FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Těšíme se na Vás v roce 2019!!
Ohlédnutí za speciální expozicí v hale č. 6 - MUCZKA HALL
Přípravy na jarní veletrh FOR INTERIOR jsou již v plném proudu, uzávěrka přihlášek za nejvýhodnější ceny je 15.11.2018!
Admonter opět předvedl rakouské precizní  zpracování
Plán výstaviště
Co přinesl podzimní veletrh bydlení a interiérového designu For Interior 2018?
Letňany žijí nábytkem a interiéry. Začal jubilejní 10. ročník mezinárodního veletrhu FOR INTERIOR


V PVA EXPO Praha, Letňany můžete až do neděle 7. října, získat plnou dávku podzimní inspirace pro vaše bydlení od téměř tří stovek domácích a zahraničních výrobců a firem, které zde představují interiérové novinky a aktuální trendy. Bohatý doprovodný program plný přednášek a seminářů probíhá po celou dobu konání veletrhu. Více k doprovodnému programu naleznete zde: http://forinterior.cz/program/?nl_date=20181004

Pro návštěvníky je také připravená atraktivní soutěž s TV bydlení o kuchyň v hodnotě 100 021 Kč včetně DPH od firmy ProCeram. Zapojit se může každý, kdo navštíví jejich natáčecí studio a vytvoří zde své video za podpory štábu TV Bydlení.Na veletrh s LITAČKOU!!!
Skleničky už zacinkaly aneb Zahájili jsme veletrhy bydlení a gastronomie
Nepropásněte poslední volná místa na workshop: Tvorba interiérového konceptu, aneb základ pro každý interiér s designerkou Ivou Bastlovou!
Již ve čtvrtek začíná  jubilejní 10. ročník veletrhu FOR INTERIOR
Doprovodný program veletrhu FOR INTERIOR 2018
Přijďte se na chvíli zastavit a relaxovat do expozice značky Dreambeds Karla Vágnera


Najdete zde matrace a postele renomovaných značek jako Hästens, Vispring, Somnus, Zleep a Aston. Tyto značky využívají tradiční postupy a zaměřují se hlavně na přírodní materiály z udržitelných zdrojů. Když se spojí tradice, zkušenosti a přírodní materiály, vzniknou matrace, které prokazatelně vylepší kvalitu vašeho spánku a tím pádem i celého života.

Lůžka a matrace do prodejen vybírá spánkový specialista Karel Vágner. Se svou manželkou na nich několik měsíců spí, aby je důkladně otestovali.

Jak se šijí královské matrace

 

Britská značka Vispring šije své matrace ručně, všechny jemné detaily vytvoří člověk z přírodních materiálů jako je vlna, bavlna, mohér, koňské žíně a podobně. Každá se vyrábí na zakázku konkrétnímu člověku. Vyberete si ze 3 tvrdostí matrací, více jak 120 druhů látek a 28 druhů čel. Na postele Vispring vám dávají doživotní záruku.

●     Značka Vispring se stala průkopníkem prvních kapsičkových pružin v roce 1901

●     V roce 1912 se stala výhradním dodavatelem matrací pro Titanic.

●     V roce 2012 získala značka Vispring Cenu britské královny za podnikání, kterou královna uděluje těm nejlepším firmám za kvalitu, inovace a udržitelný rozvoj.

 

Od čtvrtka do soboty si můžete prohlédnout, jak se tvoří matrace. Přijede totiž specialista přímo z anglické výroby. Nenechte si tuhle jedinečnou možnost ujít.

Vyzkoušejte, zda správně spíte

 

Zastavte se a udělejte si pohodlí na některé posteli. Odborníci z Dreambeds vás navedou a pomohou vám uvědomit si, jak se cítíte. Vyberou pro vás správnou matraci na základě vašich potřeb.

Cílem značky Dreambeds je najít pro lidi postele a matrace, v nichž se budou cítit příjemně a tím i zkvalitní svůj spánek. Navštivte je během veletrhu nebo potom v prodejnách na Praze 2 v ulici Vinohradská.Velkoformátové biodesky v alpském stylu
Srdečně vás zveme na jedinečnou událost tohoto roku – Joe Muczka jr. se představí na veletrhu FOR INTERIOR a bude vystavovat své umění a produkty v rámci celé jedné haly – MUZCKA HALL
Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I. Hlavními hvězdami stánku bude nová generace modelu Focus a nový Mustang v limitované edici BULLITT. Přijďte si prohlédnout i nejprodávanější SUV Ford Kuga a širokou paletu velkoprostorových modelů Tourneo. Přítomní specialisté z auto MOTOL BENI a.s. Vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Při příležitosti veletrhů FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL je pro vás připravena zvýhodněná nabídka. Více o modelech Ford na www.ford.cz.DESIGN KOKTEJL vol.1: Začínáme!


LUSITO TUBE – DŘEVO K DŘEVU

Nová kolekce svítidel LUSITO TUBE je plná neuvěřitelně jednoduchých, funkčních a zároveň esteticky nepřehlédnutelných kousků letošního podzimu. Efektní využití perforovaného dřevěného materiálu vytváří hned po setmění nekonečnou hru světel a stínů, kterou můžete pohodlně sledovat třeba z měkoučkého, elegantního pleteného Di´sign pufu. Základ kolekce tvoří úzké tubusy z pružného materiálu – dukty. Minimalisticky zpracované lampy z dřevěné flexibilní překližky jsou vyrobené nejen jako samostatně stojící světla, ale i jako závěsná svítidla nebo klasické lampy. Díky pružnosti a ohebnosti materiálu se kreativitě meze nekladou, a proto Diana Turinová nezapomněla ani na vylepšení lampy Tripod. S masivní trojnoží vlajkový produkt elegantní kolekce Lusito Di’Sign dokonale ladí s podzimními barvami – vznešená koruna z designové dukty® jí nesmírně svědčí. „Když jsem zjišťovala možnosti využití designových desek dukta®, setkala jsem se s velkým zájmem ze strany výrobce materiálu – spolupracovat na společném projektu vývoje právě stínidel.“ Říká ke spolupráci Diana Turinová. K dispozici je nová lampa Tripod i v malém stolním provedení.Buffon + Magniflex = Dokonalá kombinace
Petr Vojtěchovský z firmy Nábytek z vraku na veletrhu FOR INTERIOR představí značku KLEO
V podzimním vydání časopisu DŘEVO&stavby 5/2018 najdete
Prezentace knihy Tajemství dřeva s autogramiádou!
Workshop - tvorba konceptu pod vedenám designérky Ivy Bastlové
Prémiové pivo a jedinečné umění
Usínejte jako fotbalová hvězda! Firma Magniflex Vám poradí jak na to!
Na veletrhu FOR INTERIOR se představí i firma Hafele Czech & Slovakia s.r.o.
Na veletrhu FOR INTERIOR se představí i firma Hafele Czech & Slovakia s.r.o.
Autogramiáda nové knihy Tvoříme interiér s českou designérkou
Soutěžte na FOR INTERIOR o novou kuchyň!!!
Propojení umění a komfortu!
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Snižování energetické náročnosti existujících budov nejen zateplením – díl II. Navýšení daně u nemovitosti letos využilo 610 obcí NTK podala žalobu na Sekyra Group kvůli pádu tvarovek Opravy bytového domu: Zateplení suterénu, výměna elektro a kde na to vzít peníze Pardubice chtějí přes Labe postavit dvě nové lávky Vyhlášen 4. ročník České ceny za architekturu
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje