova
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje