FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Soutěžte na FOR INTERIOR o novou kuchyň!!!
Propojení umění a komfortu!
Nenechte si ujít blok přednášek na FOR INTERIOR ve čtvrtek 4.10. 2018
FOR INTERIOR soutěž TV Bydlení
Netradiční přednáška: Tvoříme interiér s českou designerkou
Plán výstaviště
Kde jinde se dostanete ke zdroji energie…


Nezaměstnanost v České republice se aktuálně pohybuje na historicky nejnižších hodnotách, a tak mají dokonce i absolventi škol možnost si mezi potenciálními zaměstnavateli vybírat. Skupina ČEZ nabízí pracovní příležitosti i odborné stáže na celém území České republiky. A nejedná se vždy jen o technické profese pro výrobu či distribuci elektřiny…Možnosti uplatnění jsou zájemců otevřené i obchodním a právním útvaru, IT  a mnoha dalších profesích. Je mnoho důvodů, proč navštívit kariérní web Skupiny ČEZ www.kdejinde.cz

Je vstupní branou pro všechny zájemce o pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjejícím oboru energetiky s atraktivními benefity pro zaměstnance. Poskytuje veškeré relevantní informace o otevřených pracovních pozicích v jednotlivých segmentech Skupiny ČEZ a blíže představuje společnost nejen prostřednictvím textu, ale i fotografií a videí se zaměstnanci.

Studenti a absolventi se zde mohou hlásit na Letní univerzitu v jaderných elektrárnách Dukovany a Temelín, do programu odborných stáží ČEZ Experince , nebo si zažádat o stipendium během studia.FOR INTERIOR
Umělec Joe Muczka jr. exkluzivně na FOR INTERIOR
Pozvánka na podzimní veletrh FOR INTERIOR
Ochutnávka z novinek ze Zóny zdravého a kvalitního spánku na FOR INTERIOR
Projděte si s námi jarní FOR INTERIOR a nalaďte se na podzimní
Vznášející se postel představí firma Rosendahl s.r.o.
Jak se dělá vintage interiér?
Český nábytek táhne
Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Závěrečná zpráva 2017
Jedeme na vlně kvalitního a zdravého spánku!
Závěrečná zpráva 2018
Nepodceňujte přípravu, inspirujte se firmou EDEL a úspěch se dostaví!


A jaká výstava byla? Doslova neskutečný a nepopsatelný zážitek! Jak moc dokáže zahřát na srdci poctivé uznání a pochvala! Náš stánek byl jedním z nejnavštěvovanějších, zásluhou hlavně díky pečlivé a velmi detailní přípravě.

Na výstavě jsme představili nové výrobky, které se setkaly s překvapivě velkým ohlasem. Náš speciálně školený tým se samozřejmě individuálně postaral o to, aby každý návštěvník dostal odpověď na jakoukoliv otázku týkající se technologie zpracování, informace o kůžích, pěnách a konstrukcích.

 

 

Prvním představeným výrobkem byla EDEL GENESIS, elegantní a minimalistická sedací souprava s dřevěnou podnoží, ve skandinávském designu, který je poslední dobou velmi oblíbeným a vyhledávaným stylem.

 

 

Druhým výrobkem pak byla exkluzivní sedací souprava EDEL MOVE, která se pyšní vyhřívanými sedáky a je elektronicky polohovatelná.

 

 

Protože spousta z nás vlastní malé prostory k bydlení, představili jsme i sedací soupravu rozložitelnou na postel - EDEL B.E.D 

 

 

A jelikož spousta z nás ráda čte, a to nejlépe v teplé posteli, představili jsme postel s polohovacím čelem, díky které budete mít z Vaší knihy ještě větší zážitek. Jedinečná postel na FOR INTERIOR 2017 – EDEL REST

 

 

Moc si vážíme, že jsme měli možnost prezentovat naši společnost široké veřejnosti na tak skvělé výstavě, stejně tak si upřímně ceníme hojné účasti, zájmu a podpory. Bylo to natolik úžasné, že jsme se rozhodli prezentovat nové produkty i na letošní výstavě FOR INTERIOR 2018. Jaké budou a kolik jich bude, zůstane prozatím naším malým tajemstvím. A pokud Vám zvědavost (nebo Vaše postel) nedá spát, přijďte náš stánek navštívit, my se o to tajemství s Vámi rádi podělíme.

 

 

Zároveň Vám nabízíme pomoc s výběrem čalouněného hotelového nábytku, zodpovězení Vašich dotazů a možnost prohlédnout si naše nabízené portfolio, které jsme vyrobili na zakázku. Popřípadě se už teď můžete podívat na našich stránkách www.edel.cz v sekci reference na krásné hotely, restaurace apod., které jsme realizovali. Na našem webu můžete v sekci zakázková výroba najít i některé výrobky vyrobené na zakázku právě pro tyto krásné a luxusní reference nejen na území České republiky.

Budeme se na Vás těšit 4.-7.10.2018 na našem stánku.

Team EDELOpětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Videoreportáž z veletrhu FOR INTERIOR 2018!
Předali jsme výhru: postel Materasso v hodnotě 170.000 Kč
Výběr z nabídky rezidenčních projektů v Praze pro rok 2019


Chytré bydlení NMN@Holešovice, Praha 7-Holešovice

Společnost Trigema staví projekt nazvaný Chytré bydlení NMN@Holešovice, který rozhodně nezůstane svému názvu nic dlužen. 32 bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk bude mít totiž dokončenou předpřípravu pro inteligentní ovládání. Kromě toho je část bytů navržena jako tzv. modulární, což znamená, že je možné bytové jednotky vzájemně propojovat do většího celku. Půjde-li vše podle plánu, první příznivci chytrého bydlení by se mohli nastěhovat už na přelomu podzimu a zimy 2019. 

 

Javorová čtvrť II, Praha 10

Již v květnu 2019 se budete moci nastěhovat do nového developerského projektu Javorová čtvrť II, který se rodí podle plánů developerské společnosti Central Group. Bydlení v některém ze 143 nových bytů určitě vzbudí zájem milovníků přírody, protože jednou z mnoha výhod nového projektu je blízkost zeleně. Souběžně s výstavbou bytových jednotek totiž vznikají i rozsáhlé zelené parkové plochy a vysazuje se javorová alej, v níž nebudou chybět lavičky k odpočinku. 

 

Rezidence Prachnerova, Praha 5 – Smíchov, Košíře

Pokud ještě pochybujete, že i v samotném centru Prahy se dá bydlet zdravě, pak vás o tom zcela jistě přesvědčí nový developerský projekt Rezidence Prachnerova. Pro 118 nových bytů vyznačujících se plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk zajišťuje dokonale čisté ovzduší propracovaný systém rekuperace. Na živých lodžiích si můžete například pěstovat zeleninu. Novostavba, za kterou stojí investor IP IZOLACE POLNÁ, by měla být hotova na podzim roku 2019.

 

Bytový dům Suchdolské náměstí, Praha 6-Suchdol

Novostavbu s pěti nadzemními podlažími představuje Bytový dům Suchdolské náměstí. Developerská společnost SD Bohemia Group v tomto případě buduje komornější projekt s 26 novými byty 1+kk až 4+kk. Předností projektu je zejména účinná klimatizace zavedená úplně do všech bytů a dispoziční řešení bytů, kde jsou malé jednotky 1+kk umístěny hned vedle velkých, takže se zde nabízí případná možnost propojení dvou bytů do jednoho většího.Soutěž o postel Materasso v hodnotě 170.000 Kč již má svoji výherkyni!
Přípravy na podzimní  veletrh FOR INTERIOR jsou již v plném proudu, uzávěrka přihlášek za nejvýhodnější ceny je 30.4.2018!
Oceněné firmy soutěže NÁBYTEK ROKU 2018!
Plánek výstaviště FOR INTERIOR
Plánek výstaviště FOR GASTRO
Videoreportáž z jarního veletrhu interiérů, designu a zahrad, který proběhl v termínu 22. - 25. 3. 2018
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH For Arch 2018: Nová zelená úsporám a Technologické fórum Výstavba návštěvnického centra v přírodní rezervaci Jak vybrat kalové čerpadlo? Kovová, nerozbitná hadice IG Garden se slevou 50 % Speciální dveře na míru: Kombinujte vlastnosti podle svých představ
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Závěrečná zpráva 2018

Facebook