FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Jedeme na vlně kvalitního a zdravého spánku!
Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Videoreportáž z veletrhu FOR INTERIOR 2018!
Předali jsme výhru: postel Materasso v hodnotě 170.000 Kč
Výběr z nabídky rezidenčních projektů v Praze pro rok 2019


Chytré bydlení NMN@Holešovice, Praha 7-Holešovice

Společnost Trigema staví projekt nazvaný Chytré bydlení NMN@Holešovice, který rozhodně nezůstane svému názvu nic dlužen. 32 bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk bude mít totiž dokončenou předpřípravu pro inteligentní ovládání. Kromě toho je část bytů navržena jako tzv. modulární, což znamená, že je možné bytové jednotky vzájemně propojovat do většího celku. Půjde-li vše podle plánu, první příznivci chytrého bydlení by se mohli nastěhovat už na přelomu podzimu a zimy 2019. 

 

Javorová čtvrť II, Praha 10

Již v květnu 2019 se budete moci nastěhovat do nového developerského projektu Javorová čtvrť II, který se rodí podle plánů developerské společnosti Central Group. Bydlení v některém ze 143 nových bytů určitě vzbudí zájem milovníků přírody, protože jednou z mnoha výhod nového projektu je blízkost zeleně. Souběžně s výstavbou bytových jednotek totiž vznikají i rozsáhlé zelené parkové plochy a vysazuje se javorová alej, v níž nebudou chybět lavičky k odpočinku. 

 

Rezidence Prachnerova, Praha 5 – Smíchov, Košíře

Pokud ještě pochybujete, že i v samotném centru Prahy se dá bydlet zdravě, pak vás o tom zcela jistě přesvědčí nový developerský projekt Rezidence Prachnerova. Pro 118 nových bytů vyznačujících se plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk zajišťuje dokonale čisté ovzduší propracovaný systém rekuperace. Na živých lodžiích si můžete například pěstovat zeleninu. Novostavba, za kterou stojí investor IP IZOLACE POLNÁ, by měla být hotova na podzim roku 2019.

 

Bytový dům Suchdolské náměstí, Praha 6-Suchdol

Novostavbu s pěti nadzemními podlažími představuje Bytový dům Suchdolské náměstí. Developerská společnost SD Bohemia Group v tomto případě buduje komornější projekt s 26 novými byty 1+kk až 4+kk. Předností projektu je zejména účinná klimatizace zavedená úplně do všech bytů a dispoziční řešení bytů, kde jsou malé jednotky 1+kk umístěny hned vedle velkých, takže se zde nabízí případná možnost propojení dvou bytů do jednoho většího.Soutěž o postel Materasso v hodnotě 170.000 Kč již má svoji výherkyni!
Přípravy na podzimní  veletrh FOR INTERIOR jsou již v plném proudu, uzávěrka přihlášek za nejvýhodnější ceny je 30.4.2018!
Oceněné firmy soutěže NÁBYTEK ROKU 2018!
Závěrečná zpráva 2017
Plánek výstaviště FOR INTERIOR
Plánek výstaviště FOR GASTRO
Videoreportáž z jarního veletrhu interiérů, designu a zahrad, který proběhl v termínu 22. - 25. 3. 2018
Představujeme vítěze prestižního ocenění GRAND PRIX a TOP EXPO!
Videoreportáž z jarního veletrhu interiérů, designu a zahrad, který proběhl v termínu 22. - 25. 3.2018.
Co vás čeká na veletrzích bydlení?
Souběh jarních veletrhů bydlení zahájen
Zastavte se na ochutnávku luxusních čajů Basilur na stánek MIX-TEE!
Přijďte se podívat na expozici Scéna: Inspirace & Trendy 2018
Sofa Real / Designový nábytek. I na toto se můžete těšit na veletrhu FOR INTERIOR!
Největší souběh jarních veletrhů bydlení právě začíná!


Souběh veletrhů bydlení láká na novinky, trendy a inovace od téměř 600 českých i zahraničních společností. Přijďte a získejte dokonalý přehled o aktuální nabídce na trhu. Vše pro stavbu, nábytek přímo od výrobců, interiéry, bytové doplňky, zahradní architektura i zahradní technika. Letos poprvé také výběrová výstava DESIGN V KOUPELNĚ. To vše doplní bohatý doprovodný program plný zajímavých přednášek, seminářů i workshopů. Konkrétně bychom vás rádi pozvali na Den v italském stylu, floristickou show se zajímavými osobnostmi, nebo víkendové worshopy designérů. Představeny budou i 4 aktuální interiérové trendy pro rok 2018.

Atraktivní bude i soutěž pro návštěvníky o luxusní postel v hodnotě 170 000 Kč, či zájezd na Srí Lanku.

Je toho opravdu hodně, na co se lze těšit, tak nezapomeňte a přijďte do Letňan.

Více informací o vystavovatelích, doprovodném programu i soutěžích naleznete na stránkách.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany

Kdy: 22. 25. 3. 2018Magniflex v ČR poprvé odhalí postel budoucnosti
DEN V ITALSKÉM STYLU 23. 3. 2018!
Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I

 

Přijďte si prohlédnout nové 8–9místné Tourneo Custom v nepřehlédnutelné oranžové barvě a vrcholné verzi Sport, velké prémiové SUV Edge, crossover S-MAX, terénní pick-up Ranger a městkou dodávku Transit Connect. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Při příležitosti veletrhů FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete na www.fordskladem.cz

 BEZPLATNÁ PORADNA INTERIÉROVÉHO ARCHITEKTA ATELIERU EVALOFA
Neviditelný zdroj zvuku představí firma Böhm
Oslavte 10 let čajů Basilur v ČR a vyhrajte zájezd na Srí Lanku!


Jedna z nejmladších srí lanských čajových firem na trhu, společnost Basilur, slaví jubilejních 10 let na českém trhu. Oslavte s námi toto krásné jubileum a vyhrajte luxusní zájezd na exotickou Srí Lanku, či desítky dalších hodnotných cen, věnovaných do soutěže výhradním dovozcem čajů Basilur do České republiky - společností MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.

Společnost Basilur je výrobcem prémiových čajů, které vyváží do 70 zemí světa. I přesto, že se jedná o velice mladou firmu, dokázala za dobu své krátké existence získat desítky ocenění za kvalitu, design či inovaci svých výrobků. Posledním velkým úspěchem je zisk dvou hlavních cen, předaných osobně prezidentem Srí Lanky při příležitosti oslav 150 let produkce čajů na Srí Lance. 

K tomuto desetiletému výročí připravila společnost MIX-TEE velké množství soutěží a akcí. Jejich vrcholem bude losování výherce soutěže o zájezd na Srí Lanku, který v rámci této expedice navštíví to nejlepší z tohoto exotického ostrova - plantáže, památky, drobné zpracovatele čaje a samozřejmě přímo firmu Basilur. Více informací na www.caje-mixtee.cz nebo na veletrhu For Habitat, hala 5, stánek D03.    INTERIÉROVÁ ELITA OPĚT PO ROCE V LETŇANECH


Největší jarní veletrh nábytku a interiérů v ČR, který jste v minulosti znali pod jménem FOR FURNITURE, změnil od letošního roku svůj název. Důvod je velmi logický. Více než 300 vystavovatelů v pěti veletržních halách už neprezentuje pouze nábytek, nýbrž všechno, co z interiéru vytvoří kompaktní celek doladěný do nejmenšího detailu včetně pečlivě vybraných materiálů, barev i osvětlení.

Součástí bude opět i přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER. Již sedmým rokem se můžete seznámit s novinkami a trendy významných začínajících i českých designérů, studií, firem, jako např. KARTELL, CASA MODERNA, JAP, LUSITO, ale rovněž i nováčků, kteří jsou na přehlídce poprvé, můžeme uvést: JUSTIN DESIGN, IVAN JUREČKA a další.

Připravovaný ročník letos nově doplní specializovaná přehlídka DESIGN V KOUPELNĚ věnující se koupelnám, jejich zařízení, vybavení a příslušenství. Zde se budou nejen prezentovat výjimečné koupelnové produkty a řady od domácích i světových značek, jako jsou HANS GROHE, HÜPPE, EMCO, RAKO, ZEHNDER a další. V rámci této sekce se chystá rovněž řada přednášek a diskusí na aktuální témata. Hlavním partnerem této sekce je ProCeram a.s.ERGONOMIE V KUCHYNI, přednáška designérky Ivy Bastlové
Sestavte si svou ideální kuchyni na expozici I LOVE KITCHEN


Doprovodný program I love kitchen

22. - 25. 3. 2018

ČTVRTEK

10:30 - zkušební jízda

PÁTEK

11:00 - zkušební jízda

14:00 - přednáška o ergonomii

15:00 - zkušební jízda

SOBOTA

10:30 - kuchařská show

11:00 - zkušební jízda

13:00 - kuchařská show

13:30 - přednáška o ergonomii v kuchyni

15:00 - zkušební jízda

NEDĚLE

11:00 - kuchařská show

13:00 - zkušební jízdaI LOVE KITCHEN kuchařská show


Doprovodný program I love kitchen

22. - 25. 3. 2018

ČTVRTEK

10:30 - zkušební jízda

PÁTEK

11:00 - zkušební jízda

14:00 - přednáška o ergonomii

15:00 - zkušební jízda

SOBOTA

10:30 - kuchařská show

11:00 - zkušební jízda

13:00 - kuchařská show

13:30 - přednáška o ergonomii v kuchyni

15:00 - zkušební jízda

NEDĚLE

11:00 - kuchařská show

13:00 - zkušební jízdaESTAV.cz
ESTAV.cz Říčanští zastupitelé nesouhlasí s výstavbou sídliště pro 400 lidí Řím jako na dlani. Model města si objednal Mussolini. Dokončen byl dlouho po válce Vláda by měla v říjnu od MMR mít návrh zákona o sociálním bydlení Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevírání Jak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách? Plyn, elektřinu, uhlí, pelety? S volbou vytápění vám pomůže veletrh FOR ARCH
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje