FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nepodceňujte přípravu, inspirujte se firmou EDEL a úspěch se dostaví!


A jaká výstava byla? Doslova neskutečný a nepopsatelný zážitek! Jak moc dokáže zahřát na srdci poctivé uznání a pochvala! Náš stánek byl jedním z nejnavštěvovanějších, zásluhou hlavně díky pečlivé a velmi detailní přípravě.

Na výstavě jsme představili nové výrobky, které se setkaly s překvapivě velkým ohlasem. Náš speciálně školený tým se samozřejmě individuálně postaral o to, aby každý návštěvník dostal odpověď na jakoukoliv otázku týkající se technologie zpracování, informace o kůžích, pěnách a konstrukcích.

 

 

Prvním představeným výrobkem byla EDEL GENESIS, elegantní a minimalistická sedací souprava s dřevěnou podnoží, ve skandinávském designu, který je poslední dobou velmi oblíbeným a vyhledávaným stylem.

 

 

Druhým výrobkem pak byla exkluzivní sedací souprava EDEL MOVE, která se pyšní vyhřívanými sedáky a je elektronicky polohovatelná.

 

 

Protože spousta z nás vlastní malé prostory k bydlení, představili jsme i sedací soupravu rozložitelnou na postel - EDEL B.E.D 

 

 

A jelikož spousta z nás ráda čte, a to nejlépe v teplé posteli, představili jsme postel s polohovacím čelem, díky které budete mít z Vaší knihy ještě větší zážitek. Jedinečná postel na FOR INTERIOR 2017 – EDEL REST

 

 

Moc si vážíme, že jsme měli možnost prezentovat naši společnost široké veřejnosti na tak skvělé výstavě, stejně tak si upřímně ceníme hojné účasti, zájmu a podpory. Bylo to natolik úžasné, že jsme se rozhodli prezentovat nové produkty i na letošní výstavě FOR INTERIOR 2018. Jaké budou a kolik jich bude, zůstane prozatím naším malým tajemstvím. A pokud Vám zvědavost (nebo Vaše postel) nedá spát, přijďte náš stánek navštívit, my se o to tajemství s Vámi rádi podělíme.

 

 

Zároveň Vám nabízíme pomoc s výběrem čalouněného hotelového nábytku, zodpovězení Vašich dotazů a možnost prohlédnout si naše nabízené portfolio, které jsme vyrobili na zakázku. Popřípadě se už teď můžete podívat na našich stránkách www.edel.cz v sekci reference na krásné hotely, restaurace apod., které jsme realizovali. Na našem webu můžete v sekci zakázková výroba najít i některé výrobky vyrobené na zakázku právě pro tyto krásné a luxusní reference nejen na území České republiky.

Budeme se na Vás těšit 4.-7.10.2018 na našem stánku.

Team EDEL


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Snižování energetické náročnosti existujících budov nejen zateplením – díl II. Navýšení daně u nemovitosti letos využilo 610 obcí NTK podala žalobu na Sekyra Group kvůli pádu tvarovek Opravy bytového domu: Zateplení suterénu, výměna elektro a kde na to vzít peníze Pardubice chtějí přes Labe postavit dvě nové lávky Vyhlášen 4. ročník České ceny za architekturu
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje