FOR INTERIOR FOR INTERIOR
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Mezinárodní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňkůOpětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.
Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.
 

 

03.01.2019 08:22:22 Více


Těšíme se na Vás v roce 2019!!

19.12.2018 15:57:38 Více


Ohlédnutí za speciální expozicí v hale č. 6 - MUCZKA HALL

27.11.2018 14:13:26 Více


Přípravy na jarní veletrh FOR INTERIOR jsou již v plném proudu, uzávěrka přihlášek za nejvýhodnější ceny je 15.11.2018!

Rádi bychom informovali všechny zájemce o účast na 11. ročníku veletrhu nábytku, interiérů  a bytových doplňků FOR INTERIOR-jaro 2019, že přípravy na tento veletrh jsou již v plném proudu  a začíná se pracovat na výstavních rastrech.

  Včasný termín přihlášení Vám kromě příznivé ceny zajistí také atraktivnější místo ve výstavní hale a hladký průběh přípravných prací na veletrhu.  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat..

26.10.2018 16:02:51 Více


Admonter opět předvedl rakouské precizní  zpracování

Na veletrhu FOR INTERIOR bylo živo a neméně tak na expozici rakouské manufaktury Admonter, jako jediný výrobce v Evropě,  se může pyšnit svou 1000 letou tradici benediktýnského kláštera.  Návštěvníci projevili zájem především o novinku na poli akustických dřevěných panelů, které mohou mít shodný vzhled jako dřevěné podlahy, nábytkové dílce, nebo obklady stěn. Specifikou panelu je nízká hmotnost a vysoká účinnost pohlcení interiérového hluku.

Více informací o produktech Admonter

www.admonter.at

26.10.2018 10:05:57 Více


Co přinesl podzimní veletrh bydlení a interiérového designu For Interior 2018?

10.10.2018 15:30:19 Více


Letňany žijí nábytkem a interiéry. Začal jubilejní 10. ročník mezinárodního veletrhu FOR INTERIOR

Veletrh FOR INTERIOR slavnostně odstartoval čtvrtek 4. října, předseda představenstva ABF, a.s. Pavel Sehnal, který vyzdvihl nárůst zájmu o segment veletrhů a výstav jak z řad vystavovatelů, tak i zájmu široké veřejnosti. Zároveň neopomenul zmínit, že ani obor nábytkářů se nevyhnul aktuálnímu nedostatku pracovníků pro technické a manuální profese. Vyzval tak přítomné ke společné práci a zlepšení tohoto stavu, třeba i formou zaujetí mladých k poctivému řemeslu.  Dále doprovodný program pokračoval tiskovou konferencí Asociací českých nábytkářů a seminářem Klastru českých nábytkářů.

05.10.2018 12:03:24 Více


Na veletrh s LITAČKOU!!!

Veděli jste, že držitelé karty LÍTAČKA mají na veletrh zlevněné vstupné? :-)

Ne? Tak nás navštivte na pokladně PVA EXPO v Letňanech, kde po předložení vaší lítačky získáte zlevněnou vstupenku!!! Od 4.10.2018 do 7.10.2018 se na Vás těšíme na veletrhu FOR INTERIOR v PVA EXPO Praha Letňany.

Upozorňujeme, že takto lze vstupenku zakoupit jen na pokladnách v areálu PVA EXPO PRAHA.

04.10.2018 11:12:24 Více


Skleničky už zacinkaly aneb Zahájili jsme veletrhy bydlení a gastronomie

Veletrhy, které každoročně potěší milovníky designu, profesionály z gastronomie i pravé gurmány byly slavnostně zahájeny. Pásku v Kongresovém sále přestřihli v dopoledních hodinách dne 4. 10. předseda představenstva ABF, a.s. Pavel Sehnal, náměstkyně ministra zemědělství Viera Šedivá, ředitelka odboru cestovního ruchu Ministerstva pro místní rozvoj Renata Králová a ředitel odboru podnikatelského prostředí a vnitřního obchodu Ministerstva průmyslu a obchodu Pavel Vinkler. Jak zaznělo v úvodních slovech, na veletrzích FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL se letos návštěvníci mohou těšit na 7 nabitých výstavních hal, ve kterých se představí téměř 600 vystavovatelů z 12 států. A ještě jedno NEJ – veletrh FOR GASTRO & HOTEL je letos co do svého rozsahu největší ve své 8leté historii.

 

Na zahájení pak navázalo dlouho očekávané setkání lídrů českého pohostinství KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, které odstartovalo panelovou debatou na téma Lidský faktor.

 

03.10.2018 16:44:06 Více


Nepropásněte poslední volná místa na workshop: Tvorba interiérového konceptu, aneb základ pro každý interiér s designerkou Ivou Bastlovou!

Dozvíte se o nových směrech v tvorbě interiérů a nábytku. Prohlédnete si zajímavé vzorky materiálů a sestavíte kombinaci přesně pro vás pod odborným vedením. Rady, tipy a odpovědi na dotazy nebudou chybět.

Datum zahájení: Čtvrtek 04.10.2018 15:00 - 16:30

Místo konání: Vstupní hala II, Přednáškový sál

03.10.2018 10:25:50 Více
předchozí následující
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Muzeum moderního umění vás vtáhne do jiné reality. Nese stopu jiné slavné stavby Potřebujete bezpečnostní dveře do bytu? 5 důvodů, proč jim říci ano Přestavba nemocnice Náchod pokračuje dle plánu, staví se pavilony Milánský design week na Křivoklátě Obří letiště: Největší projekty za miliardy, které právě vznikají KDU-ČSL navrhuje za nedodržení lhůt ve stavebním řízení pokuty
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook